FOX CAM 3G

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

FOX CAM 3G

Příspěvek od zadyz »

Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně spuštění fotopasti FOX CAM 3G kolega si ji pořídil, ale při spuštění fotopasti vůbec nenaběhne displej. Pouze bliká kontrolka, že je fotopast v modu pro nastavení, ale nic se neděje. Chtěl bych se zeptat zda jste již někdo někdy řešil obdobný problém i třeba u jiných značek.

Lovu Zdar
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od zadyz »

Obrázek

Fotopast kolega vráti dostal novou, ale tentokrát nemohu rozhodit odesílání...

Fox Cam sice má možnost odesílání fotek ručně ale bohužel se v samotné fotopasti neproklikám zda je nastaven správně email nebo mobil..

vše nastaveno jak na obrázku, bohužel fotky nechodí.

Sim kartu jsem zkoušel v telefonu a nromálně funguje

věděl by někdo?
Přílohy
foxcam.png
foxcam.png (48.01 KiB) Zobrazeno 10186 x
romann
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 108
Registrován: sob 26.1.2008, 17:31

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od romann »

Nesmíš tam mít mail na seznam, na ten to už nefunguje, nastav na centrum a pojede to.
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od zadyz »

Obrázek

Takto? ale stejně nefunguje průběh uplně stejný doejde na 40-50% a odesílání selhalo
romann
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 108
Registrován: sob 26.1.2008, 17:31

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od romann »

Vyzkoušej nastavit
smtp.centrum.cz
port.465
email. ++++@centrum.cz
a musí to fungovat.
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od zadyz »

funguje díky šéfe ;-),
jen mi prosím vysvětli proč to nejde na seznam?
romann
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 108
Registrován: sob 26.1.2008, 17:31

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od romann »

Není zač. Moc tomu nerozumím ale asi protože to jede na 3g síti a seznam ji přestal podporovat. Starší fotopasti jedou na 2G
Naposledy upravil(a) romann dne stř 08.4.2020, 17:10, celkem upraveno 1 x.
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od zadyz »

ale na starších fotopastech to zatím funguje tak uvidím.. každopádně dobrý vědět..
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od zadyz »

Ahoj opět bych měl dotaz ohledně těchto "skvělých fotopastí" odesílání již funguje ale hromadu fotek to kolegovy vyhodnotí jako spam.. nechá se to na centrumu nějakým způsobem zrušit?
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od gonias »

Nevím zda se to nechá, ale na normálních serverech to funguje obdobně nějak asi takto:
Pokud si v nově doručené zprávě rozkliknete mail odesílatele, nabídne se vám možnost přidat si ho mezi kontakty. Pokud pak přímo ve spamech najdete zprávu, která tam nepatří, stačí kliknout na tlačítko Není spam.
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od zadyz »

Centrum je na tohle asi dost na nic. Nějaké fotky to bere jako spam a nějaké ne :( a to chodí všechno skrz jednu fotopast. už jsem zkusil nastavit že mail je ověřený a stejně to nefunguje.

Podle toho co píšou v diskuzích ohledně spam filtru na centrumu, tak centrum má nějak zvláštně nastaven Spam filtr a nikdo s tím nedokáže nic udělat..... Většinou přejdou lidi na seznam nebo Gmail.. otázka je jestli tahle fotopast bude fungovat na @Gmail.. @seznam nejde viz komunikace dířv.
foxcam
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: pon 01.7.2019, 17:36

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od foxcam »

Fotopast lze nastavit i na seznamu na portu 25.
smtp.seznam.cz
port 25
SSL = NO

Máme vyzkoušené centrum a nikdy jsme tam problém se spamem neřešili. Je to hodně individuální. Gmail lze nastavit také. Jenom se musí snížit zabezpečení.
edous
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 21.10.2010, 14:30

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od edous »

Dobrý den,mám dotaz na uživatele této fotopasti. Fotopast po nastavení stále posílá foto v intervalu, který je nastaven např 5 min. A to i v případě že nedojde k pohybu před fotopasti. Mohu vědět jak ji případně nastavit. Děkuji za radu.
foxcam
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: pon 01.7.2019, 17:36

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od foxcam »

Zkontrolujte zda není nastaven časoběr. Zkuste ještě vyměnit SD kartu. Časoběr pořizuje fotografie v časovém sledu. Nejlepší možnost, jak otestovat funkčnost je zkontrolovat vypnutý časoběr a fotopast postavit proti zdi, kde máte jistotu, že jí nic nebude spouštět.
Pokud i nadále bude pořizovat fotografie, potom je špatné pravděpodobně čidlo.
Ganakalah
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04.9.2022, 19:06

Re: FOX CAM 3G

Příspěvek od Ganakalah »

Dobrý den, prosím pěkné Fotopast mi posila foto asi 10kb a není vidět co je na fotce.
Mohl bych poprosit o radu co s tím? Mám nastavené 20MPx fotky, ale chodí mi takto maličké.
Předem děkuji za radu.
Odpovědět