Jak zjistit kdy chodí na hromadu?

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
RMareta
Častý návštěvník
Příspěvky: 83
Registrován: sob 20.1.2007, 14:32

Příspěvek od RMareta »

:lol: :lol: a jak schládne,tak ?up ho domů opět napařit :lol:
duch Pampuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 366
Registrován: čtv 02.8.2007, 13:32

Příspěvek od duch Pampuch »

RMareta píše::lol: :lol: a jak schládne,tak ?up ho domů opět napařit :lol:
zijes v 21 stoleti, musis dat knedlik na takove to vyhrejvatko do bot nebo k nim prikladat ohrivaci sacky
kajka
Častý návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: ned 12.8.2007, 21:24

Příspěvek od kajka »

knedlíček zprava rovnou i zelíčko a prasátko až si přilehne k oběma :D :D mňam
Blaser BBF 97 6,5x57R/20-76,Swarovski 3-12x50
Obojetnice lancasterka Ferlach 6,5x70R/20-70,Swarovski Tirol 6x42
ZKK 600 .270 Win,Meopta 3-12x50
lancasterka Ferlach Ogris 16-65
defuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 105
Registrován: úte 20.2.2007, 17:31

Příspěvek od defuch »

Knedlík jsem nezkoušel, ale když jsem zakládal nové vnadiště tak jsem pár stromů kolem natřel bukovým dehtem a zafungovalo to parádně. Prasátka do čtrnácti dnů o vnadi?ti věděla a začala ho pravidelně nav?těvovat. :)
Tikka T3 Varmint - 6,5x55SE
ares
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: úte 06.5.2008, 20:25

Příspěvek od ares »

Tak to sly?ím poprvé.. ale co, funguje na ně dost věcí, tak proč ne knedlík..jestli to bude někdo zkoušet, tak až sem napíše, jak pochodil :wink:
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

To ja je lákám na usu?enej chleba a rohlíky a taky občas na kukuřičku a z toho tam chodí pravidelně každý den a pak třeba až za tři dny.Teď jsem seděl od 16:00 do 06:00 čtyři dny po sobě a přišli jen jednou a to mě jě?tě k tomu navětřili a vzali kramle.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Co????

Příspěvek od curil »

Tomy od 16 do 6h ?! si delas srandu? tak tomu se rika vydrz :).jinak krmit pecivem neni nejlepsi.
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

Jo,tak dlouho a na otevřeným posedu.Jsem tak navlečenej,že se skoro nemůžu ani hejbat.Proč myslíš,že pečivo není vhodné,že nadýmá?
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

...

Příspěvek od curil »

to by mne fakt zajimalo jak se oblekas.a to muzes jeste dat flintu do ramena a zamirit??? s tim pecivem to dobre vysvetlil na foru myslivosti veterinar pan Chalupnik,ja to tak neumim ale proste vlhkem to kvasi a jsou v tom nejake skodlive cukry atd.ja jsem sedel dnes 2,5h na zebriku a pekne jsem promrzl.mne je furt zima :( .ja jsem nekdy byl taky pres noc ale to vetsinou na kazatelne a v lete.fakt te obdivuju.
ares
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: úte 06.5.2008, 20:25

Příspěvek od ares »

Tak někdy se dá sedět klidně celou noc v zimě na otevřeným, ale jelikož nemám rád, když jsem jak medvěd, tak to tak po 3-4 hodinách vzdávám :wink:
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Příspěvek od curil »

no prave.ja taky.ja se moc neoblekam protoze mi pak jde pazba blbe do ramena a nevidim dobre prez optiku.mel bych mit kratsi pazbu.
ares
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: úte 06.5.2008, 20:25

Příspěvek od ares »

Je pravda,že se mi pak také blbě hází do ramene.. asi jde o zvyk, ale nejsem si svůj,když mám mezi ramenem a pažbou mezeru 5 cm.. :lol:
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Příspěvek od curil »

no to ani ja ne ale na kulobroku mam pazbu fakt delsi tak v zime chodim radsi s obojetnici.mas posedovy vak?ted o tom uvazuju.
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

ještě nedávno jsem trpěl zimou a do rána to nebylo možné vydržet,vždy maximálně tak do jedné a měl jsem dost.Teď mám,ale zimní výbavu z GRAFFU + spacák do -50 k tomu ještě dobrou obuv a "pohoda".

Co se týče zapření zbraně,tak docela jde,jen musím trochu zatlačit na rameno,aby to nezklouzlo.

Kazatelnu mám taky,ale tento způsob lovu z posedu je mnohem ?ivější,protože slý?í? a vnímáš všechno co se kolem mihne a hned je o zábavu postaráno.

Pečivo?Pan veterinář má jistě pravdu,ale když prasatům nevadí zdechliny,tak je pečivo nemůže rozházet.Chodí mi tam každý druhý den,takže nic mi tam nekvasí a ani nehnije.Mimo to tam sypu kukuřici,ořechy apod.
ares
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: úte 06.5.2008, 20:25

Příspěvek od ares »

Taky jsem nad ním uvažoval..teď si beru termoprádlo, jedny nebo dvoje kalhoty, triko, svetr a bunda
Odpovědět