Jak zjistit kdy chodí na hromadu?

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
ares
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: úte 06.5.2008, 20:25

Příspěvek od ares »

Taky jsem nad ním uvažoval..teď si beru termoprádlo, jedny nebo dvoje kalhoty, triko, svetr a bunda
Marek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 584
Registrován: pon 04.12.2006, 11:01
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od Marek »

co se tyce spodni casti tele, od nohou po oblast hrudniku tak mam dvoji spacak a deku na nohy, sedim bez bot se dvojima pnozkama a zima mi rika PANE:) jedine na co třrpim je nos a usi:) ale to se da vydrzet, toudle dobou cjodim tak na 10 hodin, jinask v lete na celou noc...
CZ 550 Lux -.270 Win - Meopta 2100 3-12x50
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

PS: spacák je lepší než vak.
Naposledy upravil(a) Tommy dne sob 31.1.2009, 23:18, celkem upraveno 1 x.
ares
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: úte 06.5.2008, 20:25

Příspěvek od ares »

Marek: ...zima mi rika PANE...
:lol: takhle to dělá i kámoš a taky si nestě?uje..já většinou nesedím víc jak 3-4 hodiny, takže to je celkem v pohodě, ikdyž někdy..
Marek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 584
Registrován: pon 04.12.2006, 11:01
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od Marek »

no kdyz sednu na setmeni tj. tak okolo paty. tak do tech tri vydrzim, ale co me jnejvic vytoci ze za tu dobu nevidim nic k uloveni:) tj ani lisku!! a to jich u nas tolik je!! proste se mi vyhybaj:)!!
CZ 550 Lux -.270 Win - Meopta 2100 3-12x50
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

To je fakt.Co teď chodím na ten posed,tak mě prasata zatím skoro pokažde navětřili.Kňour,starej mazák mi chodil přímo pod posedem a protože mám za zády smrkovej les,tak jsem ho ani pořádně neviděl.Běhal podemnou a doslova vzteky pochrochtával,že se nemůže na tu hromadu plnou kukuřice a pečiva vrhnout.Trvalo to asi deset minut a pak mě obe?el a mazal jinam.Kdyby věděl,že po něm tak maximálně hodím ?i?ku,tak by to určitě všechno zhltal.

Bachyně se selaty na dvacet metrů od hromady,bachna zachrochtala a mazali.Nevím proč o mě vědí,posed je pět metrů vysoko,Možná cítí moji stopu,nebo je ta hromada moc blízko,nevím,ale zjistím to.

liška mi tam taky nepřijde,ta cítí stopu.
Marek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 584
Registrován: pon 04.12.2006, 11:01
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od Marek »

no nevim jak mas kupu daleko, ale my mame tak 50 metru a pak te pri dobrym vetru nenavetri a kdyz jisti tak 50m kolo nedelaji, a pokud je spatny vitr tak tam nesedim abych to zbytecne nezrazoval...
CZ 550 Lux -.270 Win - Meopta 2100 3-12x50
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

protože je to v lese,tak mám prostor trochu omezený,je to asi tak 20 metrů.Na kazatelně to mám 70.Je to taky trochu u prostřed kopce,vítr fouká skoro vždy ze spodu na vrch a nebo nefouká vůbec.Připadá mi to jakoby mě cítili přímo na té hromadě.každopádně mi to nedá a budu zkoušet nové možnosti dokud to nebude ok.Nadarmo tam mrznout nebudu.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Příspěvek od curil »

a jaky spacak? taky jsem uvazoval o tom overalu ale to je drazsi.porad mrznu je mi lito penez ale fakt si neco musim koupit.spacak jsem mel ale mysi mi ho na chate sezraly,novy je zase sustivy. :) .
vhool

Příspěvek od vhool »

panove toto je vlakno o tom jak zjistit kdy zver navstevuje krmeliste a ne o vybave :!: :!: :!: prosim zpet k tematu ............na diskuzi o vybave je zde extra thread :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Steyer »

Tak ten knedlik mě fakt poslal do kolen ........ :lol:
Latina jak vy?itá - hrozně rád bych viděl toho týpka, co to vykládal a jak se u toho tvářil. Tomu říkám lahůdka, fakt dobrý. A na karlovarský by to taky fungovalo? A v mikrovlnce to dává na 40 nebo na 50 vteřin....? :D
Ale k věci, mě na hromadu, co používám třetím rokem, choděj nejčastějc mezi 22:00 až 24:00. Na jiné hromadě, kde zůstávám celou noc jsem je tam měl ve všech myslitelných časech, ale nejčastěji po půlnoci, klidně i ve tři ráno. Myslím, že je dobré vědět, kdy tam + - chodí, protože to šetří čas a síly.Něco se psalo i na "Myslivecké tradice & moderní zbraně a nástroje". S tou výdrží na posedu mě ani tak netrápí zima, to je otázka oblečení, spacáku aj., ale spíš řekněme nepohodlí. Nejsem žádný tarzan, abych proseděl celou noc v poloze skrčence a ráno křepce vyskočil a hbitě a s radostí se zapojil do víru všedního dne. Na rovinu - po takové čekané jsem jak mátoha a energie moc nezbývá. Nejlepší je, když je větší zatatelna a já si můžu regulérně lehnout, pochrupovat a čas od času juknout na újeď nebo po okolí. naši myslivečtí sousedi mají jeden takový velký "posed" na stromě. Říkají tomu hotel. Je to jak chaloupka baby Jagy. Kanape, ?idle, kamínka, jen mu?káty chybějí. :D
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

...

Příspěvek od curil »

no jo takovy posed s gaucem a kaminkama to musi byt super jen jestli neco uvidis :) .mne chodi nejcastej v 19.30h.kdyz neprijdou do 21h tak vetsinou neprijdou vubec.
Greening
Častý návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: úte 04.9.2007, 20:30
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greening »

TAk sousedům kupte květináče :D
CZ 550 7x64 +meopta 3-12x56 RD
Uherský Brod 12-12/70
slavektis
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25.6.2008, 19:29

Černá

Příspěvek od slavektis »

Chodí vám vůbec v tyto dny černáš Poslední 3 týdny má jaksi dovolenou a neukazuje se vůbec.Pouze srnčí ani vysoká není vidět. Čím to asi? :cry:
pribazdenda
Častý návštěvník
Příspěvky: 58
Registrován: ned 28.10.2007, 18:42
Bydliště: MORAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pribazdenda »

Jo já je mám u vnadiště skoro každý den ale sejít se s nima je dost těžké sou tam pokaždé úplně v jinou dobu
ZH-101 12/12,CZ550 American 9,3x62,Trijicon 3-9x40 AccuPoint
Odpovědět