Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: Fotopast

Příspěvek od Hirc »

PIN na SIMce jde vypnout - ale musíš ji strčit do telefonu a udělat to tam. A doporučuju jí zaregistrovat do T-Mobile Rodina - pak budeš mít MMS zadarmo.
soprase
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23.2.2014, 17:34

Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od soprase »

Dobrý den, mám fotopast Acorn 5210M a hlásí mi to chybu : "re-upgrade", vzhledem k tomu, že past nemá svoji interní baterii se nemohu této hlášky zbavit, aby dále fungovala? Děkuji za všechny rady...
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Re: Fotopast

Příspěvek od Steyer »

To soprase: stalo se mi to samé. Taky mám acorn 5210 cm a nedostal jsem to z toho ničím pryč.
Prodejce (e-fotopast) mi do telefonu řekl:"poslat zpět, bude vyměněna". A tak se také stalo, za ca. 5 dní jsem měl zcela nový kus, který slouží dodnes a doufám, že ještě dlouho bude. Jinak k té závadě, mám trochu podezření, že vliv na to mělo malé napětí baterií. Prostě nenechat baterky úplně vytlouct. A když se to stane, nezapínat s takto vybitými bateriemi. Baterky nejdříve vyjmout, dobít a až potom to zapnout. Ale toto je jenom můj osobní dojem. Možná, že to bylo něčím jiným.
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
mirabel
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: pon 03.3.2014, 14:19

Re: Fotopast

Příspěvek od mirabel »

Ve Velké Británii jej prodávají i s takovýma letáky a tam je přesně uveden popis, jak tuhle chybu odstranit. Manželovi to udělalo tu samou chybu zrovna včera. Zjistili jsme, že zrovna 5210 se nemá moc ráda s 32GB kartami.
Přílohy
chyba.JPG
chyba.JPG (15.75 KiB) Zobrazeno 14228 x
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Re: Fotopast

Příspěvek od Steyer »

no tak sem prostě a jednoduše napiš, co stojí v tom letáku. ušetříš tím spoustě lidí nervy a peníze.
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast

Příspěvek od bohusR »

Acorn 5210 čte 32GB karty jenom některé. Pokud se nepletu, podporuje pouze do 16GB. Další věcí je hloupost, že by danou chybu způsobila 32GB i kterákoli jiná sd-karta např. i kompatibilní.
Mejvis
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: stř 23.7.2014, 15:01

Fotopast Ltl Acron 5210 mm

Příspěvek od Mejvis »

Dobrý den. Potřeboval bych od někoho zjistit, co znamená hláška na fotopasti Please re-upgrade. Fotopast se mi blokla a nevím, co s tím. Má se to prý nějak restartovat, ale nevím jak na to. Měl jsem si raději koupit fotopast v češtině. Fotopast taky nemohu nastavit, podle návodu, na posílání e-mailu a MMS. I když mám odblokovanou SIM kartu. Nastavení přes počítač mi fotopast neakceptuje. Nevím jestli to je moje blbost nebo je chyba ve fotopasti. Poraďte prosím. Budu vděčný za každou pomoc. Už si nevím rady. Mám fotopast reklamovat? Díky za odpovědi.
Mejvis
fplisek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: stř 07.5.2014, 15:30

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od fplisek »

Zdravím, pořád si nejsem moc jistý po přečtení x článků, proto se radši zeptám, umí tato fotopast (5210 MM) také odesílat fotky na mail přez internet, nebo pouze přez mms? Uvažuji o ni, tak chci vědět všechno :) . Díky
e-fotopast.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: sob 12.7.2014, 23:38

Re: Fotopast Ltl Acron 5210 mm

Příspěvek od e-fotopast.cz »

Mejvis píše:Dobrý den. Potřeboval bych od někoho zjistit, co znamená hláška na fotopasti Please re-upgrade. Fotopast se mi blokla a nevím, co s tím. Má se to prý nějak restartovat, ale nevím jak na to. Měl jsem si raději koupit fotopast v češtině. Fotopast taky nemohu nastavit, podle návodu, na posílání e-mailu a MMS. I když mám odblokovanou SIM kartu. Nastavení přes počítač mi fotopast neakceptuje. Nevím jestli to je moje blbost nebo je chyba ve fotopasti. Poraďte prosím. Budu vděčný za každou pomoc. Už si nevím rady. Mám fotopast reklamovat? Díky za odpovědi.
Mejvis

Dobrý den Tuto hlášku umím odstranit. Prosím napište Váš email. Pomohu Vám. Případně samozřejmě můžete i fotopast reklamovat u prodejce ,který Vám tuto fotopast prodal. Přeji hezký den.
e-fotopast.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: sob 12.7.2014, 23:38

Re: Fotopast Ltl Acron 5210 mm

Příspěvek od e-fotopast.cz »

fplisek píše:Zdravím, pořád si nejsem moc jistý po přečtení x článků, proto se radši zeptám, umí tato fotopast (5210 MM) také odesílat fotky na mail přez internet, nebo pouze přez mms? Uvažuji o ni, tak chci vědět všechno :) . Díky
Mejvis píše:Dobrý den. Potřeboval bych od někoho zjistit, co znamená hláška na fotopasti Please re-upgrade. Fotopast se mi blokla a nevím, co s tím. Má se to prý nějak restartovat, ale nevím jak na to. Měl jsem si raději koupit fotopast v češtině. Fotopast taky nemohu nastavit, podle návodu, na posílání e-mailu a MMS. I když mám odblokovanou SIM kartu. Nastavení přes počítač mi fotopast neakceptuje. Nevím jestli to je moje blbost nebo je chyba ve fotopasti. Poraďte prosím. Budu vděčný za každou pomoc. Už si nevím rady. Mám fotopast reklamovat? Díky za odpovědi.
Mejvis
Dobrý den
Ano fotopast 5210MM umí odesílat fotografie na email, ale daleko důležitější je zjistit jakým způsobem ! 1. jako MMS = platba za každou fotku samostatně 2. přes GPRS platíte paušál měsíčně za neomezené množství fotogrfaiií. cca 150,-Kč měsíčně . Pokud by fotopast měla umět všechny možnosti jak MMS tak GPRS její označení by mělo být 5210MG , problém je jen v tom, že na krabici výrobce stále uvádí název 5210MM , ale musí tam být zakřížkováno i funkce GPRS pak je to fotopast 5210MG , která umí jak MMS tak i GPRS. Bohužel mnoho prodejců fotopasti 5210MG stále mají označené podle starého značení jako 5210MM takže doporučuji se vždy raději zeptat zda se jedná jen o chybu v popisu zboží a nebo zda prodejce opravdu prodává fotopast 5210MM bez GPRS .
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od rimar77 »

Zdravím
mohl by jste mi někdo prosím sdělit o jaký paušál a u které společnosti se jedná za těch sto padesát korun na měsíc na to GPRS zasílání MMS do meilu prosím. Děkuji
Uživatelský avatar
T.Kulikov
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: pát 17.6.2011, 21:50

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od T.Kulikov »

rimar77 píše:Zdravím
mohl by jste mi někdo prosím sdělit o jaký paušál a u které společnosti se jedná za těch sto padesát korun na měsíc na to GPRS zasílání MMS do meilu prosím. Děkuji
Pán jistě myslel zasílání e-mailů do mailu, pak třeba tady:

¨http://www.vodafone.cz/mobilni-pripojeni/
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od rimar77 »

pán tomu nerozumí a pořídil si fotopast a tak ho zajímá jak ty obrázky z něj dostávat co nejlevněji a děkuju za odkaz :-)
Uživatelský avatar
T.Kulikov
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: pát 17.6.2011, 21:50

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od T.Kulikov »

rimar77 píše:pán tomu nerozumí a pořídil si fotopast a tak ho zajímá jak ty obrázky z něj dostávat co nejlevněji a děkuju za odkaz :-)
To jsem nemyslel tebe :wink:
Jinak hodně známých používá předplacenou kartu T-mobile. Platí se tam jen za přenesená data, žádný měsíční poplatek.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od rimar77 »

chlapi prosím jakou používáte baterku když k tomu chcete připojit větší externí baterku aby to vydrželo chvíli je mi jasné že bude trakční ale jedná se mi o parametry volty a ampéry ?? děkuju
Odpovědět