Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
petjan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 488
Registrován: sob 31.12.2011, 14:08
Bydliště: štětí

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od petjan »

To rimar77: a na kolik tužkových baterek je ta fotopast? Já mám sice jinou, ta je na 8 tužkových a měním v ní kartu tak jednou za 14 dní a je na ní vždy v průměru 1500 fotek. Když je sníh a mrzne, tak tam mám i 6000 fotek za 14 dní. Teď už ale druhým rokem tam toho sněhu moc není. Mám tam ty baterie už druhou zimu a stále drží. Používám jí pouze přes zimu, když tam nešmejdí houbaři a turisti.
ZP 16x70/16x70
Brno 500 8x57JRS/20x76
Sabatti SKL 98 10,3x60R /270 win
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od rimar77 »

no baterek tam je 12 takže asi to bude teda stačit já ji mám u sklopce abych viděl jestli tam něco není a nelezl k němu každej den jako teď a nezavětřoval si to tak bude mi to posílat fotky na meil takže výměny karet neplánuju ale pokud mi to vydrží rok tak to řešit nebudu myslel jsem že to žere baterky víc
petjan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 488
Registrován: sob 31.12.2011, 14:08
Bydliště: štětí

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od petjan »

No to je jiná, mě to fotky neposílá, poněvadž tam nemám signál. To bude toho proudu žrát o něco více, ale zase na druhou stranu kolik fotek to zase pošle? Jinak dávám tam tyhle baterie: Baterie AA Energizer Ultimate. Vydrží mráz a mají hodně nízkou samovybíjecí hodnotu. No u nás v papírnictví je mají o hodně levněji, nežli na internetu. Tady je takový ten popis té baterie co jsem našel na netu:
"Použití Lithiové baterie AA jsou vhodnou alternativou za běžné alkalické AA baterie. Lithiové baterie jsou výjimečné zejména v tom, že jsou vhodné pro použití v extrémních podmínkách. V praxi takové baterie oceníte všude tam, kde potřebujete napájet zařízení v nízkých, či vysokých teplotách, při kterých běžné baterie rychle ztrácí svou kapacitu. Mimo běžná zařízení jsou tedy například vhodné do fotopastí či jiných outdoorových zařízení. Lithiové AA baterie Energizer jsou vhodné pro jakékoliv zařízení napájené tužkovými bateriemi velikosti AA. Výdrž baterie je až 9x delší než běžné tužkové baterie. Baterie jsou vhodné pro použití v teplotách od -40°C do +60°C.... "
ZP 16x70/16x70
Brno 500 8x57JRS/20x76
Sabatti SKL 98 10,3x60R /270 win
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od rimar77 »

petjan děkuju moc za info a za ochotu :)
arestek
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22.3.2019, 9:19

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od arestek »

Zdravím,
nemátě někdo prográmek na nastavení fotopasti LTL acorn 5310?...Nějak sem ho někde potratil :-(
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od gonias »

Tady máš ten prográmek

https://acorncamera.com/downloads/
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
vava
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 275
Registrován: stř 21.12.2011, 12:09

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od vava »

Zdravím, nemáte někdo firmware pro fotopast Acorn 5210M? Díky
Stancik
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21.9.2021, 17:01

Re: Fotopast Ltl Acron 5210 mm

Příspěvek od Stancik »

e-fotopast.cz píše: stř 06.8.2014, 8:08
Mejvis píše:Dobrý den. Potřeboval bych od někoho zjistit, co znamená hláška na fotopasti Please re-upgrade. Fotopast se mi blokla a nevím, co s tím. Má se to prý nějak restartovat, ale nevím jak na to. Měl jsem si raději koupit fotopast v češtině. Fotopast taky nemohu nastavit, podle návodu, na posílání e-mailu a MMS. I když mám odblokovanou SIM kartu. Nastavení přes počítač mi fotopast neakceptuje. Nevím jestli to je moje blbost nebo je chyba ve fotopasti. Poraďte prosím. Budu vděčný za každou pomoc. Už si nevím rady. Mám fotopast reklamovat? Díky za odpovědi.
Mejvis

Dobrý den Tuto hlášku umím odstranit. Prosím napište Váš email. Pomohu Vám. Případně samozřejmě můžete i fotopast reklamovat u prodejce ,který Vám tuto fotopast prodal. Přeji hezký den.
Dobrý den,
potřebovala bych také poradit jak odstranit hlášku na fotopasti 5210 M -- Please re -upgrade
MichalValenta
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19.5.2023, 18:22

Re: Fotopast Ltl Acorn 5210 MM

Příspěvek od MichalValenta »

Dobrý den, mám Ltl Acorn 5210M nemohu najít CD se softem na nastavení e-mailu. Nebyl by jste někdo tak hodny a třeba ho nezkopiroval na ulož.to a poslal mi odkaz??? Asi tři hodiny ho hledám na netu. Samozrejmne jsem šel nejdříve na stránky výrobce, ale po rozkliknuti na download se ukáže chyba. Jak v mobilu tak PC... Děkuji za pomoc. Valenta Michal
Odpovědět