Fotopast BUNATY

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
e-fotopast.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: sob 12.7.2014, 23:38

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od e-fotopast.cz »

tftp píše: sob 08.2.2020, 13:33 Jsem uživatel pozor uživatel!! fotopastí již deset let. Mám vyzkoušeny různé výrobce a v provozu mám současně víc jak 20 fotopastí, některé zejména s GSM provozuji svým kolegům méně "technicky zdatným myslivcům", kteří s nastavování a provozem mají problémy.
Koupil jsem dle doporučení známého Bunatku Mini FULL HD a jednu fotopast BUNATY FULL HD GSM 4G.
1)Bunaty Mini full HD fotila, ale nic světobornýho, snímky dobré jen na blízko a žrala baterie a vzhledem k tomu, že provozuji pasti na AKU Eneloope AA s 1,2V nelíbilo se jí toto napájení, hlásila zakrátko vybití. Mezi tím odešla doporučujícímu známemu jeho bunatka mini po roce provozu. Tak jsem mu svoji prodal a jsem rád, že jsem se té fotopasti zbavil - nijak mě nenadchla.
2)Horší byly problémy s Bunaty FULL HD GSM 4G. Absolutní zklamání nad zařízením za 8.490,- (A jaká skvělá reklama na Bunaty Nej !!!!!!!)

Manuál:
Nejdřív jsem narazil na příšerný manuál, zřejmě se český prodejce snažil, aby tomu porozuměli i uživatelé s nedokončeným základním vzděláním. Manuál nemá hlavu ani patu, nedočtu se o dalších možnostech nastavení, které past ale umožňuje. Bohužel předpokládá se, že je povinné zřídit účet na seznam.cz (Proč ta propagace servru seznam.cz???) Jiné nastavení nepopisuje. Nepochopitelné !! Já používám gmail, nastavit to samozřejmě lze, nastavil jsem si to a funguje mi.
Popis menu v manuálu ani neodpovídá mému menu - verzi firmware pasti - to je trestuhodné, protože nikde jinde na webu nenajdeme podporu!! Jen podpora po telefonu prodejce Bunaty, který když zkrachuje, tak můžete past při problému směle vyhodit!!!

Napájení:
NA Aku AA 1,2V Eneloope samozřejmě problém, Bunaty potřebuje opravdu velmi kvalitní napájení a vyřešil jsem to 6V Pb Aku 12Ah. Drahé Lithiovky AA teda kupovat nebudu ani náhodou. S tou to vydrží měsíc jet (cca 200 snímků za den. Jediný problém byl, když jsem si chtěl kablík vyrobit, zjistit z návodu jaký je DC konektor: je 5,5/2,1 mm. Nechtělo se mi dávat za kablík přes 200,- , když DC konektor a kus dvoulinky přijde na částku do 10korun

Kvalita snímků:
Velikost snímků může být nastavena malá 80kB, ale na úkor kvality - poznám divočáka, ale detaily jsou neřešitelné...) Bohužel ani při velikosti 800x600 není situace leší - jen zmršené malé foto zvětšené. Děs!!
První noční smínky posílané z pasti byly velmi nekvalitní a myslel jsem si, že je problém s nastavením. Bohužel i po volbě většího rozlišení to je stále hrozné, co past posílá v noci, ve dne se to dá, ale taky bída. Jsem zvyklý na kvalitu snímků z GSM pastí jiných výrobců (nebudu uvádět, abych jim nedělal reklamu), ale ne na tento ubohý standard za tyto peníze. Ostatně dobře mým zkušenostem s kvalitou snímků v noci odpovídá porovnání foto od člena BohusR. Musím mu dat za pravdu!!!!

Menu:
Možnosti nastavení v menu jsou na nej výrobek Bunaty dost mizerné, nejde nastavit zárověň denní report a odesílání a řada maličkostí, které by za ty peníze potěšily. Systém ovládání a menu mně osobně vůbec nevyhovuje, ale dá se snad přežít - je to můj osobní názor.


Bunaty je určena jen pro ČR - jaký číňan to vyrábí, se nedá dohledat a podpora na webu a kromě snůšek žvástů o tom jak je Bunaty jedinečná a vynikající, úspěšná a kvalitní - nikde nic. Běžné vlastnosti, které mají jiné pasti jako samozřejmé či standard jsou vyzdvihovány jako jedinečné!!??

Reakce člena "zpuan" na tomto foru je legrační. Asi trefil BuhusR hřebíček na hlavičku a bude to dodavatel..ha ha ha ....
Řečmi o hanění konkurence odvádí pozornost od skutečnosti - o mizerné kvalitě snímků v noci, která je patrná z doložených snímků. Místo aby nabídl řešení - třeba radu jak lépe fotopast nastavit, aby snímky v noci byly aspoň čitené - nový update atd.... Bohužel to vypadá na problém s kvalitou HW - snímacího čipu této fotopasti - on víc neumí.


Možná jsou ostatní pasti od českého Bunaty povedenější a rád bych tomu věřil. Každý produkt se vždy nevyvede. Např od UOvision UM595 má ještě horší kvalitu snímků v noci než Bunaty, ale UM785 stejného výrobce je naprosto vynikající. Neuvěřitelný rozdíl dvou produktů za srovnatelnou cenu u jednoho výrobce.

Produkty Bunaty může prodávat obrovská masivní reklama o Nej fotopasti na trhu, ale skutečnost, že moje Bunaty Full HD 4G je nepovedený a nekvalitní šunt - výrobek je neoddiskutovatelná !!!!!!
Přeji ostatním uživatelům, aby jim Bunaty fungovaly lépe než mě. Je dobrý si kvalitu fotopastí i od jiných výrobců srovnat, ale ne každý má finance, aby kupoval produkty na své porovnání zkusmo. Není to levná záležitost!! A nejnižší cena není vše - bývá vykoupena nižší kvalitou!!
Vše co píšete je nesmysl a pouhá pomluva. ! Ubohost! Prozradtě své jméno a napište mě napřímo na Info@bunaty.cz ! A já Vám garantuji , že když jste tak nespokojený vrátím všechny peníze bez ohledu na to jak máte Fotopasti staré ! Jedno je jisté, že BUNATY leží v žaludku mnoha prodejcům , ano je to tak, stačí se podívat na prodeje a proto konkurence musí pomlouvat ,ale takto okatě , kdy je zcela jasné, že to co píšete nemohl napsat běžný uživatel jen potvrzujete to co píšu -)
Bunaty one
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 16.4.2020, 11:39

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Bunaty one »

Tak problém s délkou videa zatím vyřešen snížením výkonu diod v nastavení fotopasti na ,,nízký,, a nastavením doby videa na 20 sekund. V tomto nastavení doba nahrávání funguje i pětkrát za sebou během noci, podle indikace čidla fotopasti. To předchozí vypínání videa po 5 ti sekundách mohlo být způsobeno odrazem přísvitu diod od zdi vzdálené zhruba 2 metry od fotopasti, neboť blikání bylo hodně intenzivní. Dobrá zpráva je, že ani vysoký výkon diod nevadil nahrané havěti od potkana, přes kočku i kunu. :D
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od bohusR »

zpuan píše: pát 28.2.2020, 11:24 NENI VÁM TRAPNÉ SE HNED ZAREGISTROVAT POD JINÝM JMÉNÉNEM A OKAMŽITĚ ZASE PSÁT NESMYSLNÉ INFORMACE?
Co věta to nesmysl to je nepřehlédnutelné

bohusR - co příspěvek tak není věta o tom, že haní konkurenci a vychvaluje svoje Fotopasti !
tento uživatel nemá ani jeden příspěvek , který by byl normální a nezaujatý ! To nikdo nemůže přehlédnout!

Jakmile o tom napíšu tak okamžitě se zaregistruje úplně náhodou nový uživatel, který okamžitě ihned píše šíleně dlouhý článek o tom jak jsou Fotopasti BUNATY špatné a samozřejmě ihned vychvaluje své Fotopasti, které zcela jistě prodává.

Fotopasti BUNATY prodáváme a prodáváme i jiné značky jako třeba BENTECH, Acorn atd ,ale to co tady píšete o BUNATY je opravdu ubohý konkurenční boj, BUNATY se prodávají velmi dobře a hodně , jistě v tom množství může dojít k nějaké závadě, případně reklamaci ,ale nijak to nevybočuje z průměru, naopak!
Tohle nepochází ode mě, to mě křivdíte. Nicméně s pánem souhlasím v plném rozsahu. :)
Liborius
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27.9.2019, 21:49

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Liborius »

Za mě. Jsem spokojený mám 3 Bunaty a Hlavně fungují
clandestino
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13.5.2009, 13:40

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od clandestino »

Vida, tu to je jakási bitva nových návštěvníků. Také jednu Bunaty mám. Není vyloženě špatná, koupil jsem ji před lety na inzerát za pár korun. Novou bych nekoupil, za ty peníze nestojí. Hlavní nectností je enormní spotřeba baterií, ostatní věci by člověk přežil. Ten hype ohledně Bunaty bych přirovnal k pořklosti českých lidí po škodovkách a flintách CZUB. Mám i pár Scoutguardů/Foxcamů a ty slouží lépe, SG880MK-14MHD je naprosto spolehlivá a spotřeba baterií oproti Bunaty je minimální.
Michal Kvoch
Nový návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: pon 04.5.2020, 9:38

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Michal Kvoch »

nemohu uvěřit, že ti SCOUTGUARD / FOX CAM příde lepší než BUNATY , jo možná má tak o 10% nižší spotřebu,ale FOXCAM SCOUTGUARD SG880MK-14MHD je jedna z prvních fotopastí co se dělají už téměř deset let na té Fotopasti je téměř vše špatně! Displej malej s nemožností zaměřit, žádný fotky si na tom neprohlédneš, ten dálkový ovladač úplně k ničemu , vydrží tak pul roku pokud ho používáš pak se vymačká a nefunguje. Nespolehlivě posílá po vybytí baterií se vždy vymaže nastavení! Koho já znám a má SCOUTGUARD SG880MK-14MHD tak řeší věčně pouze problémy s prodejcem. BUNATY máme ve sdružení několik - BUNATY mini je levná a na myslivost stačí. BUNATY full hd GSM je dražší,ale taky pokud se na tu fotopast podíváš je o tři generace někde jinde než SCOUTGUARD SG880MK-14MHD , a naprostá spolehlivost nonstop v lese 3 Fotopasti bez problémů!
Tomáš Velký
Nový návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 04.6.2020, 7:36

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Tomáš Velký »

Ahoj kolegové,ja mám také fotopati Bunaty jak s GSM modulem tak bez a musím říct maximalni spokojenost.A hlavně co se týče podpory vždy ochotně poradí.
zdenek64
Nový návštěvník
Příspěvky: 32
Registrován: ned 24.5.2020, 20:49

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od zdenek64 »

Používám dvě, levnější černobílou a dražší barevnou, obě bez anténky. Fungují denně v lese na vnadištích a celkem bez problémů. Nic na nich neprasklo a fotí pořád dobře. Musí se s nimi zacházet opatrně, hlavně za mrazu, jako s každým plastem. Mínusem je odjištění boxu s bateriemi. Při vkládání do plechové ochranné schránky se mi stalo, že baterie se uvolnily a fotopast nefotila. Při rychlém přepnutí vypínače z polohy pro snímky do polohy pro nastavení bez zastávky v poloze vypnuto se stává, že se fotopasti poplete hlava a nefunguje jak má. Stačí ale na půl minuty odpojit baterie a nastavit ji znovu a funguje. Vyzkoušel jsem dvě nějaké levné fotopasti od neznámých výrobců a do roka bylo po nich.
foxcam
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: pon 01.7.2019, 17:36

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od foxcam »

Michal Kvoch píše: čtv 04.6.2020, 7:26 nemohu uvěřit, že ti SCOUTGUARD / FOX CAM příde lepší než BUNATY , jo možná má tak o 10% nižší spotřebu,ale FOXCAM SCOUTGUARD SG880MK-14MHD je jedna z prvních fotopastí co se dělají už téměř deset let na té Fotopasti je téměř vše špatně! Displej malej s nemožností zaměřit, žádný fotky si na tom neprohlédneš, ten dálkový ovladač úplně k ničemu , vydrží tak pul roku pokud ho používáš pak se vymačká a nefunguje. Nespolehlivě posílá po vybytí baterií se vždy vymaže nastavení! Koho já znám a má SCOUTGUARD SG880MK-14MHD tak řeší věčně pouze problémy s prodejcem. BUNATY máme ve sdružení několik - BUNATY mini je levná a na myslivost stačí. BUNATY full hd GSM je dražší,ale taky pokud se na tu fotopast podíváš je o tři generace někde jinde než SCOUTGUARD SG880MK-14MHD , a naprostá spolehlivost nonstop v lese 3 Fotopasti bez problémů!
Dobrý den,
dovolím si reagovat. Nebudu zde vše negovat a vyvolávat FLAME, to by bylo zbytečné. Mám raději podložené informace. SG880-12MHD měly problémy, kdy se stávalo, že opravdu po vybití se nulovalo nastavení. Nebylo to u každé fotopasti. Bylo to způsobeno vadnou dodávkou FLASH pamětí, která po určité době se tímto způsobem projevila.

Ano SG880 je starý koncept, který je každoročně inovovaný. Nejedná se jenom o software, inovace se týkají i HW.
Obrazovka je malá, zaměřit fotopast je ale možné a zabere to asi 10 sec. Prohlížet obrázky opravdu lze dost špatně vzhledem k malé velikosti LCD. Je otázka, jestli u odesílající fotopasti je to tak žádané, když foto chodí na email nebo mobil.

Například, FORESTCAM nebo i Bunaty (je jedno a to samé), měly podobné problémy. Můžete zde najít o této problematice vlákna.

Nové SG880MK-18MHD pracují velmi dobře a mají vynikající kvalitu fotografií a celkovou stabilitu. Pokud si vezmeme cenu..... nebudu se více vyjadřovat :D Klidně můžeme nechat otestovat proti BUNATY a výsledky zde ukázat, nemám s tím problém.

Jé úsměvné, že komentář na kterým tímto reaguji je napsán uživatelem, který se před týdnem zaregistroval.
clandestino
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13.5.2009, 13:40

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od clandestino »

Michal Kvoch píše: čtv 04.6.2020, 7:26 nemohu uvěřit, že ti SCOUTGUARD / FOX CAM příde lepší než BUNATY , jo možná má tak o 10% nižší spotřebu,ale FOXCAM SCOUTGUARD SG880MK-14MHD je jedna z prvních fotopastí co se dělají už téměř deset let na té Fotopasti je téměř vše špatně! Displej malej s nemožností zaměřit, žádný fotky si na tom neprohlédneš, ten dálkový ovladač úplně k ničemu , vydrží tak pul roku pokud ho používáš pak se vymačká a nefunguje. Nespolehlivě posílá po vybytí baterií se vždy vymaže nastavení! Koho já znám a má SCOUTGUARD SG880MK-14MHD tak řeší věčně pouze problémy s prodejcem. BUNATY máme ve sdružení několik - BUNATY mini je levná a na myslivost stačí. BUNATY full hd GSM je dražší,ale taky pokud se na tu fotopast podíváš je o tři generace někde jinde než SCOUTGUARD SG880MK-14MHD , a naprostá spolehlivost nonstop v lese 3 Fotopasti bez problémů!
Spotřeba je nižší o 50%, fotky si prohlížet nepotřebuji, takže mi displej nemlich stejný jako na Bunaty nevadí, na zaměřování používám laser. Ovladač je dobrý snad jen na nastavení hodin, konfiguraci dělám přes konfigurační soubor - což zrovna u Bunaty většinou nefunguje a nastavovat to komplet přes těch jejich pět tlačítek je peklo. Nastavení se po vybití baterií maže u Bunaty, u Scoutguarda jsem tento problém nezaznamenal. Posílání je na rozdíl od Bunaty zcela spolehlivé. Je faktem, že v případě problémů s Bunaty prodejce vždy velmi ochotně pomůže. Jaksi ovšem upřednostňuji, aby fotopast fungovala, tak jako Scoutguard, než abych vyvolával prodejci, psal mu maily, dozvěděl se, že problém je určitě pouze v nastavení a pak mu stejně musel fotopast posílat.
Jinak dnes začala milá Bunaty fotit každé dvě minuty, takže nejspíš poletí do koše a já koupím další Scoutguard, kdesi jsem ho viděl v akci za čtyři tisíce.

EDIT: Ta velká písmena nasekaná stejně chaoticky jako v příspěvcích uživatelů Zpuan a Liborius budou jistě náhoda :)
Aleš Němeček
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 28.5.2007, 20:37
Bydliště: Vysočina

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Aleš Němeček »

Mohu napsat tuto zkušenost. Používám tyto fotopasti již od začátku co vyšel první model tj. SG880MK 8MHD,14-ky,18-ky cca 8-10 let přesně nevím. Pořád stejný skelet, ale vždy novej "uprage" . Hledal jsem kameru, kterou si můžu ovládat z telefonu, na kterou mě chodí fotky přes GPRS. Přes aplikací v telefonu si kompletně ovládám všechny kamery, nepotřebuju k nim vůbec chodit, stačí jednou za 2-3měsíce dobít akumulátor. Přijde zvěř, chci si ji načíst? Upravím si PIR čidlo třeba po půl minutě...chci si tam dát časovač aby mě to přes den nespouštěli sojky?
Nebo aby kamarádovi chodili fotky z vnadiště? Nebo vymazat plnou SD kartu? Nebo si nechat poslat fotku jestli je tam mlha, prší, mrzne...toto jsou pro mě priority! né že je malej displej, laser ukazovátko, dálkové ovládání aod.
foxcam
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: pon 01.7.2019, 17:36

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od foxcam »

Děkuji za pozitivní ohlasy. Zdůrazňuji, že uživatele psali o své vlastní vůli a nenabádal jsem je.
Každá fotopast pracuje nějak a nechci zde egoisticky psát, že nejlepší je FOXcam nebo ScoutGuard nebo cokoliv jiného. Každému vyhovuje něco jiného a vlastní názor nikomu neberu.

Pravda ovšem je, že FOXcam bere fotopasti vážně a nestačí nám prodávat jednu a tu samou fotopast 5 let za stejné peníze a smát se, jak jsou zákazníci nenároční. Nyní budeme mít nové SG880, které budou podporovat cloudové uložiště a to je panečku změna. Elektronika ve fotopasti byla kompletně přepracovaná do nejmodernější podoby a s touto změnou udělala SG880 největší krok v historii. A cena? Nebudu předbíhat, ale bude fakt krutě dobrá.

Jistě zde může někdo napsat, že je to nesmysl a může SG880 označit za šunt všech šuntů. Je to názor. Pokud to ale dělají prodejci pouze za účelem vlastních prodejů, tak aby poškodili jinak velmi dobrou fotopast, tak je to smutné.

Osobně mě těší, že výše uvedené komentáře lidé napsali od srdce, z vlastních zkušeností. Takové komentáře jsou pro mě k nezaplacení, protože jsou od spokojených zákazníků.

S pozdravem Horký Milan
Michal Kvoch
Nový návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: pon 04.5.2020, 9:38

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Michal Kvoch »

Zrovna minulý týden jsem volal cca do 5 obchodů a všude doporučeno BUNATY jen v jednom jinou značku SPROMISE, nezlobte se , ale tato diskuze ztrácí jakoukoli reálnost konkurence kope kolem sebe -) Vyzkoušejte si to a zavolejte do obchodů kde prodávají tyto Fotopasti a nenechte se ovlivnit neschopnou konkurencí a nechte si poradit tak jako já u zkušených prodejců. Za mě BUNATY dobrý ! Uvidíte co vám doporučí prodejci -)
Michal Kvoch
Nový návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: pon 04.5.2020, 9:38

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Michal Kvoch »

clandestino píše: stř 17.6.2020, 14:41
Michal Kvoch píše: čtv 04.6.2020, 7:26 nemohu uvěřit, že ti SCOUTGUARD / FOX CAM příde lepší než BUNATY , jo možná má tak o 10% nižší spotřebu,ale FOXCAM SCOUTGUARD SG880MK-14MHD je jedna z prvních fotopastí co se dělají už téměř deset let na té Fotopasti je téměř vše špatně! Displej malej s nemožností zaměřit, žádný fotky si na tom neprohlédneš, ten dálkový ovladač úplně k ničemu , vydrží tak pul roku pokud ho používáš pak se vymačká a nefunguje. Nespolehlivě posílá po vybytí baterií se vždy vymaže nastavení! Koho já znám a má SCOUTGUARD SG880MK-14MHD tak řeší věčně pouze problémy s prodejcem. BUNATY máme ve sdružení několik - BUNATY mini je levná a na myslivost stačí. BUNATY full hd GSM je dražší,ale taky pokud se na tu fotopast podíváš je o tři generace někde jinde než SCOUTGUARD SG880MK-14MHD , a naprostá spolehlivost nonstop v lese 3 Fotopasti bez problémů!
Spotřeba je nižší o 50%, fotky si prohlížet nepotřebuji, takže mi displej nemlich stejný jako na Bunaty nevadí, na zaměřování používám laser. Ovladač je dobrý snad jen na nastavení hodin, konfiguraci dělám přes konfigurační soubor - což zrovna u Bunaty většinou nefunguje a nastavovat to komplet přes těch jejich pět tlačítek je peklo. Nastavení se po vybití baterií maže u Bunaty, u Scoutguarda jsem tento problém nezaznamenal. Posílání je na rozdíl od Bunaty zcela spolehlivé. Je faktem, že v případě problémů s Bunaty prodejce vždy velmi ochotně pomůže. Jaksi ovšem upřednostňuji, aby fotopast fungovala, tak jako Scoutguard, než abych vyvolával prodejci, psal mu maily, dozvěděl se, že problém je určitě pouze v nastavení a pak mu stejně musel fotopast posílat.
Jinak dnes začala milá Bunaty fotit každé dvě minuty, takže nejspíš poletí do koše a já koupím další Scoutguard, kdesi jsem ho viděl v akci za čtyři tisíce.

EDIT: Ta velká písmena nasekaná stejně chaoticky jako v příspěvcích uživatelů Zpuan a Liborius budou jistě náhoda :)
nepravda do posledního slova! Za týden mám 1000fotek a baterie drží u BUNATY !BUNATY můžes nastavit úplně stejně přes konfig na počítači a i na displeji - je vidět , že nevíš o čem píšeš a na 99% žádnou BUNATY nemáš a nikdy jsi neměl. Co slovo to perla -)

Zrovna minulý týden jsem volal cca do 5 obchodů a všude doporučeno BUNATY jen v jednom jinou značku SPROMISE, nezlobte se , ale tato diskuze ztrácí jakoukoli reálnost konkurence kope kolem sebe -) Vyzkoušejte si to a zavolejte do obchodů kde prodávají tyto Fotopasti a nenechte se ovlivnit neschopnou konkurencí a nechte si poradit tak jako já u zkušených prodejců. Za mě BUNATY dobrý ! Uvidíte co vám doporučí prodejci -)

Toho tvého Scoutguarda prodávají co jsem koukal tak 3 obchody -) BUNATY mají v nabídce tak v 50 obchodech a když jsem se ptal proč BUNATY v čem je lepší ? Prý je největší šance , že se jako se zákazníkem uvidíme až v okamžiku , kdybu budu chtít další BUNATY , prý ostatní značky jsou dost poruchové tak to nechtějí prodávat.
clandestino
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13.5.2009, 13:40

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od clandestino »

To je lepší masírka než reklamy od Hyundai :D Jak jsem psal dříve, s Bunaty to je jako se škodovkami - žádný zázrak, ovšem řádně předražené a rozšířené. Stejně tak flinty CZ a střelivo S&B. Důvěryhodnost prodejce prokazuje už to, že zde má minimálně tři nicky - je to na vytváření ohlasu nebo prostě zapomíná heslo? :)
P.S. To, že fotopast nevezme vytvořený konfigurační soubor a ten stále zůstává na kartě, opravdu není nastavením :lol: Ostudná spotřeba baterií se u Bunaty táhne napříč verzemi, ten bazmek je schopný sežrat třetinu baterií už u nastavování. Moje je nějaká starší verze, dvě nové jsem nastavoval známým, a pořád to je to samé. Stejně tak s konfiguračním souborem - většinou ho fotopast nebere, u té nejnovější dokonce nešlo spustit fotopastí vygenerovaný konfigurační program. Prostě kvalitka :D
Odpovědět