ČZU - Provoz a řízení myslivosti - studuje někdo???

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: ČZU - Provoz a řízení myslivosti - studuje někdo???

Příspěvek od Tim »

Jé, tohoto tématu jsem si nevšiml. Studoval jsem 2008-2011.
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Baron
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27.12.2009, 0:22

Re: ČZU - Provoz a řízení myslivosti - studuje někdo???

Příspěvek od Baron »

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jak je to s obtížností studia na ČZU obor lesnictví? Uvažuji o něm, ale moc si nerozumím s matikou :roll:
Ještě by mě zajímalo jestli nevíte, jak je to s potenciálním uplatněním absolventů ?

Díky moc :-)
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: ČZU - Provoz a řízení myslivosti - studuje někdo???

Příspěvek od Tim »

Zdravím,
Zhodnotit obtížnost studia asi nemohu, protože to je dost individuální. Ale za mne a úplně upřímně - obtížnost střední (a matematiky se netřeba bát) a následné uplatnění velmi, velmi mizerné. Leda by někde dělal referenta pro myslivost strýček držící místečko...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
netbus
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25.2.2019, 11:37

Re: ČZU - Provoz a řízení myslivosti - studuje někdo???

Příspěvek od netbus »

Zdravim vsechny.
Rad bych se zeptal na nejakou aktualizaci informaci ohledne studia na CZU?
Rozhoduji se mezi Provoz a rizeni myslivosti a Lesnictví, specializace Ochrana a pěstování lesních ekosystémů.
Mohl by mi nekdo trosku upresnit jaka je moznost uplatneni v techto oborech a jak moc narocne je to na studium?
Je mi 30 let. Mam zajem o kombinovane studium. Priroda me tak nejak laka vic a vic nez Praha. Mam vystudovaneho Bc. v oboru IT.
Otec byval myslivec a nejak jsem asi za ta leta dozral do obdobneho smeru. Rad bych se do par let odstehoval z Prahy nekam do prirody.

Dekuji za rady.
Odpovědět