Pořízení nové, reprezentativní kulovnice

Vše o kulovnicích a malorážkách
Kodiak1
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 149
Registrován: stř 19.10.2011, 11:23

Re: Pořízení nové, reprezentativní kulovnice

Příspěvek od Kodiak1 »

S tím slovem reprezentativní je to hodně složité a to především proto, že každý má jiné požadavky a vkus - jak se říká, jeden má rád holky, jiný zase vdolky (no a někdo obojí).
Jako technika a střelce mě vždycky zajímala především maximální praktičnost, bezpečnost, uživatelský komfort a to bez kudrlin, ze kterých nakonec bývá jenom těžká hlava. Za sebe, s přihlédnutím k mnou preferovaným vlastnostem, bych se rozhodně zajel podívat i na již jednou zmíněnou kulovnici Mauser M03. Rozhodně stojí za zamyšlení. Sice to bude na finančním stropu, který sis určil, ale zcela jistě bys neprohloupil. Krom toho má i své kouzlo a nepatří k těm, které zapadnou mezi ostatní dnešní produkty zbrojovek bez povšimnutí :wink: .
jaroslavn
Častý návštěvník
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 15.5.2014, 14:14
Bydliště: jižní Čechy

Re: Pořízení nové, reprezentativní kulovnice

Příspěvek od jaroslavn »

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/186999-sauer-202/ docela zajímavý inzerát. Jinak, pokud padne volba na M. Luxus, myslím, že to chyba nebude. Já jsem z něj nadšený i po více než roce a cca 40 ulovených kusech.
Mannlicher Luxus 9,3x62, ZKK 600 30-06
fanda2
Častý návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát 25.7.2014, 13:26

Re: Pořízení nové, reprezentativní kulovnice

Příspěvek od fanda2 »

Za mě, bych také volil mannlicher luxus, jsem z ní také nadšený. Jen se vyhněte detexu
jaroslavn
Častý návštěvník
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 15.5.2014, 14:14
Bydliště: jižní Čechy

Re: Pořízení nové, reprezentativní kulovnice

Příspěvek od jaroslavn »

Myslím, že jsi narazil na špatnýho prodejce, já kupoval v Č. Budějovicích a zbraň dorazila tak jak byla objednána. Vlastně ne, dorazila s ještě lepší pažbou, než jsem čekal. Pravda je, že jsem zdůraznil, že chci tmavé dřevo. Ale jak říkám, bez problémů.
Mannlicher Luxus 9,3x62, ZKK 600 30-06
Odpovědět