Svatohubertské slavnosti na Kuksu 6.10.07

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Svatohubertské slavnosti na Kuksu 6.10.07

Příspěvek od Vojta »

Včera jsem se zůčastnil oslav svatého Huberta na Kuksu.Velmi mně potěšila opět hojná účast lidí a to nejen myslivců. Velmi mně zaujalo vystoupení sokolnílů z Brna-přivezli 30 dravců a bylo se opravdu na co dívat. I soutěž ve vábení jelenů o pohár sv.Huberta stojí za zmínku.Ostatně celý den byl zaplněn bohatým programem, ve kterém si našel každý něco pro sebe. Jediné co mně trošku mrzí, je neúčast prodejců mysl. oblečení, střeliva a ostatních doplňků.Jediné, co bylo k vidění byl staročeský jarmark, několik stánků s občerstvením a stánek s bačkorami, čepicemi a cukrovou vatou-v tom vidím jediný nedostatek.Jinak včerejší oslava byla jako každým rokem, zakončena krásným a velkolepým ohňostrojem.každý kdo se účastní této akce, může být hrdý na to, že takováto tradice je a má svou úroveň a tudí? být hrý na to, že je členem tohoto cechu!
Pokud by byl zájem, má i několik fotek, které bych mohl vložit.
Závěrem bych se chtěl zeptat Vás ostatních, zdali jste se účastnili včerejších oslav a jak se Vám akce zamlouvala či nezamlouvala a jaké jste si odnesli dojmy a pocity.

Mylivosti zdar!!!
Odpovědět