Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Vše o střeleckých dovednostech nutných k lovu
Odpovědět
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2024
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od lovec »

Predsa sa nebude obťažovať s nejakým vŕtaním a lepením... :lol: :twisted:
Pred pár rokmi som tu zavesil fotku puškohľadu Swarovski s railom, ktorý mal zospodu vyvŕtané dva otvory do tubusu a takto bol dvomi skrutkami zafixovaný na prednom kameni... :roll: :mrgreen:
9,3x62mm, .338 Remington Ultra Magnum, .300 Winchester Magnum, 7mm-08 Remington, .270 Winchester, .260 Remington, 6,5x47mm Lapua, .44 Magnum, 9mm Luger, 16/70, .22 LR
Every Shot Counts
Uživatelský avatar
Michal_123
Zkušený diskutér
Příspěvky: 918
Registrován: úte 26.11.2013, 20:16

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Michal_123 »

Když Honza Balcar před dávnými lety na svém inzertně-informačním a již neexistujícím serveru označil jeden exponát souslovím "Napadeno myslivcem", tak obdržel od návštěvníků děsnej kartáč. A formulaci změnil.
Ovšem například ta optika přišroubovaná do pažby, o které jsem psal, nebyl myslivec.
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2024
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od lovec »

Nakoniec som to našiel.... :lol:
Přílohy
V__26B4.jpg
V__26B4.jpg (68.79 KiB) Zobrazeno 6904 x
9,3x62mm, .338 Remington Ultra Magnum, .300 Winchester Magnum, 7mm-08 Remington, .270 Winchester, .260 Remington, 6,5x47mm Lapua, .44 Magnum, 9mm Luger, 16/70, .22 LR
Every Shot Counts
janmikyska
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03.8.2021, 12:17
Bydliště: Vyškov

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od janmikyska »

Sháním kontakt na puškaře Antonína Hudce z Brna. Má ho někdo z přítomných, prosím?
Brno ZG47 8x64S Pard NV008, Mannlicher Schoenauer 7x57 Zeiss Diavari 2,5-10x52, Brno Super 572.5 7x65R/12 Docter Sight 2, Wrulich Ferlach 8x58SSC/16/16 Kahles 4x32, Brno Super 571.3 12/70
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Petr1970 »

nemá tip někdo na puškaře okolí prahy, západní čechy, jižní čechy?
potřeboval bych vyrobit montáž na starou kulovnici (kameny tam jsou), mám to nějak "v hlavě" ale spíš někoho kdo se vyzná. někoho kvalitního, ne kutila s flexou, zpras..it si ji mohu sám (Msch)
Dobré by i bylo kdyby nějak komunikoval a držel termíny (když řekne půl roku počkám, ale aby to za půl roku bylo) :-)

díky
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Jirka83
Zkušený diskutér
Příspěvky: 566
Registrován: sob 16.6.2007, 19:15
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Jirka83 »

Lukáš Kubiš, www.prozbraně.cz
kozlice Zabala Hermanos 12/76 XL 90
kozlice Rizzini 20/76
kulobrok Merkel 8x57JR/16 + hlavně 16/70
ZKM 451 .22 LR
ZKK 601 W243
BO 98 LW 8,5x63REB
FN 1907 6,35Browning
SoukuM
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 267
Registrován: pon 28.9.2020, 7:41

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od SoukuM »

Puškařství Novotný v Praze ukončuje k 30.6.2022 činnost. Výprodej veškerého zboží se slevou 10%.
www.puskarstvinovotny.cz
MS
9,3x62/8x57JS/7x57R/308Win/270 Win/9 para/45ACP/10 mm Auto
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od František Fořt »

Panebože, hlavně NE člověka jménem LUKÁŠ KUBIŠ! S tímto člověkem mám nedávnou a naprosto otřesnou zkušenost! Taky to není žádný puškař, ale v podstatě přeprodává práci jiných řemeslníků. Tak neskutečně neseriózní jednání, jaké mi předvedl tento člověk, jsou opravdu dlouho nezažil. Až budu mít chuť, tak to tady popíšu. Vím, že mi jiní kolegové říkali, že od něj měli dobré montáže, ale to co předvedl, vlastně nepřevedl mě, nemá obdoby. A ještě měl drzost na blbý řeči. Je tak leda na pěst......

O naprosté krizi s puškaři v ČR svědčí to, že posledních pár prací mi dělal Radomír Staněk z Křelova, a tedy fakt, že zbraně vozím a jezdím si pro ně k Olomouci ........, tj. 300 km tam a 300 km zpět. A nejsem sám, protože za ním jezdí další lidi z druhé strany ČR. Ale stojí to za to. R. Staněk je nesmírně šikovný a sympatický chlap s velkým přehledem a znalostmi, který dělá skvělou práci. Jediné co, že v podstatě nebere moc dalších zakázek a na stavbu či přestavbu zbraně u něj čekáte třeba i rok, protože je před vámi několik dalších objednaných zakázek. Mám od něj udělané celkem 3 pušky, jednu mi před lety jen bedoval a upravoval (což vedlo k významnému zlepšení soustřelu) a dvě mi přestavoval komplet. Výsledek vždy top, tj. pěkná a pečlivě udělaná zbraň, která střílí čtyřlístky. Podle mě je to jeden z mála opravdových puškařů v ČR schopných udělat téměř jakoukoliv odbornou práci a ne jako řada dalších, kteří si říkají "puškaři" a reálně jsou sestavovatelé CZUB stavebnic nebo montovači puškohledů na flinty a nastřelovači pušek ála výše jmenovaný Kubiš, který ani žádné puškařské vzdělání nemá.
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od tonny »

Jestli myslíš tohodle, tak opravdu nestíhá http://gunmakerstanek.com/
Čekám na hlaveň od Hanáka, Všechovice Tišnov. https://zbranehanak.cz/
martinhov
Častý návštěvník
Příspěvky: 58
Registrován: ned 24.1.2021, 23:14

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od martinhov »

František Fořt píše: pát 20.5.2022, 19:09 Panebože, hlavně NE člověka jménem LUKÁŠ KUBIŠ! S tímto člověkem mám nedávnou a naprosto otřesnou zkušenost! Taky to není žádný puškař, ale v podstatě přeprodává práci jiných řemeslníků. Tak neskutečně neseriózní jednání, jaké mi předvedl tento člověk, jsou opravdu dlouho nezažil. Až budu mít chuť, tak to tady popíšu. Vím, že mi jiní kolegové říkali, že od něj měli dobré montáže, ale to co předvedl, vlastně nepřevedl mě, nemá obdoby. A ještě měl drzost na blbý řeči. Je tak leda na pěst......

O naprosté krizi s puškaři v ČR svědčí to, že posledních pár prací mi dělal Radomír Staněk z Křelova, a tedy fakt, že zbraně vozím a jezdím si pro ně k Olomouci ........, tj. 300 km tam a 300 km zpět. A nejsem sám, protože za ním jezdí další lidi z druhé strany ČR. Ale stojí to za to. R. Staněk je nesmírně šikovný a sympatický chlap s velkým přehledem a znalostmi, který dělá skvělou práci. Jediné co, že v podstatě nebere moc dalších zakázek a na stavbu či přestavbu zbraně u něj čekáte třeba i rok, protože je před vámi několik dalších objednaných zakázek. Mám od něj udělané celkem 3 pušky, jednu mi před lety jen bedoval a upravoval (což vedlo k významnému zlepšení soustřelu) a dvě mi přestavoval komplet. Výsledek vždy top, tj. pěkná a pečlivě udělaná zbraň, která střílí čtyřlístky. Podle mě je to jeden z mála opravdových puškařů v ČR schopných udělat téměř jakoukoliv odbornou práci a ne jako řada dalších, kteří si říkají "puškaři" a reálně jsou sestavovatelé CZUB stavebnic nebo montovači puškohledů na flinty a nastřelovači pušek ála výše jmenovaný Kubiš, který ani žádné puškařské vzdělání nemá.
Tak pana Staňka neznám, takže nemůžu soudit. Pravda je ta že v ČR moc schopných puškařů není. Na druhou stranu papír dobrého puškař nedělá. Takže jestli někdo je nebo není vystudovaný puškař neznamená že jim opravdu je.
vava
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 275
Registrován: stř 21.12.2011, 12:09

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od vava »

Lukáš Kubiš, www.prozbrane.cz mi předělával ZG47 na ráži 8,5x63 a byl jsem s ním spokojen. Puška je to přesná a udělal ji po dohodě se mnou přesně podle toho co jsem chtěl.
Bock
Nový návštěvník
Příspěvky: 38
Registrován: pon 15.2.2021, 9:27

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Bock »

Zdravím, chtěl bych zde dát pozitivní recenzi na člověka co dělá vzduchovky, opravoval mi ke spokojenosti Dianu75. Je to člověk, co se opravdu vyzná, umí objednat díly z Německa, je precizní a rychlý. Dělá těsnění, tisk 3D dílů atd.

zde odkaz

https://strix071.wixsite.com/airgunup

Strix071@gmail.com

Pavel Motin

Jazovice 11

67106 Starý Petřín

tel.+420 797 993 021
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od tonny »

V Hodoníně Kapřiska je od prosince nový obchod, společnost 3W TRADE, kde jsme se dnes s Lexou stavili a docela čuměli. Dováží i zánovní zbraně z Itálie, prodávají za dobré ceny i střelivo, zatím nejlevněji co jsem kde nakoupil. Na malý krámek je opravdu co si vybrat. Jsou i ochotni pomoci s nějakýma opravami zbraní. Stránky zatím ve výstavbě, něco tam již je, postupně budou doplňovat. https://www.3wtrade.cz/
Uživatelský avatar
Porpoise
Častý návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: sob 24.9.2022, 23:24

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Porpoise »

tonny píše: úte 28.2.2023, 20:22 V Hodoníně Kapřiska je od prosince nový obchod, společnost 3W TRADE, kde jsme se dnes s Lexou stavili a docela čuměli. Dováží i zánovní zbraně z Itálie, prodávají za dobré ceny i střelivo, zatím nejlevněji co jsem kde nakoupil. Na malý krámek je opravdu co si vybrat. Jsou i ochotni pomoci s nějakýma opravami zbraní. Stránky zatím ve výstavbě, něco tam již je, postupně budou doplňovat. https://www.3wtrade.cz/
tak to bych se tam mohl kouknout po nějaké pěkné brokovnici
Waswaq
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 114
Registrován: pát 23.5.2014, 20:58

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Waswaq »

:D
Odpovědět