Puškaři, kteří stojí za to!

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
pavel358
Častý návštěvník
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 12.7.2012, 8:49

Re: Puškaři, kteří stojí za to!

Příspěvek od pavel358 »

wildbuch-mohl by jsi prosím konkrétněji popsat svou nepříjemnou zkušenost? ať vím nač si dávat pozor. Nebo jsi to jen vypustil aby jsi někoho poškodil?
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Puškaři, kteří stojí za to!

Příspěvek od kabát »

Moje osobní zkušenost, u Hadaše je třeba velké trpělivosti a osobní odvahy. Pro mě to byl větší adrenalin než na lovu. Kdo má zájem, tak SZ. Nebudu ho veřejně prát ale ....
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Robertk2020
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13.3.2020, 14:45

Re: Puškaři, kteří stojí za to!

Příspěvek od Robertk2020 »

Zdravím pánové,

chci Vás varovat před p. Hadašem ze Vsetína, který si hraje, že vše umí ale skutek utek. Já mám u něj zbraň 13 měsíců a posledních cca 6 měsíců jsem s ním komunikoval téměř každý týden 2x. Furt se na něco vymlouvá a hlavně lže. Já jsem z něho už úplně hotovej a budu to muset řešit přes právníky. Tak si na něj dejte bacha !!. Nicméně zbraně co prodáva jsou super Ferlach atd. Ale nechat si u něj dělat úpravu resp. práce na flintě tak Vás jebne.
pufr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2906
Registrován: ned 10.2.2008, 20:04
Bydliště: Kousek západně od Prahy

Re: Puškaři, kteří stojí za to!

Příspěvek od pufr »

Roberte vítej zde! :!:

Velmi mě kdysi obveselilo, když jsem se v Guns & Ammunition časopisu v článku rozebírajícím puškařské řemeslo/služby v USA dočetl: "Pokud vám váš puškař řekne, že práce bude hotová do konce měsíce, neškodí se zeptat, do konce kterého měsíce".

Ta práce má svá specifika, puškaři v tuzemsku bohužel jsou velmi často závislí na spolupráci s nějakými obchodníky, kterým musí vyhovět včas (závad na nových zbraních "z krabice" přibývá a tuzemští obchodníci si tak úplně neumí vynutit kvalitu u dodavatele, tak tlačí na opravu do 30 dnů - by zákazník od smlouvy neodstoupil ...).
A ten v uvozovkách drobný servis by asi nikoho z puškařů neuživil.

Ale v těch časových horizontech, o kterých píšeš, už by asi ztratila nervy většina z nás :evil:

Osobně se téhle situace, taky hrozím. Mám nejméně tři, řekl bych přátele nebo skoro přátele, kteří vládnou puškařskými nástroji a stroji, ale i tak k podobné situaci taky už došlo.

Takže díky za zprávu, že pan Hadaš nestíhá servis - to může být pro mnoho zdejších užitečné vědět! :!:
Nemáme tedy samozřejmě - vyjma výše napsané stížnosti - jiné informace o Tvé zakázce a ani z té "druhé" strany Tvého "kontraktu" ... Pokud se ale podívám na Kabátovu zprávičku z 2. června 2016 a další na předchozí straně, tak to zřejmě už nebude náhoda :(
Určitě se rádi dozvíme, jak jsi pořídil :evil:
Pufr
pavel358
Častý návštěvník
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 12.7.2012, 8:49

Re: Puškaři, kteří stojí za to!

Příspěvek od pavel358 »

Tak má zkušenost s p. Hadaše je taková, že pokud něco chci tak to řeším s mladým Hadašem. Starý je slibotechna, kecka a vypravěč. Do nekonečna omílá ty samé historky atd atd. Stejně 90% prace dělá mladý.
Bock
Nový návštěvník
Příspěvky: 38
Registrován: pon 15.2.2021, 9:27

Re: Puškaři, kteří stojí za to!

Příspěvek od Bock »

Zdravím, chtěl bych zde dát pozitivní recenzi na člověka co dělá vzduchovky, opravoval mi ke spokojenosti Dianu75. Je to člověk, co se opravdu vyzná, umí objednat u nás nedostupné díly ze zahraničí, je precizní, rychlý a spolehlivý:
Strix071@gmail.com
Pavel Motin, Jazovice 11 67106 Starý Petřín, tel.+420 797 993 021

https://strix071.wixsite.com/airgunup
idiot1
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: sob 26.11.2022, 7:56

Re: Puškaři, kteří stojí za to!

Příspěvek od idiot1 »

Robertk2020 píše: pát 13.3.2020, 14:55 Zdravím pánové,

chci Vás varovat před p. Hadašem ze Vsetína, který si hraje, že vše umí ale skutek utek. Já mám u něj zbraň 13 měsíců a posledních cca 6 měsíců jsem s ním komunikoval téměř každý týden 2x. Furt se na něco vymlouvá a hlavně lže. Já jsem z něho už úplně hotovej a budu to muset řešit přes právníky. Tak si na něj dejte bacha !!. Nicméně zbraně co prodáva jsou super Ferlach atd. Ale nechat si u něj dělat úpravu resp. práce na flintě tak Vás jebne.
Tak to jsi na tom dobre mne vyrabel jedny hlavne na zp 8 let ana supra to tam uz mam 11 let mnoho stesti lze az se prasi
Odpovědět