Optiky Tetrao

Lovecké pozorovací dalekohledy. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
Drahoš
Nový návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: úte 05.2.2008, 9:22

Optiky Tetrao

Příspěvek od Drahoš »

Pod touto slovenskou značkou se prodávají na IBO.cz /sk klasické dalekohledy,puškohledy a optoelektronická zařizení a další výrobky.Jestli jsem pochopil část zisku by měla být směřována na podporu tetřeva na slovensku.
Má už někdo s těmito optikami zkušenost.Kdo je pro Terao vyrábí?Třeba dalekohled 8x56HD za zhruba 15000Kč , 8x56ED 8300Kč.
Myslivec Milda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 285
Registrován: pon 11.4.2011, 21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Optiky Tetrao

Příspěvek od Myslivec Milda »

IBO je těžařská firma, dřevo a obchod s ním je její základ. Žádný výrobce TETRAO neexistuje, takový výrobce prostě není. Je to obyčejná Asie za levný peníz s "příběhem o ušlechtilém záměru ". Podle hesla - Byznys je byznys a vždycky se najde nějaký hlupák co to "sežere". V blízké době se na trhu objeví denní optika NIGHT PEARL. Dalekohledy a puškohledy za levný peníz. Je to všechno z jednoho hnízda v Asii. NIC hodnotného a velmi kvalitního to nebude. Ale bude to levné . Na to jednoduchý člověk slyší, stejně jako na slovo AKCE a podobně. Zkusil se někdo z naivních lidiček zamyslet nad tím, proč stojí brýle se DVĚMA skly cca. 7 - 8 tisíc Kč ? A jak je možné, aby dalekohled/puškohled kde je těch skel třeba 14 , včetně brašny, těla optiky a dopravy přes půl zeměkoule + clo, + marže dovozce + marže prodejce + DPH stál tak málo ? Internet je mocné médium a spousta lidí je ochotná věřit i nesmyslům, které se hezky podají.
Odpovědět