NightForce 3,5-15x56 NF

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Uživatelský avatar
Choochoo007
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1403
Registrován: úte 28.11.2006, 20:34
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek od Choochoo007 »

To: Niripe
Uz jsem chtel psat jestli se nemylis s tim SFP, ale jak tak koukam asi jsem zmatl i Shivu.

Za predpokladu ze predni=prvni rovina: muj Meostar 3-12x56 predni rovina, kriz se meni v zavislosti na zvetseni, tudis NF musi mit zadni=druhou a kriz se nemeni.
Myslivost se scvrkává na sezení u hromady žrádla a natláčky, kdy se bezhlavě pálí po všem[figi]
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva »

Popravde, ani jsem o tom nepremyslel. hlavne ze vime o cem je rec. :-)
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
Uživatelský avatar
Choochoo007
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1403
Registrován: úte 28.11.2006, 20:34
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek od Choochoo007 »

Je mi to jasny, neni dulezite jestli se to jmenuje SFP nebo FFP, ale co dela kriz pri zmene zvetseni a to jsme si ujsanili :wink:
Zdravim
Myslivost se scvrkává na sezení u hromady žrádla a natláčky, kdy se bezhlavě pálí po všem[figi]
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

NF puškohledy

Příspěvek od Olaf »

U jednoho prodejce v Německu jsem objevil za celkem zajímavou cenu NF 3,5-15x56 s osvětlenou osnovou-je ve slevách měsíce července za 998 Eur.
http://www.henke-online.de/index.php?id=198
beskydak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: stř 02.9.2009, 10:54
Bydliště: Jablunkovský průsmyk

Re: NightForce 3,5-15x56 NF

Příspěvek od beskydak »

Chlapi, kdo máte puškohled Nightforce NX8 2,5-20x50 F2, tedy v SFP, jak funguje digillum? Jak je to s regulací intenzity osvětlení záměrné osnovy. Regulace je plynulá nebo skoková? Samozřejmě u digi očekávám plynulou, ale kouknul jsem na stránky NF a translator mi vyplivnul možnost změny osvětlení červená – zelená a pět intenzit záměrného bodu. Ta změna osvětlení záměrné osnovy není plynulá :shock: Koukal jsem na stránky bestpatronu a tam v F2 nabízejí obě osnovy. U MOAR-CF2 je popisek „Podsvícený středový bod společně s ostatními podsvícenými body vždy po 5 MOA a odrážkami po 1 MOA“. Bohužel co je osvícené u osnovy MIL-CF2 nepíšou. Svítí u MIL-CF2 jen středový bod, nebo něco víc? No a samozřejmě, jak jste s puškohledem Nightforce NX8 2,5-20x50 jedno zda F1 nebo F2 spokojeni? Závady, nectnosti ….?
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: NightForce 3,5-15x56 NF

Příspěvek od tonny »

Tak zavolej přímo Michalovi Vavrečkovi do obchodu nebo mu napiš, určitě poradí.
cobaj
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 332
Registrován: pon 02.5.2011, 18:51

Re: NightForce 3,5-15x56 NF

Příspěvek od cobaj »

Digillum funguje skokove, pamatuje si posledni nastaveni. Do sera je intenzita uplne v pohode. Na ,,nocni,, lov jsou lepsi prisvity, ale i optiky. U Mil- CF2 osnovy ve 2.fokalni sviti jen stredovy bod. Obecne vynikajici sklo, mechanika, zpracovani, odolnost, spolehlivost, rozmery, Zerro stop, zretelny klik. Proste Nightforce jak ma byt.
M.
Odpovědět