První lovecké zážitky

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Greening
Častý návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: úte 04.9.2007, 20:30
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

První lovecké zážitky

Příspěvek od Greening »

Zdravím všechny. :) letošní sezóna je první, kterou absolvuju jako lovec.Konečně se vyřídily papíry, dosáhnul sem požadovanýho věku.
Tak první dva tahy na kačenky sem prostřílel do vzduchu. Potom se mi povedlo ulovit na jednom tahu 4 kačeny najednou. Od té doby jsem se svým Uherským brodem kamarád.protože kam chci tam to letí :D Byl jsem i jako host v hodně dobře zazvěřené honitbě, ale tam jsem lovecké štěstí neměl, ale stálo to za to.Lovili se bažanti, kachny a škodná. ?lápli jsme na dvě kmotry, avšak nikdo si nedovolil střílet protože v těsném závězu byli psi. S oběma kmotrama si poradili pejsci. Vidělo se mnoho kusů srnčího (kolem 30), zajíci, kteří se nelovili...tech nam vyběhlo snad 50. I když jsem si za celou dobu honu skoro nevystřelil, a přivezl jsem si odtamtud chřipku, s kterou teď sem doma, byl to nadhernej hon.Nyni sme s tatou pozvaní do honitby kde je velké množství černé, tak se moc tě?ím. Ale čeká se na sníh...Tak až už nejakej napadne..řekl bych že se na něj netě?ím jenom já........ Tak Lovu zdar, att se vám daří.
Odpovědět