burris a weaver

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
milsfreeman
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 29.11.2007, 7:16

burris a weaver

Příspěvek od milsfreeman »

Poradí mi někdo, jak si tyto značky na tom stojí s kvalitou?
díky moc
milsfreeman
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 29.11.2007, 7:16

burris

Příspěvek od milsfreeman »

to nikdo nemá či co?
mirous
Častý návštěvník
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 27.9.2007, 10:25
Bydliště: jih Moravy

Příspěvek od mirous »

U? tři roky používám Weaver Grand Slam 3,5 - 10 x 50.
Předtím jsem měl Meoptu, rosila se, sice to v záruce přetěsnili ale pak ?la z domu. Navíc jsem ve svém okolí věděl o několika dalších případech a proto jsem
chtěl něco jiného. Rozhodoval jsem se mezi Burrisem a W. ale nakonec jsem dal na radu přímo prodejce v USA a koupil tohle. Příznivé hodnocení dává i pan Martínek, který s nimi má určitě větší zkušenosti. Provedení perfektní, sklo srovnatelné s Meoptou, nástřel drží parádně. Nedělají se s bodem ( nebo to nevím ) což mě nevadí, protože mě oslňuje už i první stupeň. Rád chodím na lišky v noci s vře?tidlem takže to není o tom, že bych se díval jen ve dne.Nedělal jsem žádnou překlikávací čtvercovou zkoušku ale všechny mechanismy pracují hladce, nic volného. Mám ho na kulobroku na klapce, pro hodně puškohledů je dost prda samotné zaklapnutí zbraně, pokud je zbytečně rasantní a zapru?í i s montáží. když to shrnu, jsem velice spokojený, za ni??í cenu jsem minimálně na úrovni Meopty 2000.
Je to samozřejmě subjektivní názor ale to jsou všechny na fóru.
tož tak
milsfreeman
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 29.11.2007, 7:16

burris

Příspěvek od milsfreeman »

to vážně má jen jeden člověk?
vhool

Příspěvek od vhool »

no weaweru tu bude malo a kdyz tak spise v oblasti sportovni strelby.o weawerech zde na foru jiz psal shiva tak zkus pohledat nebo vznes dotaz na strelectvi (myslim tim forum strelectvi)
Odpovědět