Časopis Stráž myslivosti

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
Odpovědět
kromax
Častý návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte 27.5.2008, 10:59
Bydliště: Brno - venkov

Časopis Stráž myslivosti

Příspěvek od kromax »

V Myslivosti č.1/2007 prý vyšel článek, ve kterém je popsán "lapač" na srnčí parů?ky na krmelec. Já bohužel tehdy zrovna půl roku myslivost neodebíral, tak toto číslo nemám. Proto bych vás chtěl požádat, jestli by to někdo, kdo tohle má, nemohl oskenovat a poslat buď na e-mail nebo to umístit třeba na edisk.cz. Byl bych moc vděčnej.
ještě jednou dík a lovu zdar!

P.S.:nevím kde bych sehnal podobný topic k tomuto dotazu, tak jsem zalo?il novej :wink: jestli je někde něco podobnýho, tímto se adminovi omlouvám :)
kromax
Častý návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte 27.5.2008, 10:59
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvek od kromax »

vím, že je toto téma už zase trošku pasé, dával jsem ho sem už před nějakým časem, ale zase jsem se o to trosku začal zajímat, protože "u? je čas"...ale nemůžu nikde ten návod ani fotky najít...byla u toho taková krásná diskuze se spoustou fotek a taky tam bylo psáno, odkdy to tam mít a hlavně, kdy to oddělat, aby si srnci neporanili rostoucí paro?í...dík za radu, popř. nějaký link...tu?ím, že to bylo na www.myslivost.cz nebo cmmj.cz
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

na myslivosti máš archiv a tam jsou všechny čísla stačí nahoře na levé straně kliknout na (Časopis MYSLIVOST)
http://www.myslivost.cz/media/clankyPre ... 1&rok=2007
Odpovědět