Mentální úroveň NĚKTRÝCH čtenářů ...

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
vhool

Mentální úroveň NĚKTRÝCH čtenářů ...

Příspěvek od vhool »

http://www.myslivost.cz/RadimeSi/detail ... 2&rok=2006

po precteni tohoto jsem krapet na rozpacich,nevim jestli si dela srandu pisatel prispevku nebo ti co reaguji :?

osobne jsem tento prispevek pochopil tak ,ze pisatel chce svym zpusobem upozornit na to jak nekteri z nas vykonavaji pravo myslivosti.nebo jsem mimo misu já???
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

:lol: Ze tys to tam vhoole napsal? :twisted: A ted se bavis :lol:
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Přijde mi to celé zmatečné. Teď jde za peníze sehnat všechno, ale abych se s tím exhiboval na netu??? spíš si někdo vystřelil a teď se baví odpověďmi.
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

Taky si myslím, že se někdo docela slušně baví. Ale na druhou stranu je zajímavé objevovat jací lidé se mezi námi myslivci bez problémů pohybují, protože člověk neznalý problematiky by těch pár řádků nikdy nedal do kupy!
vhool

Příspěvek od vhool »

TO Andy:...teeeda andy,co si omne myslis?obcas si rad zaspasuju ale takovouhle kok...nu bych asi nesplodil ani kdybych si dal zalezet :lol:
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Je bezne, ze jsou lidi co se za kazdou cenu chteji bavit na ucet jinych. Coz se v tomto pripade docela asi povedlo... soude dle reakci ostatnich.

Chce to klid a podobne clanky bud ignorovat, nebo si z nich delat legraci.
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

pytlák

Příspěvek od Josef Kuřitka »

Nakonec to ale nemusí být zase taková blbost. Stačí si vzpomenout na toho pytláka z Ořechova. Dělal ve Zbrojovce Brno. všechny pušky tlumiče a noční vidění. Postřílel toho tolik, že nám zůstává rozum stát a to jen proto, aby mu hnilo v pytlích na dvoře. Kdyby jeho drzost nepřerostla do nebe, neo?ral se a nestřílel po lidech, tak si tady řádil dál. Některá individua se musí pochlubit, protože se musí nějak zviditelnit-říct, co dokážou. To se mu povedlo, protože podle stylu to je, přinejmenším , pořádnej trotl.
nohavica stanislav
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: pon 25.9.2006, 16:25

Příspěvek od nohavica stanislav »

Domnívám se že se jedná o exhibicionistu s psychopatickou mentalitou.každopádně je jen otázkou času než se dovíme o koho se jedná,Je mi toho člověka trochu líto a myslím si že by se měl někde na psichiatrii svěřit odborníkům,protože takováto nemoc musí dost bolet.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Jak vidíme dnes je vše možné.Jestli po něm někdo pátrá tak to bude mít hoch drahý.Recese za každou cenu.Co mě zaráží,že se to mohlo dostat na stránky,které já mám osobně rád do ni? přispívám.Myslím,že to poslal někdo buď z kavárny a nebo ?koly.V každém případě se bude léčit.A to asi brzo.
Uživatelský avatar
Milan Zelinka
Častý návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob 23.9.2006, 19:55
Bydliště: Dukovany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan Zelinka »

Nazdar bazar.
To je magor, nemám slov ani vět. Milan
Odpovědět