"Vašák"

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Pepe
Častý návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř 12.9.2007, 13:53

"Va?ák"

Příspěvek od Pepe »

Jelikoz jsem po nakupu strelecke vybavy totalne na suchu a prichazi pani zima, tak zvazuju co si poridit na chladnejsi samotne cekane.A samo me napadl lety provereny vatak.A rad bych jestli by me mladsimu rocniku nekdo poradil estli je to dobra, sice mala investice.Pouziva se vatak jako pracovni obleceni tudiz predpokladam ze je to obleceni pro pohyb, jde mi o to jestli na nem nekde na posedu totalne nezmrznu.Nevim jake jsou presne vlastnosti tohoto oblecku.Sice budu vypadat jako total hadrak,ale nikoho v tom nebudu prudit jen na posed a krmeni.Momentalne me nic jineho za ty finance nenapada .Az casem budu mit na neco poradneho.... Prece jen rusaci v tom vybojovali nejednu bitvu.....Dekuji
Karel Č.
Nový návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: pon 03.9.2007, 18:52
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel Č. »

Va?ák není špatnej, ale dost ?ustí. Kup si radši hubertus.
CZ 550 Lux 6,5x55SE, Meopta Artemis 7x50
MATOUS
Častý návštěvník
Příspěvky: 95
Registrován: sob 08.12.2007, 11:53
Bydliště: Tlustice

Příspěvek od MATOUS »

Hubertus je dost drahej co jsem koukal tak stoji od 3000kč. To ten vaták bude stát o dost néně.
Pepe
Častý návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř 12.9.2007, 13:53

Příspěvek od Pepe »

A na mych 208cm a ne moc kilech ten Hubertak bude vypadat prinejmensim srandovne :D
Karel Č.
Nový návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: pon 03.9.2007, 18:52
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel Č. »

Je pravda, že nový hubertus tě bude stát tak 3000kč a víc. Tak někde se?eň starší. Já si myslím, že do lesa je,ale idealní.
CZ 550 Lux 6,5x55SE, Meopta Artemis 7x50
MATOUS
Častý návštěvník
Příspěvky: 95
Registrován: sob 08.12.2007, 11:53
Bydliště: Tlustice

Příspěvek od MATOUS »

To asi jen tak nesežene?. Lesaci už to moc nefasujou!
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Příspěvek od Toma »

Někde v armshopu po policajtech zimní ko?ich,je to beran a neprofoukne.Mám ho za 800,-. Jen v rukávech to zateplení není.Akorát ho sehnat na tu výšku.Mě do dvou metrů moc nechybí,a z toho největšího co jsem sehnal trošku čouhají klepeta.
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

Kvalitnější va?ák ne?ustí, takže pokud bych neměl na nic lepšího, podíval bych se v pracovních oděvech po něčem takovém, pro překlenutí finanční nouze to není špatná volba. Chce to ale sehnat pořádný teplý svetr ke krku, ve většině případů va?áky nemají límec.
Nimrod

Pro tvé info:
Klasický zimní Hubertus, (já mám z Afarsu za 3200,-kč) není nijak extrémně teplý, na delší čekanou v minusech v žádném případě, spíš šoulačky a krat?í čekané. Pro případy čekaných např. na újedi a pod., mám hubertus pro?ívaný dutým vláknem od Silvajgdu s připínatelným pytlem na nohy, cena cca 5000,-, v tom se dá vydržet v minusech kolem 3-4hodin bez větších problémů.
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
VJM
Častý návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pát 31.8.2007, 8:19

Příspěvek od VJM »

V armyshoupu v Táboře prodávají vojenský kabát vz.85(celý zelený a komplet včetně vlo?ky, límce akapuce) cena co jsme letos kupoval na dobírku 320,-Kč. Je dobrý kompromis mezi va?ákem a hubertusem a co je důležité ne?ustí a je naipregnovaný proti vodě.
Pepe
Častý návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř 12.9.2007, 13:53

Příspěvek od Pepe »

Ja ten vojensky kabat nasel komplet za 155 Kc. Ale nedovedu rict jestli to bude dostatecna ochrana pro me, coby zimomvrivce....Samo pocitam s tim ze pod tim bude X vrstev fleece bund a rolaku... 8)
Uživatelský avatar
ridgeback
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 185
Registrován: pon 14.4.2008, 16:20
Bydliště: pardubice

vatak

Příspěvek od ridgeback »

U? 14 dní testuju nový va?ák, který mi nafasoval kamarád u Českých drah. Má kapucu a ne?ustí. Zatím dobrý, ale zima ještě spí.
Dříve jsem v mrazech nosil vojenské kongo s čertem. Taky dobrý.
Sůva
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: ned 10.2.2008, 20:46

Příspěvek od Sůva »

Taky používám při mrazech kongo s čertem a zatím to nehodlám měnit :D
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Já jsem si z inzerátu z myslivosti objednal na zimu ?ité kalhoty na míru s beranem. cena byla myslím 1500 Kč, ale nosím pod ně jenom trenky a vydržím v mínus 20 klidně 4 hod a nepromrznu :)
Kamarád si k nim koupil i bundu ze stejného materiálu za 2000 Kč a s tričkem ko?ilí a bundou naprostý luxus.
Investice do tohohle oblečení se určitě vyplatí! Kdyby někdo mněl zájem o kontakt, tak můžu poskytnout!
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Příspěvek od Toma »

Sůva píše:Taky používám při mrazech kongo s čertem a zatím to nehodlám měnit :D
Co je čert?
Odpovědět