Gordon seter

Pejskové a jejich výcvik
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Gordon seter

Příspěvek od Leon »

tak že irskej setr = babolep to jsem měl filu ten tak smutně koukal a fugovalo to stejně a u pointru to je to samý :D :D :D :D :D :D
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Gordon seter

Příspěvek od curil »

jo kup ho :D :D :D
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Gordon seter

Příspěvek od Leon »

irčana ani náhodou stačil mi jeden a nikdy více i kdyby se na mě měla přilepit nejkrásnější baba na světě :P :P :P :P :P
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Gordon seter

Příspěvek od curil »

ale tak nějaká pěkná háravá modelka by za toho magora stála :D :D :D .
nodrog
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19.11.2009, 21:25

Re: Gordon seter

Příspěvek od nodrog »

Vážený kolego, stejně jako vy jsem před časem stál před podobným rozhodnutím. Na rozdíl od Vás jsem tehdy neměl vůbec žádné zkušenosti s loveckými psy. Byl jsem zrazován od pořízení gordona a settera vůbec. Dokonce i poradcem chovu. tehdy mě to naštvalo. Po zkušenost které mám jeho tehdejší důvody do určité miry chápu. Nedal jsem se odradit. Dnes mám třiapůletou fenu, myslivecké zkoušky a ona všechny zkoušky až po všestranné. Musím říct že díky gordonovi se mi tedy totálně změnil život. Ale jen díky tomu, že jsem měl opravdu štěstí na psa a štěstí na lidi se kterými jsem měl možnost se potkat. Kromě všestranné práce jsem měl možnost se zúčastňovat i soutěží Field trials v čechách i v zahraničí. Viděl jsem zvládnuté angličany, pointry a dokonce i irčany při práci. Někomu se líbí fousek, dráťák nebo kraťas. Někomu se líbí "ostrovani". Každé plemeno je projevem své a rozdíly nejen mezi plemeny ale i mezi jedinci v plemeni mohou být dost podstatné.
Mohl bych psát dlouho, ale pokud by jste měl zájem o informace ohledně chovatelů a lidí okolo gordonů, kontaktujte mě na E-mailu frankie13@seznam.cz. Myslím že bych Vám mohl dát informace, které by Vám při rozhodování mohli pomoci.
Honza
Odpovědět