Kukla

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
milan-sparta
Častý návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: pon 20.10.2008, 11:30

Kukla

Příspěvek od milan-sparta »

Nosíte někdo na čekané kukly??? Popřípadě jaké. Děkuji
CZ 550 FS .308 W; Meostar R1r 3-12x56 RD
Český fousek - BAD ; Patterdale terier - Brit
Orava Martin
Nový návštěvník
Příspěvky: 43
Registrován: pon 12.11.2007, 15:20

Příspěvek od Orava Martin »

Kuklu Použivam jeto pomerně dobra věc.dostal jsem ji na narozeniny od kamarada .mel sni dobre sku?enosti tak mi ji taky pořidil .jedina nevyhoda je že sni min sli?i? .jinak na pohodu.
Uživatelský avatar
Hany1693
Nový návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: úte 27.10.2009, 18:19
Bydliště: Černíkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kukla

Příspěvek od Hany1693 »

zdravím...kukla je perfektní věc,nafouká,netáhne,je teplíčko... :D ale jediná nevýhoda je a to už tady někdo zmiňoval, že přes ní hůře slyšíte... :? já osobně mám zelenou kuklu bavlněnou,teplou (zimní)...
Yukon Futurus 12x50WA... zatím...zbroják a lovecký lístek teprva bude..
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Re: Kukla

Příspěvek od precechtel »

ano, již několik roků používám zelenou kuklu - pletenina ze 100% polyacrylnitrilu, z výstroje bundeswehru, stála asi stovku. Používám ji na posedu převážně jako čepici, občas při větru či mraze jako kuklu, dobrá věc, ve svém žebradle ji vlastně nosím celý rok. Dobrá na různé účely je také nesmrtelná vlněná šála z výstroje čsla - kdo byl na vojně, šálu zná. Já ji používám převážně na položení na hranu posedu či žebře, ale lze ji omotat kolem krku, nasadit na hlavu, natáhnout na ruku, nohu, posadit se na ni, prostě téměř cokoliv. Pokud tuto šálu ztratím, nebolí to - ve výprodeji ji stále mají asi za 60 - 100,- Kč. F.
politice a politikům zmar
Odpovědět