Svarowski versus knoflal (co se deje za trnkovym kerem)

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
knoflal
Nový návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: stř 21.3.2007, 19:39

Příspěvek od knoflal »

Tak srnce všichni uloveného nemají (můj otec, můj brácha, tvůj bratranec, Pepa H. atd.) Mě nejde o to kdo co střelil nebo nestřelil, to ti nikdo nezávidí.
Mě šlo o to, abych uvedl na pravou míru jak to bylo s tím přivlastňováním posedu, což není pravda...Ten, kterýho sis troufl nazvat debil tě zdupal jen kvůli tomu, žes střílel proti němu.
Pak to řekl na schůzi kdy se projednávaly tvé průsery, který jsem popsal výše a ještě některé další. Tu debatu nezačal on, ale i většina ostatních...
Co se týče toho odstřelu holé tak nepokládám za umění střílet po všem co vyleze z lesa. Já chodil na čekanou 2-3 týdně a moc kusů k odstřelu jsem neviděl. když ano tak se mi postavily přímo proti vesnici nebo mi přičli na vítr :( .
svarowski
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pon 05.2.2007, 12:05
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od svarowski »

tak bych chtěl vědět ještě některý další průsery,kdo si zase co vymyslel???
knoflal
Nový návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: stř 21.3.2007, 19:39

Příspěvek od knoflal »

Já myslím, že si nikdo nic nemusí vymýšlet.
1) to byl ten jelen, o kterým se dozvěděl hospodář o týden později od někoho jinýho
2) chování na honech
3) nevhodná střelba
4) chození jiným pod posedem
a určitě ještě něco jinýho, může? se zeptat tvýho otce ten tam byl a měl ti to vzkázat....
knoflal
Nový návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: stř 21.3.2007, 19:39

Příspěvek od knoflal »

Jak už jsem říkal, nemá cenu to rozmazávat tady na foru, ale má se to ře?it ve sdružení... Za pár dní bude výroční schůze kam by ses měl dostavit, tam může? všem vyvrátit ty "keci" jak říká?.
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Jen jsem ten prizpevek pripravil o ten smrtici link a uz me to prohlasilo za autora... pardon
knoflal píše:Já myslím, že si nikdo nic nemusí vymýšlet.
1) to byl ten jelen, o kterým se dozvěděl hospodář o týden později od někoho jinýho
2) chování na honech
3) nevhodná střelba
4) chození jiným pod posedem
a určitě ještě něco jinýho, může? se zeptat tvýho otce ten tam byl a měl ti to vzkázat....
Naposledy upravil(a) Andy dne čtv 22.3.2007, 10:31, celkem upraveno 2 x.
svarowski
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pon 05.2.2007, 12:05
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od svarowski »

s tím jelenem souhlasím,o chování na honu vím svý a jestli se o tom na výročce rozpoutá debata,tak se do ní hodlám zapojit,nevhodná střelba 50/50 a to,že jsem někomu prošel po posedem,se stává každýmu. Kdybych to měl já všem počítat,tak nedostane povolenku nikdo. A chtěl bych vědět,kdo si na to chození pod posedem stěžoval........
svarowski
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pon 05.2.2007, 12:05
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od svarowski »

a pokud de o výročku,na tu se dostavím,ale jinak mi otec říkal,že na ty členský chůze chodit nemusím
knoflal
Nový návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: stř 21.3.2007, 19:39

Příspěvek od knoflal »

a proč myslíš, že je to členská schůze? .
knoflal
Nový návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: stř 21.3.2007, 19:39

Příspěvek od knoflal »

Omlouvám se, jak už jsem říkal minimálně 3* má se to ře?it ve sdruženmí a ne na foru. Ale když jsem si to včera večer přečet tak mě to celkem rozhodilo a dost těžko se mi usínalo... Já jsem už svůj názor řekl a už se k tomuto tématu nebudu víc vyjadřovat...
.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

To Edelweiss teď je to v pořádku.Ale připadá mi to trocu divné,když se vda chlapi se sdružení a to jednoho domlouvají přes PC.Ale začíná to být opravdu zajímavé.Divné,když někdo nemusí na členské schůe.Opravdu divné.Já to psal proto,že k těm posedům to moc ne?lo.Jinak je svoboda.At si každý píše co chce,ale k věci kategorie. :P
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Jak to čtu tak koukám, že na tom nejsme ještě tak špatně. Sice byli o hádací schůzi před výročkou nějaké připomínky ohledně zasedání posedů, ale bylo to od člověka který chodí do lesa 3-4x za měsíc a neměl si prý kam sednout, když je v lese cca 12 zařízení. Tak jsem to bral s nadhledem. Také přijde divné nechodit na schůze. Máme to dokonce v org.řádu, že se člen musí zúčastnit alespoň 50% schůzí. Termíny se domlouvají dopředu aby to vyhovovalo všem.
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

Příspěvek od Josef Kuřitka »

ještě štěstí, že příspěvky z poslední doby nečte ten "Večerníčkový scenarista". Dosled černé pomocí vidlí, Svarowski vs. knofal, lov všeho bez skurpulí a to se světlem apod.. Z úcty k pravdě, tak by měl námět na horor po 22 hodině , že by jsme museli chodit kanálama. Je jasné, že myslivost je v současné jedna z nejodpovědnější zájmových činností lidí a všechno je pouze o morální a odborné kvalitě jednotlivých myslivců a polemiky na téma maskáče vs. tradice ( vůbec ve stylu a "jak nás v maskáčích vidí laická veřejnost) pak působí úplně smě?ně. Myslivosti a lovu zdar!
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 318
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Možná některé kolegy vzájemný dialog dvou členů jednoho sdružení po internetu potěší, tedy alespoň v tom smyslu, že se ujistí o tom,že mezilidské vztahy v jejich MS nejsou zase až tak nejhorší, někdo se přitom dokonce pobaví. Mě tento způsob dialogu připadá přinejmenším nestandardní a nic neřešící. Zde platí na 100% heslo " co se kde upeče,tam až se také sní". Ve většině těchto a podobných případů rozuzlení není žádná legrace, většinou je to tvrzení proti tvrzení. zaráží mě jen některé pasá?e a tedy názory např. toho typu, že člen MS nemusí chodit na členské schůze. Velice poučné. Samozřejmě knoflalovi se nedivím, že když zjistil o co jde, tak musel reagovat. Jinak řešení střelby z jedné kazatelny proti druhé vidím spíš za tím šípkovým keřem ,jak již některý s kolegů doporučoval a to okamžitě :lol: :lol:
Odpovědět