Hakko WINNER

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od rimar77 »

Mr.Fox nechci se tě dotknout ale ty těmhle recenzím pana Hanáka věříš?? Já ani náhodou :wink: :lol:
Mr. Fox
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 319
Registrován: ned 27.6.2010, 12:11

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od Mr. Fox »

Tak nevim je to Dr. Ing. a co sem to čet celý tak o vypadá že ten puškohled opravdu testoval.
Uživatelský avatar
ozef76
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: stř 06.5.2009, 5:10
Bydliště: ok. Vsetín

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od ozef76 »

Plně s tebou souhlasím, potřeboval se akorát znova zviditelnit. To co píše v té recenzi mi doslova popřel v dopise, který jsem mu poslal když mi začal puškohled haprovat. Nakonec jsem ho poslal na reklamaci s dopisem, aby mi e-mailem dal vědět jak to s tou reklamací vypadá a co je na tom puškohledu špatného. Samozřejmě, že nic neposlal. Optika přišla za měsís naspět bez jediného řádku o reklamaci. Prostě ji jen zabalil a poslal. Na maticích čoček je znát (dost viditelně), že byla optika rozebrána a jako bonus jsem dostal čtyři promáčkliny v tubusu, hluboké tak půl milimetru od toho jak to nějaké prase uplo do svěráku :evil: . Takže pěkně děkuji pane Hanák!!!!
CZ 550 - 308W, Meopta 6x42
špringršpaněl
bastik
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: úte 28.2.2012, 7:28

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od bastik »

Mám puškohled Hako Winer 8x56RD. Včera mi přišli prasata už se docela dost šeřilo ale přes puškohled sem je ještě našel ale nebyl sem si jiste řikám rozsvítím si bod. Dal sem ho na 1 a co se nestalo červená tma?!? Je to normální nebo je něco špatně. Když za šera rozsvítím bod třeba i na jedničku tak mi celý zorný pole zčervená.
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od motolada »

Ty stupně jsou tam právě proto aby sis volil intenzitu v závislosti na světle venku.Na 1 to nesmí oslňovat zvláště za šera,tam normálně svítím 3-5.Zkus vytáhnout bateri,není nová?Jinak řešilo se to tu u Meopt přidáváním odporů....
bastik
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: úte 28.2.2012, 7:28

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od bastik »

Baterka je nová puškohled sem dostal před měsícem. A včera sem s ním byl prvně venku.Jak to myslíte s těma odporama? Jako aby byla nižší intenzita toho světla?
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od motolada »

Ano,pohledej nedávno se to tu řešilo.
Jak se to chová na jinší stupně ve dne?
Zkus to protočit,zaštrejchat s tou baterkou,trochu vybít atd...
Pokud to nepomůže tak jen servis.
bastik
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: úte 28.2.2012, 7:28

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od bastik »

Ve dne je to pohoda právě když sem to zkoušl za dne tak paráda. Ale včera v půl osmý už bylo dost šero a udělalo to porstě strašnou clonu. To s tou vybitou baterkou mi radil známej ale přece nebudu pokaždý vybíjet baterku. Pohledám vyzkoušim. Když nezabere pošlu do reklamace ještě je v záruce. Zatim díky
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od motolada »

Pokud je v záruce není co řešit....
Gringo13
Nový návštěvník
Příspěvky: 27
Registrován: pát 31.7.2009, 20:36

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od Gringo13 »

bastik píše:Mám puškohled Hako Winer 8x56RD. Včera mi přišli prasata už se docela dost šeřilo ale přes puškohled sem je ještě našel ale nebyl sem si jiste řikám rozsvítím si bod. Dal sem ho na 1 a co se nestalo červená tma?!? Je to normální nebo je něco špatně. Když za šera rozsvítím bod třeba i na jedničku tak mi celý zorný pole zčervená.
Ahoj,

už som taký problém videl, práve u Hakko Winner 3-12x50. Cez deň OK, ale v tme pri zapnutí č. bodu červená hmla. Problém je v tom, že niektorá šošovka vnútri puškohľadu je zarosená/zahmlená tzv. netesnosť puškohľadu.
Skontrolovať si to môžeš priamo doma v tmavej miestnosti.

Po reklamácii sa vrátil s takým istým problémom, v takom istom stave.Vyzeral byť nedotknutý...
bastik
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: úte 28.2.2012, 7:28

Re: Hakko WINNER

Příspěvek od bastik »

Ale ty puškohledy by měli bejt plnění dusíkem. To znamená že prostě je někde porušený těsněníé a dusík utek.
Odpovědět