Remington 770

Vše o kulovnicích a malorážkách
kpt.stone
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 145
Registrován: stř 11.7.2007, 15:44
Bydliště: Praha

Re: Remington 770

Příspěvek od kpt.stone »

Nechci tady nějak vychvalovat 770ku, zbraní mám více, ale jak už jsem uvedl koupil jsem jí "jen tak" spíše pro syna. Za cenu 10 900,- Kč i s optikou. Nástřel je zde v mém předchozím příspěvku, taktéž i provedená drobná úprava. Mám dva zásobníky (cena 490,-Kč) a stala se mojí nejpoužívanější zbraní. Je pravda že pro svoji cenu a jakousi "humpoláckost" se člověk nebojí s tím někde "ťuknout". Prostě jak uvedl vhool, za ty prachy přiměřeně slušný pracovní nástroj. Optika je Bushnell a střelba na zvětšení 9x nedělá problémy, kupodivu. Vzdálenost oka a okuláru mi přijde dostatečná. A to střílím v brýlích. Nejsem ani propagátor, ani prodejce zbraní Remington, ale začínajícímu mladému myslivci, který nemá moc financí, by mohla vyřešit problém.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Remington 770

Příspěvek od Leon »

jak ti drží železo v tom plastu ? kamarádovi se to vyčvachtalo,po asi 50 ranách najednou to lítalo metr sem metr tam tak to dovezl a já to musel dolatit jak už jsem psal na předešlé stránce tak to snad vydrží
CZ 550 american 308win.
kpt.stone
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 145
Registrován: stř 11.7.2007, 15:44
Bydliště: Praha

Re: Remington 770

Příspěvek od kpt.stone »

Tak mě to drží dobře. Vystřeleno asi 160 ran. Ani se to nehne. Ještě jsem to před chvílí rozebral :D . První šroub od ústí hlavně jde skrz pažbu do hlavně - tam je to na fest. Další u lučíku jde do závěru, nebo spíš do části hlavně, kam se zamykají ozuby závěru. Jde to skrz, ale zavěru to nebrání v chodu. Je to taky na krev. Mezi nima je v pažbě příčný ocelový klínek, který zapadá do drážky na hlavni, taky fest. Poslední šroub je za lučíkem, který drží pažbu ke konci závěru. Ten je nejkratší a nejslabší. Takže všechno drží jak má......alespoň zatím. :wink:
Mysho22
Častý návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: stř 25.1.2012, 23:41

Re: Remington 770

Příspěvek od Mysho22 »

Páni skúšali ste niekto doladiť spúšť na tejto zbrani? Dá sa to zrealizovať ?
matzer
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 29.8.2011, 21:30

Re: Remington 770

Příspěvek od matzer »

já sem seřídil spoušť sám, ikdyž po dlouhým hledání popisu celý spoušti, nakonec se ale povedlo a je to paráda oproti pův. nastavení. asi něco takovýho: http://www.google.cz/imgres?imgurl=http ... AA&dur=285
pak to chce zkoušet se cvičným nábojem
Odpovědět