poji??vna HALALI a bordel okolo ČMMJ

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xHonza
Zkušený diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: stř 30.5.2007, 12:23
Bydliště: Uz jen les

pojiž?vna HALALI a bordel okolo ČMMJ

Příspěvek od xHonza »

Doufám že nedostanu od admina za u?i, ale myslím, že je pro dobrou věc to ?ířit:

O čem se nemluví

Momentálně je ČMMJ na pokraji kolapsu, kvůli vyvádění majetku - lidově "tunelování". Jedním z nejmarkatnějších úkazů je pojižtění myslivců (povinné ze zákona) u pojiž?ovny HALALI. To nekryje 99% pojistných případů. Na svědomí to má bývalý ministr Palas a spol., které tato pojiž?ovna dobře zajiž?uje (jsou v placených stat. orgánech a dále navázáni různými vztahy na tuto pojiž?ovnu). každý rok končí cca 15 mil. Kč, které se z poj. ztrácejí neznámo kam - jsou to peníze nás všech. Přitom pojižtění Halali neodpovídá podmínkám daným zák. o myslivosti.To už dříve zjistily Lesy ČR a svým zaměstnancům uzavírají pojistky u jiných pojiž?oven. Pojiž?ovně Halali (soukromý subjekt) také vedení ČMMJ zdarma převedlo dům za cca 105 mil.Kč v Jungm. ul. v Praze,(nemohla by pro malý majetek existovat). Jsou obavy, že o tento dům (je z našich příspěvků) také ČMMJ přijde. Stejný tunel probíhá také v Interlovu !

Pro myslivce: ?ádejte va?e OMSy, aby v sobotu 16.června v Praze na Sboru zástupců hájily na? majetek před rozkradením ! Více viz www.cmmj.cz
Nejlepší ráže je dobrá střela a nejlepší střela je ta dobře umístěná!

...Jestlipak by v tom desátém přikázání českého mysliveckého desatera nemělo místo sv. Huberta být radši kolegovi svému záviděti nebudeš...
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

No nemyslím si,že je to až tak horké.U těchto kauz je vše dost nepřehledné.zažil jsem to už dvakrát v práci.Tunel je o lidech.každej se snaží rychle zbohatnout.Nejhorší je ,že jim to zákony umo?ňují.Ale je potřeba se zamyslet co se stane s námi,když nebude ČMMJ.Je třeba se vyvarovat všem emocím.Nejen psát či si o tom povídat.Je třeba dávat podměty aby se toto nemohlo dít.Je nás dost aby jsme stále opakovali,že sami zeď hlavou neprorazíme.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

horký to je pořádně :!: stačí se kouknout kolik ročně stojí interlov jaký náklady má halali která za nic neručí ty pěníze by se dali využít jinak než na placení luxusních trafik.
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Steyer »

Řekněte mi upřímně, kdo z Vás potřebuje ČMMJ nebo Halali? Jste u nich ze setrvačnosti nebo proto, že jsou tam skoro všichni? Nebo proč vlastně? Já bych chtěl mít dobrou zastře?ující mysliveckou organizaci, ale ČMMJ to dneska teda rozhodně není.
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
Uživatelský avatar
jakub203
Zkušený diskutér
Příspěvky: 507
Registrován: sob 06.1.2007, 1:14
Bydliště: Forest....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub203 »

Se Steyerem souhlasím.
Do jednoty jsem vstoupi protože jako začínající myslivec a idealista jsem chtěl být v organizace která bude myslivost za?titova. bohužel jsem zjistil že jí rozhodně není ČMMJ. Pánové ?elman, Dyk a svoboda by se asi velmi divily.....ale byla jiná doba a na vzne?ené ideály se hledělo jinak. Já osobně z ČMMJ vystupuji.
Blaser R93 Profesional 9.3x62, Schmidt&Bender Zenith 2,5-10x56
KB Retter Gaildorf 7x57R/16 Zeiss Diavary 1,5-6x36
Merkel 40E 12/70

"ALEA IACTA EST..."
Odpovědět