Rossler Titan 6

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2058
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Příspěvek od lovec »

To s tym Odeonom myslis vaznež :roll: Dufam,ze nam potom napises ako Rossler biedne striela a ze ti to nedrzi nastrel.Nehovoriac este o opakovanom nastrelovani po prehodeni laufov...
Uživatelský avatar
Čouda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 193
Registrován: pát 08.6.2007, 15:15
Bydliště: Plzeň-sever (sičí ráj)

Odeon NE !!!!

Příspěvek od Čouda »

puškohled Odeon není na zbraň této ceny asi to pravé.
Jinak montáž si dej buď Wever li?tu a nebo Martínek (VMC) dělá montáž QR Leupold. Ta je nízká a pevná, taky skvěle vypadá.
Mannlicher SM 12 LH 9,3*62 + Meostar R2 2.5-15x56 +Blaser Dual Brake
Blaser R93 Left Hand Semi Weith 8*57 IS + ATN X-Sight 4K
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Re: Odeon NE !!!!

Příspěvek od johnyc77 »

Čouda píše:puškohled Odeon není na zbraň této ceny asi to pravé.
Jinak montáž si dej buď Wever li?tu a nebo Martínek (VMC) dělá montáž QR Leupold. Ta je nízká a pevná, taky skvěle vypadá.
Myslíte Martínek z Blí?ejova?Chci si nechat na tuto zbraň v ráži 8x57JS dát meoptu 7x56 buď s bodem nebo bez ještě se rozmyslim, ale newim co dát na tu 6,5x55SE..Poraďte mi díky...Jsem student takže puškohled v nějaké přijatelné cenové relaci pro mě..A jak funguje ta weawer li?ta??nikdy sem se s tím nesetkal...
Hunter
Častý návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 25.8.2008, 15:18

Příspěvek od Hunter »

Premyslim take o porizeni kulovnice, momentalne mam ZH 7x57R, a zvazuji prave Rosller nebo TIKKA Huter. U toho Rosllera se mi libi ta moznost vymenit hlavne, takze bych si casem, pokud to finance dovoli, poridil jinou razi a mel jednu flintu. A co se raze tyka, zvazuji bud 7x64, 8x57JS, puvodne jsem premyslel i o 7 mm Rem. Mag., ale asi by to pro me ucely nebylo vhodne (predevsim srnci, cerna, ale mit tam rezervu pripadne na vysokou). Libi se mi i 6,5x55SE, ale i pres dobre vlastnosti se obavam ucinku na vetsi zver, proste vetsi kule ma lepsi zastavovaci ucinek. Chci se jet na toho Rosllera nekam podivat, ale uvitam rady zkusenejsich. Predem diky.
Patrik-30-06
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: pon 16.6.2008, 12:09

Příspěvek od Patrik-30-06 »

Hunter píše:Premyslim take o porizeni kulovnice, momentalne mam ZH 7x57R, a zvazuji prave Rosller nebo TIKKA Huter. U toho Rosllera se mi libi ta moznost vymenit hlavne, takze bych si casem, pokud to finance dovoli, poridil jinou razi a mel jednu flintu. A co se raze tyka, zvazuji bud 7x64, 8x57JS, puvodne jsem premyslel i o 7 mm Rem. Mag., ale asi by to pro me ucely nebylo vhodne (predevsim srnci, cerna, ale mit tam rezervu pripadne na vysokou). Libi se mi i 6,5x55SE, ale i pres dobre vlastnosti se obavam ucinku na vetsi zver, proste vetsi kule ma lepsi zastavovaci ucinek. Chci se jet na toho Rosllera nekam podivat, ale uvitam rady zkusenejsich. Predem diky.
To s tou větší kulí si nebuď tak jistý např po 6,5x55se mi zůstává více prasat v ohni než po 30-06.
22lr, 22 hornet, 222 rem, 243 win, 6,5x52r, 6,5x57, 6,5x55SE, 30-06, 6,5 Creedmoor
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od johnyc77 »

Hunter píše:Premyslim take o porizeni kulovnice, momentalne mam ZH 7x57R, a zvazuji prave Rosller nebo TIKKA Huter. U toho Rosllera se mi libi ta moznost vymenit hlavne, takze bych si casem, pokud to finance dovoli, poridil jinou razi a mel jednu flintu. A co se raze tyka, zvazuji bud 7x64, 8x57JS, puvodne jsem premyslel i o 7 mm Rem. Mag., ale asi by to pro me ucely nebylo vhodne (predevsim srnci, cerna, ale mit tam rezervu pripadne na vysokou). Libi se mi i 6,5x55SE, ale i pres dobre vlastnosti se obavam ucinku na vetsi zver, proste vetsi kule ma lepsi zastavovaci ucinek. Chci se jet na toho Rosllera nekam podivat, ale uvitam rady zkusenejsich. Predem diky.
A odkaď ste??Má jí třeba p. Řehák v České Třebové.
Hunter
Častý návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 25.8.2008, 15:18

Příspěvek od Hunter »

No C. Trebova je pro mne trochu z ruky, ale urcite ji najdu i blize - jsem od Jicina.
demo
Nový návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: úte 22.4.2008, 20:38
Bydliště: malé karpaty

rossler titan

Příspěvek od demo »

zdar, videl niekto uz celopazbený Rossler titan? v Myslivost.cz je clanok kde je dokonca jeho fotografia. dotazoval som sa u výrobcu ale este neodpisal.. dovozca hovorí ze sa nevyrába..
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Re: rossler titan

Příspěvek od johnyc77 »

demo píše:zdar, videl niekto uz celopazbený Rossler titan? v Myslivost.cz je clanok kde je dokonca jeho fotografia. dotazoval som sa u výrobcu ale este neodpisal.. dovozca hovorí ze sa nevyrába..
Newiděl jsem ho ale jen jsem četl jeho cenu..Na www.rehak-lov.com je napssáno že stojí 30 tis korun pro leváka 35
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od johnyc77 »

slyšel jsem, že když se u této zbraně vyměňuje hlaveň za jinou tak se po čase opotřebý nymbusy je to pravda??Podle mě tato zbraň musí mít nějakou určitou kvalitu a ne že se např. ohne plech jak mi bylo řečeno...
pufr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2906
Registrován: ned 10.2.2008, 20:04
Bydliště: Kousek západně od Prahy

Příspěvek od pufr »

Rössler starší je dlouholetý dílovedoucí od Voere, Použil na svého Titana moderní technologie - ve spouš»ovém ústrojí je mnoho dílů vystři?ených z plechu - spouš» je následně zatavená v plastu .... . A u těchhle moderních konstrukcí se dá zpravidla nesprávným zacházením zmr?it lecos (třeba se dá ušetřit 200 Kč za kvalitní inbus klíče a pak si za několikanásobek koupit nový šrouby :lol: :lol:
Pufr
argonaut2006
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: sob 06.9.2008, 12:37
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od argonaut2006 »

Zdravím už delší dobu se snažím vybrat moji první kulovnici rozhodoval jsem se mezi CZ550 a Browningem X-bolt včera jsem zavítal do prodejny Řehák a Řehák a z toho množství kulovnic co tam mají mě jasně nejvíce zaujal Rössler Titan 6 nebojím se říci že za ty peníze už to snad lépe udělat nejde vše krásně opracováno závěr ač úplně nová zbraň chodil nádherně i bez napínáčku jde spou?t pěkně s tím že se dá ještě poštelovat nechal jsem si vyndat i Cz550 a ta vedle toho Rössler vypadala jak 100 let stará flinta stopy po brou?ení na pažbě, pojistka hlučná opracovaní celkově nic moc.Rozdíl přes 0.5kg taky není k zahození flinta pěkně sedne do ramena na první nasazení no prostě mě dostala tak mám brouka v hlavě všechny klasické ráže má skladem to je také výhoda ač jsem slyšel na firmu Řehák nějaké stí?nosti já jsem byl nadmíru spokojen strávil jsem tam asi hodinu pan Řehák velice ochotný to? moje poznatky.Možná jediná věc se mi moc nelíbila ten plastový krýt spou?tě ale to je v celkovém pohledu na zbraň myslím maličkost
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od johnyc77 »

Zdravím...Něco málo k röslleru - http://www.rehak-lov.com./specif/Titan_2.pdf
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od johnyc77 »

Zdravím chlapi, potřebuju od vás radu máte tohle na Va?em roslleru??Díky
http://www.binox.cz/prislusenstvi-pusko ... ednodilna/
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

jo,jo

Příspěvek od cejlon »

Takovou li?tu mám,akorát je ještě zubatější než ta na obrázku.Je to uchyceno na lů?ku závěru na červíkách a ještě podlepené.drží to jak bejk.Na téhle li?tě mám dvojdílnou násuvnou od EAW.Spokojenost.
Odpovědět