Lovecké kladkové luky

Kuše, luky, praky a jiné
Odpovědět
alwarez
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 29.4.2010, 16:19
Bydliště: North Carolina USA

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od alwarez »

http://mathewsinc.com/mathews-bows-1124 ... 72-324.asp

Zde je 6.5 a 7.0 je typ pro dnesni rok asi o 2 stovky vice i bez vybaveni . Ted se musi pocitat vaha kolik posta navazi za balik a to je dost drahe asi 100 150 $ na luk a ja nevim jaka buzerace a pakarna je u vas ,totiz clo ja kdyz neco posilam vymyslim si ruzne pakarny , tak aby se nemuselo platit clo ,nebot tady se zadne clo neplati postacka mi dovlece balik az pred dvere.....
vincenzokr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 164
Registrován: úte 09.6.2009, 18:19

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od vincenzokr »

no uvidíme,jsou to oficiální stránky Mathewse,u nás se prodávají kolem 22-30000kč,podle typu luku,což se mi rozhodně vyplatí koupit u vás :wink:
Mathews Switchback 30/70RH
BS-TropyRidge Firewire W5,Cobra Diamondback Drop Away Arrow rest,
Mathews Quiver T-serie,Stabilizer Doinker 7"
Carbon Express Maxima Hunter 350,Rage Tip x-Treme 2,3"
alwarez
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 29.4.2010, 16:19
Bydliště: North Carolina USA

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od alwarez »

Trochu o tech cenach, kloucek na lukostrelbach prodaval Mathew a za holy luk chtel 450 $ tak mozna dalsi 200 $ bude stat vybaveni ,neni to spatna cena ,ale poslani do Ceska bude stat dalsich 150$ a potom 20 % dan kdyz se s prodavajicim nedomluvime aby na balik napsal 70$ a tim neplatime dan...
vincenzokr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 164
Registrován: úte 09.6.2009, 18:19

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od vincenzokr »

nějak to vymyslím,stačí holý luk,dovybavení je brnkačka,nějaký mám doma :wink:
Mathews Switchback 30/70RH
BS-TropyRidge Firewire W5,Cobra Diamondback Drop Away Arrow rest,
Mathews Quiver T-serie,Stabilizer Doinker 7"
Carbon Express Maxima Hunter 350,Rage Tip x-Treme 2,3"
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od Mathews »

No dnes už to není tak jednoduché...,na celnici chtějí fakturu.Ověřují si to i od prodávajícího!!Clo se neplatí,jen DPH.
¨To co jsem si na naší celnici užil,bych nikomu nepřál :oops: Balík došel na celnici a borci se obtěžovali dát mi vědět až za 14 dní,a to běhání po celnici je minimálně na hodinu..,když to jde dobře a mají náladu :D Další věc je ta že koupit luk je věc velmi jednoduchá,ale pokud ho člověk neprohlídne,tak kupuje zajíce v pytli.Mám tam známého,který to prohlídne a vyzkouší.Jak je luk u nás už nic nenaděláš,mám i osvědčené obchody,kde jsou opravdu v pohodě,hodně prodejců posílá jen po USA.Alex bow tam má taky dobrého kolíka co mu s tím hodně pomáhá :wink:
alwarez
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 29.4.2010, 16:19
Bydliště: North Carolina USA

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od alwarez »

Zase je to pakarna a buzerace a co si ti paka vubec dovoli mne okradat ? To vse pripomina stredovek kdyz kupci cestovali z Prahy do Vidne a na kazdem rohu cekali lapkove a my vas pustime kdyz nam zaplatite urcite procento a tohle bylo na kazdem rohu a kdyz kupci dorazili do Vidne museli prodat zbozi o 100% vice a drahe zbozi mene lidi koupilo a profit byl mensi a jak kupci tohle nenavideli dokud se znich nestali bankeri . To je presny princip obchodu jaky propaguji a ja to nenavidim :lol:
Na celniky tak vymyslim ruzne finty a je je lehke prechytracit ....E-bay je celkove spolehliva a kdyz bych vymenil tetivu a kabely muzeme stale dostat dobry luk ono se na tom moc nemuze stat ,kdyz je luk stary 1-2 roky a navic obchody nechteji prijit o reputaci a vlastne dnes kazdy jednotlivec na e- bay . Ono vlastne zalezi kolik chceme mit luku a mohu rici ze jsou lidi v Cesku kteri nakupuji na e- bay a prodavaji v Cesku a tak dostavaji balik kazdy tyden ......
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od Mathews »

Na e bay mam uz vic jak 300 kladnych hodnoceni, nektere obchody mi na pozadani poslou balik primo domu.
V nektrych obchodech maji tak vysoke postovne do zahranici,ze několikanásobně přesahuje cenu zboží.Nejlevnější je doprava lodí,přes Poláky.Jenže doručení trvá 6-8 týdnú.No a co se daně týče,tak i v některých státech USA se platí.Vím že mi připočítali asi 4%..Jinak státní aparát musí z něčeho žít...,je jich jak bílých myší :D
vincenzokr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 164
Registrován: úte 09.6.2009, 18:19

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od vincenzokr »

našetříme uvidíme
Mathews Switchback 30/70RH
BS-TropyRidge Firewire W5,Cobra Diamondback Drop Away Arrow rest,
Mathews Quiver T-serie,Stabilizer Doinker 7"
Carbon Express Maxima Hunter 350,Rage Tip x-Treme 2,3"
alwarez
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 29.4.2010, 16:19
Bydliště: North Carolina USA

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od alwarez »

Aparat nezije z toho co ukradnou na balicich ,ale mel by byt placen z dani co obcane plati a ne ,ze jsou mizerne placeni a prikradanim si prilepsuji jako policajti 3 tiho sveta co neukradnou nemaji ....
vincenzokr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 164
Registrován: úte 09.6.2009, 18:19

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od vincenzokr »

nesmíme to vidět tak černě
Mathews Switchback 30/70RH
BS-TropyRidge Firewire W5,Cobra Diamondback Drop Away Arrow rest,
Mathews Quiver T-serie,Stabilizer Doinker 7"
Carbon Express Maxima Hunter 350,Rage Tip x-Treme 2,3"
alwarez
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 29.4.2010, 16:19
Bydliště: North Carolina USA

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od alwarez »

http://www.youtube.com/watch?v=uF6WZWzL ... re=related

Neco z Madarska v nemcine, kdyz to lidem moc nemysli .......
alwarez
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 29.4.2010, 16:19
Bydliště: North Carolina USA

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od alwarez »

Kevlarove vesty ,kevlarove vesty poridit psum a jasne myslenka je stara ,kdyz Germani proti Rimanum pouzivali bojovych psu a pes co byl pouzivan na odhaneni vlku v Pyrenejich mel siroky a tlusty obojek pobity hreby a tak vlk nemel sanci a dnes psi co nahani pasiky maji kevlarove vesty ,aby se vyhnulo siti u veterinare co je drazsi, nez nakup vesty .....
vincenzokr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 164
Registrován: úte 09.6.2009, 18:19

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od vincenzokr »

vesty mají psi v Austrálii na lovech prasat,ale tam je chytají živý :lol:
Mathews Switchback 30/70RH
BS-TropyRidge Firewire W5,Cobra Diamondback Drop Away Arrow rest,
Mathews Quiver T-serie,Stabilizer Doinker 7"
Carbon Express Maxima Hunter 350,Rage Tip x-Treme 2,3"
alwarez
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 29.4.2010, 16:19
Bydliště: North Carolina USA

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od alwarez »

Policajti tady davaji na psi i neprustrelne vesty. Jinak tech vest ja vice druhu ,mensi, vetci a tak ty kly divocaku neskodi .
Dnes americti zoldaci stale valci a dnes maji dobre neprustrelne vesty a tak jich malo hyne ,ale nohy a paze jsou odkryte a tak maji 10 krat vice zranenych nez mrtvych a jak vime kdyz si prerizneme hlavni tepnu na noze nebo na pazi vykrvacime za 1,5 minuty......a kdyz ztratime 40 % upadame do bezvedomi a kdyz ztratime 1,5 litre krve jse tak zeslabli ,ze nemuzeme ani chodit.... :lol: :lol:
alwarez
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 29.4.2010, 16:19
Bydliště: North Carolina USA

Re: Lovecké kladkové luky

Příspěvek od alwarez »

Jeste mne napadlo ze lidi si vybirali super sipy a kdyz strilime na velke soutezi asi maji pravdu ,ale jinak proste sip na loveni se povazuje jako zbran na jedno pouziti a tak se lehky sip necha dovazit tim ze do dutiny strcime nejaky drat ,ktery zohybame aby tam se opiral o steny a nebyl slyset a po pripade jej muzeme omotat na nekolika mistech papirovou lepenkou a nacpat do trubky sipu .....
Tak je mozne si koupit lehky levny sip a sami si jej dovazime a prakticky kazdy karbonovy sip je dopry i kdyz nektere se taky rozlamou kdyz trefime strom ci kamen ....
Odpovědět