ATA brokovnice

Vše o brokovnicích
jumpmans
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: pát 12.4.2019, 10:04

Re: ATA brokovnice

Příspěvek od jumpmans »

dobry vecer vespolek,
pratele, nevite kde dokoupit vnitrni choky k Ata SP? Bohuzel jsem nekde ztratil kompletni krabicku a ve flinte mi zustaly zahrdleni na skeet :(
zkousel jsem psat Mildovi na e-mail ale odpoved neprisla...
cobaj
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 332
Registrován: pon 02.5.2011, 18:51

Re: ATA brokovnice

Příspěvek od cobaj »

Pokud se nemylim, tak kup neco z rady z rady MC pro Berettu (686, 682,....) (((Ne pro 682E)))!!!!!!!!!
https://www.beretta.cz/eshop/p/choke-be ... 6353/#5099
M.
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA brokovnice

Příspěvek od Georg.H »

Stejné jako Beretta
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

Re: ATA brokovnice

Příspěvek od Josef Kuřitka »

Podíval bych se sem. Bude to dražší, ale Aty kolem mě fungují dobře, takže bych se nebál investice. Jsou výborné a orig Beretta je plechařina.
Myslivec Milda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 295
Registrován: pon 11.4.2011, 21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: ATA brokovnice

Příspěvek od Myslivec Milda »

AD : jumpmans - je mi líto, ale někdy se opravdu stane, že e-mail nedorazí jak by měl. Pokud se nemýlím, na jeden mail = s požadavkem na sadu náhradních čoků pro brokovnic ATA Arms jsem odpovídal, že TEĎ v tomto okamžiku už nemám. Všechno se vyprodalo, a další zásilka bude někdy v létě 2024. ( Bohužel ATA Arms z nové zásilky podraží, cca. o 30% ) Zbyly nám jenom krátké čoky - označené jako NOT For Steel, tedy jen pro olověné broky. A něco málo dlouhých Extendet čoků. Prosím vydržte pár měsíců a pak rád vyhovím. Prostě neumím čoky vyrobit. Místo nich pasují čoky od "ATA - Mámy" - Beretty , s označením VICTORY. Ale jsou víc než 2X tak drahé jako úplně stejné čoky s nápisem ATA Arms. Co dodat ? Brokovnice ATA řady SP ( Super Pose = broková kozlice ) mají úplně stejné baskule jako Beretta 686/87. Hlavně pro ATA jsou z Italie a jsou naprosto stejné a shodné s Berettou. Kvůli tomu jsem koupil kozlici Beretta 687 - Gold Pigeon, abych mohl demonstrovat, že kozlice jsou stejné. Jak budu mít trošku času, snad mezi svátky obě pušky nafotím vedle sebe a s tím jak můžu přehazovat hlavně z Beretty do Aty.
Odpovědět