Tip na knihu....

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
Odpovědět
SINCITYMAN
Nový návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: pon 25.9.2006, 18:07

Tip na knihu....

Příspěvek od SINCITYMAN »

Po docela úspěšném prodeji knihy o přebíjení,se na mne obrátil vydavatel s návrhem abych mu "přihrál" nějakou další knihu z oboru,pokud by bylo asi tak 1000-1500 kousků prodejných,nebrání se ani překladu cizojazyčné literatury,takže pokud by jste o něčem věděli,dejte typ až můžem naši střeleckou veřejnost něčím obla?it.
S druhým návrhem přicházím já sám a ten zní:Napišme si knihu sami Zatím mi to odsouhlasily hlavy pomazané v Lexu,ještě se obrátím na adminy ostatních střeleckých serverů.
Představoval bych si to jako ročenku,prezentující nejen Lex,ale i ostatní organizace a weby,které by měly zájem,protože se nechci dostat do časového presu,byla by to ročenka na 2009(doufám) a její složení by byly zajímavé články o střelectví,především z va?eho pera,až již by se jednalo třeba o úpravy zbraní,historické studie,či veselé příhody z natáčení,ale chtěl bych především aby tam byly věci odborné.Pochopitelně že by tam byla i nějaká komerční prezentace abychom udrželi cenu na rozumné výši,koneckonců, nikdo to za zapla? pánbu nevytiskne,ale především by to měla být příručka pro lidi co se věnují zbraním aktivně....i když ne všichni střelci jsou myslivci(ono ani ne všichni myslivci jsou střelci že :twisted: ,ale to o ctěných členech tohoto fóra neplatí) a nejsem myslivec ani já,jsem jen sympatizující.Ale třeba ukázky některých zbraní by se tam neztratily,i nějaký šikovný recept na zvěřinu by neškodil... takže všichni, co znáte a umíte něco, oč se chcete podělit, ozvěte se mi...
Naposledy upravil(a) Karel61 dne sob 29.7.2017, 23:04, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Typo nadpisu
Odpovědět