Co použít na test střeliva?

Vše o loveckém kulovém střelivu. Vaše zkušenosti a názory.
Marpie
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1199
Registrován: pon 16.10.2006, 7:33
Bydliště: severní Morava

Příspěvek od Marpie »

vhool píše:zkus tam zavolat,měly by to posílat na dobírku a dej vědět cenu.jinak taky dobře funguje obyčejná ornice přesítá a namočená a pořádně prohnácaná...
Ta ornice mne napadla taky. Vzal bych prostě rýč naryl do menších krabic (např od laserových tonerů do tiskárny) mokrou ornici uhňácal, krabice postavil za sebe a zkusil. Na krabicích bych viděl kam až střela pro?la a v té krabici ze které by nevy?la bych ji hledal. To přesívání mne nenapadlo.
vhool

Příspěvek od vhool »

přesít to musíš aby to bylo jak modelína bez kamínků.uvidí? potom i dobře kavernu a kule se bude deformovat taky plynule.podle toho jak to budeš dělat tuhý tak by ti měl stačit asi metr dlouhej kvádřík tak 20x20cm.musíš ho ale mít v nějakém obalu jinak se to rozletí.na vstřelové straně nic nedávej a ani mezi případné bloky.zkrasluje to výsledek.konzistenci se sna? taky udělat modelínovou.já jako obal bych asi zvolil prkýnka od palet.přeji hodně zábavy :lol:
Marpie
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1199
Registrován: pon 16.10.2006, 7:33
Bydliště: severní Morava

Příspěvek od Marpie »

No já jsem si říkal že bych to dal do papírových krabic od toneru a ty krabice postavil za sebe. Vadil by ten papír mezi bloky? A právě na vstřelovou stranu jsem zvažoval dát prkénko nebo překlišku aby to simulovalo náraz na kost a pak už to pokračovalo v tom blátíčku. Rozměr krabice je nějakých 35x19x11 cm tak bych Použil asi 10 krabic tedy cca 110 cm na délku a střílel bych na obrazec 35x19
vhool

Příspěvek od vhool »

no fungovat by to mohlo ale netroufnu si to komentovat protože NEVÍM :lol:
Odpovědět