puškohledy ODEON

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
Shark
Častý návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02.4.2008, 16:31

puškohledy ODEON

Příspěvek od Shark »

Touto cestou bych se Vás chtěl zeptat na všechny dostupné informace ohledně puškohledů zn. Odeon, na Va?e připomínky a hlavně zkušennosti, které s nimi máte. Sám vlastním 1,5-6x42 s červeným bodem, který jsem zatím neměl možnost vyzkoušet. Za odpovědi předem děkuji.
J.Laser
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30.8.2007, 11:11
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser »

Přimontuj ho na malorážku a budeš spokojený...pokud nestřílí? jenom terčovku,ale na dospělý flintě ti odejde raz-dva. :P
Nežli pošleš střelu v dál,napřed mysli potom pal.
fousek
Nový návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: pát 11.4.2008, 11:27

Příspěvek od fousek »

bohužel jsem si i já na podzim zakoupil puškohled Odeon 3-12x50. Nastřelil jsem na CZ 7x64 celkem s problémama, protože při každém změně přiblí?ení to bylo znát. již při první čekané jsem se zhrozil, proto?e, jak jsem se do něj podíval v době, kdy s Meoptou 6x42 bez problému, neviděl jsem skoro nic. všechno takové rozplzlé........ Nakonec jsem s ním nedostřílel ani 2 krabičku a nevydržel to kříž, který se vychýlil a k levé straně. K Vánocům jsem si koupil Hakko od ?ebesty 3-9x56 a zatím bez problému, akorát ta světelnost je opravdu k té meoptě horší.
Na druhou stranu kolega ve sdruže?ení má na 308. ten samí Odeon, co jsem měl já již 2 rokem, nešetří ho a je bezproblému, si je to se trefit do kusu.
xhur
Častý návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: úte 29.1.2008, 15:46
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek od xhur »

Té? sem koupil ODEON 7=50 s bodem.Koupil jsem ho z důvodu,že ho mám na i?.223 rem. a tluču ho přes den autě,traktoru apod. takže mi ho není líto,přes den to de,ale za mírného šera hrůza. :evil: Upřímě,mít ho tak na malorážku :lol:
Pavel.x
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 205
Registrován: stř 18.7.2007, 11:00

puškohled na malorážku

Příspěvek od Pavel.x »

Chtěl bych Vás poprosit o radu jaký puškohled koupit na malorážku, měl jsem nějaký "noname" 3-9x32 a dobře slou?il dokud mi flinta neupadla. pak už se nedal nastřelit.

Nevím jestli by Odeon stačil nebo něco za podobnou cenu co máte vyzkoušené a chvíli vydř?í, za každou radu a odkaz na prodejce budu vděčný. Nechci do něj investovat desetitisíce :D
Díky P.
Zbyňda
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13.5.2013, 12:38

Re: puškohledy ODEON

Příspěvek od Zbyňda »

Shark píše:Touto cestou bych se Vás chtěl zeptat na všechny dostupné informace ohledně puškohledů zn. Odeon, na Va?e připomínky a hlavně zkušennosti, které s nimi máte. Sám vlastním 1,5-6x42 s červeným bodem, který jsem zatím neměl možnost vyzkoušet. Za odpovědi předem děkuji.
Zdravím mám ho na 9,3 62 a nastřelil jsem to celkem v pohodě akorát s ním radši nehýbu mám variábl nastaven na 7x56 a tak mi to snad vydrží. nejsou finance.
Pupidius
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 31.5.2013, 15:49

Re: puškohledy ODEON

Příspěvek od Pupidius »

Odeon 3-12x50 s bodem jsem měl 5let na 308w a bez problémů. Ročně cca 100ran v zimě v létě v dešti i sněhu a pohoda.Ted s ním loví 2 roky kamarád ze sdružení a bez závad.Nástřel drží i při přiblížení.Byl jsem svědkem kdy sebou kamarád praštil o zem, dopadnul na flintu,dala se zkušební rána a vše o.k. Není to žádný zázrak a večer pokulhává,ale lovit se s ním dá.
Brno"Z" 8x57JS Leupold VX-R 4-12x50 ; Brno ZKM 581 22LR Meopta Malov 2,5x ; Brno ZP 49 12x70
Odpovědět