Stránka 1 z 1

Albar

Napsal: pon 12.5.2008, 9:36
od pavel
Zdravim, nevíte někdo něco o puškohledu značky Albar(Bělorusko), konk.8x56. Nevim, jestli se ještě dělají, ten co jsem viděl vypadal trochu už jako starší výroba, ale kvalitou zpracování a Použitým materiálem se mi zdál docela v poho. Díky

Re: Albar

Napsal: pon 12.5.2008, 13:03
od TT33
pavel píše:Zdravim, nevíte někdo něco o puškohledu značky Albar(Bělorusko), konk.8x56. Nevim, jestli se ještě dělají, ten co jsem viděl vypadal trochu už jako starší výroba, ale kvalitou zpracování a Použitým materiálem se mi zdál docela v poho. Díky
...chceš chodit lovit a nebo neustále nastřelovat flintu a dohledávat postřelenou zvěř :?: ... Běloruské puškohledy se nechají koupit na Polských tr?nicích, jedná se převážně o pa?ované puškohledy a některé jsou montované z dílů doma... prostě ta nejvyšší kvalita i opraváři mají radost, když jim je přinesete :lol: :lol: :lol:

Re: Albar

Napsal: pon 12.5.2008, 14:34
od duch Pampuch
konkretne 8x56 albar jsem videl ZLOMENY v kostce, kde jsou zasazena rektifikacni tocitka, respektive byl vytrzeny tubus z kostky. Bylo to pouze zalepeno bez zavitu. Radeji bych koupil 8 let starou meoptu se zarucakem nez tohle nove..