Kulovnice MANNLICHER

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Kulovnice MANNLICHER

Příspěvek od TT33 »

Jaké máte zkušenosti s kulovnicí Mannlicher, platí jejich reklama, že se jedná o spojení moderní techniky v duchu nejlepších tradic?... pojistka - 3 polohové jižtění na krku pažby...., zásobník.... Nabízí se Mannlicher: Ultralight, Classic Lihgt, Classic polopažba, Classic Mountain, Classic celopažba, PRO HUNTER/Mountain-Scout-Timber-Stainless-Camouflage-vč. HC kitu, PRO VARMINT, BIG BORE a MANNLICHER Luxus... opravdu zajímavá nabídka ve střední až vyšší cenové relaci, která má své příznivce... je lepší ne?-lí konkurence z Německa? a co povrchová úprava MANNOX vyvinutá firmou Mannlicher, má být absolutně odolný vůči de?ti, vlhkosti, potu, krvi a velmi odolný vůči poškrábání a oděru... odráží i minimum slunečního světla :?: :wink:
milan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 03.10.2006, 14:22

Příspěvek od milan »

manlichry jsou OK, jen u klasiků je blbě vyře?eno zajižtění zásobníku ve schránce. jsou tam jen plastové packy, takže to každou chvíli někomu měním, je pravda, že díly jsou lehce dostupné a na každém je obj.číslo.
Hlavňovina je z těch kvalitnějších.
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Kulovnice MANNLICHER

Příspěvek od TT33 »

milan píše:manlichry jsou OK, jen u klasiků je blbě vyře?eno zajižtění zásobníku ve schránce. jsou tam jen plastové packy, takže to každou chvíli někomu měním, je pravda, že díly jsou lehce dostupné a na každém je obj.číslo.
Hlavňovina je z těch kvalitnějších.
Já slyšel, že hlavně jsou kované na nové lince v Rusku a vozí se do Rakouska.... a z Rakouska kované hlavně se montují do I? v Rusku :?: :roll: ... tím nechci sni?ovat kvalitu, Rusové mají určitě kvalitní ocel :idea:
Greenhorn
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: ned 22.10.2006, 12:28
Bydliště: jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greenhorn »

No tak ja mannlichera mám a jeví se mi zatim jako dobrá zbraň. Mám ho ale jen půl roku, tak nemůžu podávat refernce. To s těma hlavněma se mi jeví jako ptákovina, zase si chce nějakej majitel I? odůvodnit jakou má skvělou zbraň. Stejná hovadina jako že Meopta brousí sklo pro Swarovski. A i kdyby jo, stejný sklo jako Swarovski nemá.
Mannlicher Classic celopažba 8x57 JS, Swarovski Z6i 2-12x50
Stopař
Moderátor
Příspěvky: 305
Registrován: stř 12.12.2007, 16:21
Bydliště: podhůří Jeseníků

Příspěvek od Stopař »

Já osobně jsem zvažoval koupi Mannlichera, Sako 85 Bavarian a Mauser M03. přičemž Mauserovi jsem dával nejmenší šanci kvůli vzhledu, nakonec vyhrál on. Pořadí podle katalogů a info z webu bylo Sako, Mannlicher, M03, Sako - hrozné dodací lhůty - a provedení v reálu mě nenadchlo, Mannlicher mi přišel moc příjemný do ruky, v provedení Classic se mi nelíbilo finální opracování dřeva (bez lesku, jako kdyby to jen do jemna vybrousili a ničím nenapustili) no a pak plastová pojistka, plastový zásobník, ten plast mi na zbraních vadí - provedení Lux je lepší, ale cena už je jinde a design už není (aspoň pro mě) to pravé ořechové :roll: vše pochopitelně jen můj osobní dojem :!:
Mauser M03 9,3x62 Zeiss Diavari VM 3-12x56 osnova 40
CZ 537 .243 Win Swarovski Nova 3-12x56
ZKM 452-2E .22LR Zeiss Diatal 6x42
Iž-58 M 16/70
Odpovědět