Oblečení od firmy Hořínek

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Oblečení od firmy Hořínek

Příspěvek od Vojta »

protože můj poslední příspěvěk v tématu va?ák vzbudil velký ohlas. Rozhodl jsem se založit toto téma.

Kalhoty od této firmy mám už asi 3 roky-?ijí je na míru a doba dodání je do 14-ti dnů. Vr?ek je z bavlny a vnitřní vrstva je ze 100% ovčí vlna. Kalhoty mají i vyvýšený pás na ledviny, což je super. V mínus dvaceti pod ně nosím jen ternky :) a vydržím v klidu 3-4 hodiny a to nepromrznu! V kombinaci s botama Hunter je to super. Kamarád má i bundu ze stejného materiálu a nosí ve stejných mrazech pod ní jen tričko a ko?ili.

Kalhoty stojí 1750 Kč a bunda 2500 Kč. Myslím, že je to velmi dobrá investice-hlavně pro nás-prasečkáře :wink:

Má ještě někdo z vás zkušenosti s tímto oblečením???
Pepe
Častý návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř 12.9.2007, 13:53

Příspěvek od Pepe »

Myslis tim tuto firmu? http://www.rhorinek.wz.cz
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Přesně tak Pepe, díky za doplnění :wink:
Stopař
Moderátor
Příspěvky: 305
Registrován: stř 12.12.2007, 16:21
Bydliště: podhůří Jeseníků

Příspěvek od Stopař »

tak kluci nevím - táta má toté? jen nevím, jestli od zmiňované firmy - abych neurazil. Funguje to výborně - do momentu, kdy jste na větru, pak mu to lehce profukuje a i beran je pak na nic. Pokud je vítr, jde na sedačku a je hodně mínus, tak to nebere - na kazatelnu ale jo. Já nedám dopustit na bundu a kalhoty Tusker, ale to je za moc peněz, na druhou stranu nosím to už asi 5-6 let a funkčnost pořád stejná - neprofoukne, nepromrzne...
Mauser M03 9,3x62 Zeiss Diavari VM 3-12x56 osnova 40
CZ 537 .243 Win Swarovski Nova 3-12x56
ZKM 452-2E .22LR Zeiss Diatal 6x42
Iž-58 M 16/70
Odpovědět