Finnclasic 8x57JRS

Vše o kulobrocích a dalších kombinovaných zbraních.
Odpovědět
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Finnclasic 8x57JRS

Příspěvek od michalos »

Dobrý den,
měl bych dotaz zda někdo nemá zkušenosti s touhle zbraní a také jaký má názor na to, že někdo říká až si kulobrok nekupuji, kvůli tomu, že se po čase bude hlavňový svazek malinko hýbat v zámcícha zvlá?tě u silnějších ráží jako je např tahle....vždyť cena tohoto kulobroku je skoro 40 tis, a myslím, že už za ty prachy by to mohlo být dobře udělané :evil: .... Děkuji za Va?e odpovědi..LOVU LESU...
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

nazdar nekvalitní to asi nebude ale podle mě to je hruza jak I? když vidím tu o?klivou mezeru mezi hlavněma díky tomu že na to je Použitá dvanáctková baskule a když na mě v krámě ještě vytáhnul ten kus gumy co se tam má nacpat aby tou mezerou nefoukalo :lol: :lol: :lol: tak jsem málem upadnul :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Příspěvek od Lotr »

Měl jsem celou tu soupravu v ruce. Baskuli, hlavně 12/12 i kulobrokové hlavně 308W/12. Zpracování dobré, bylo to tenkrát celé nové, neoběhané. Proti zpracování dřeva se taky nedalo nic říct. Jen mi to přišlo celé takové těžké. Nejsem žádná su?inka, ale tahat tohle celý den třeba na naháňce :idea: :?: přišlo mi to celé takové nepraktické, na to, že to všude vychvalují, že je to stavěné pro tvrdé podmínky severských zemí. No nevím, nevím, ale třeba se pletu.
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
svarowski
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pon 05.2.2007, 12:05
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od svarowski »

To Lotr:
Souhlasím s Tebou. Mě se to zdálo už podle fotky celé dost mohutné!
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Re: Finnclasic 8x57JRS

Příspěvek od TT33 »

michalos píše:Dobrý den,
měl bych dotaz zda někdo nemá zkušenosti s touhle zbraní a také jaký má názor na to, že někdo říká až si kulobrok nekupuji, kvůli tomu, že se po čase bude hlavňový svazek malinko hýbat v zámcícha zvlá?tě u silnějších ráží jako je např tahle....vždyť cena tohoto kulobroku je skoro 40 tis, a myslím, že už za ty prachy by to mohlo být dobře udělané :evil: .... Děkuji za Va?e odpovědi..LOVU LESU...
Věřím, že za ty peníze je to kvalitní zbraň a neměl bych obavu, že by se hlavňový svazek po čase mohl hýbat v zámcích... toto není ZH :lol: , ale mám podobný názor...." je to příliš humpulácké provedení" a za podobné peníze, nebo s malým navýšením se nechá pořídit lepší kulobrok... (Zoli Corona, Blaser....)
Odpovědět