obůrka

Pejskové a jejich výcvik
Honza83
Nový návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25.10.2012, 18:03

Re: obůrka

Příspěvek od Honza83 »

ano byl chovan převážně na zajíce ale tay je pěkné video http://www.youtube.com/watch?v=7jWaNG5fDnM
jenže kde sehnat obůrku s klidným prasetem :o
Honza83
Nový návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25.10.2012, 18:03

Re: obůrka

Příspěvek od Honza83 »

Nebo kde vubec sehnat oburku a nehnat se az na Slovensko :(
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: obůrka

Příspěvek od Leon »

Honzo ty chceš dělat československou klasiku? přivezeme ferarri a uděláme z toho traktor :lol: :lol: když chceš honiče na prasata tak jsi si měl koupit honiče na prasata a né jako je tady běžné překopávat to co bylo po staletí šlechtěné na zajíce a lišky na prasata :wink:
CZ 550 american 308win.
Honza83
Nový návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25.10.2012, 18:03

Re: obůrka

Příspěvek od Honza83 »

Nechci nic překopavat ale oba jeho rodiče s černou nemají problém samozřejme když to nepůjde tak se z toho nezblaznim :) jak jsem psal nejsem myslivec ale chci se věnovat lovecké kynologii hlavně kvůli psovi . Takže sháním rady tipy a triky kde se dá.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: obůrka

Příspěvek od Leon »

viděl jsi rodiče při práci s černou ? Já osobně jsem na výstavách slyšel hodně pohádek a když jsem jedné chovatelce která mi vychvalovala do nebes jedno plemeno honiče navrhnul zkoušku s černou tak najednou bylo ticho dáma se otočila a zmizela :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Honza83
Nový návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25.10.2012, 18:03

Re: obůrka

Příspěvek od Honza83 »

Je pravda že na vlastni oči ne ale bylo mi to potvrzeno i z konkurenční ch.stanice že psi od teto chovatelky makají. Dokce když jsme byly na naší 1.vystave tak nás paní chovatelka sprdla že pes je tlustý a že by měl v lese s divočáka problém takže bych řekl že spíše dava přednost pracovni linii než výstavní.
Odpovědět