Malorážka Baikal

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Hasan
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: ned 09.11.2008, 13:42
Bydliště: Černovice
Kontaktovat uživatele:

Malorážka Baikal

Příspěvek od Hasan »

Zdravím. přemýšlím o pořízení malorážky Baikal toz-99 22LR nebo toz- 78 22LR.
Zkouknul jsem tady všechny příspěvky o malorážkách,ale zrovna o tady těch žádná zmínka. Tak bych se chtěl zeptat, máte někdo s těmito flintami nějaké zkušenosti? Díky za odpověďi :P
duch Pampuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 366
Registrován: čtv 02.8.2007, 13:32

Re: Malorážka Baikal

Příspěvek od duch Pampuch »

Hasan píše:Zdravím. přemýšlím o pořízení malorážky Baikal toz-99 22LR nebo toz- 78 22LR.
Zkouknul jsem tady všechny příspěvky o malorážkách,ale zrovna o tady těch žádná zmínka. Tak bych se chtěl zeptat, máte někdo s těmito flintami nějaké zkušenosti? Díky za odpověďi :P
Nekolik TOZ 78 jsem mel v ruce a premejslel jsem, ze ji koupim, moje hodnoceni
a) desne skareda
b) nehlucna velika pojistka, ovlada se lepe nez na brno 451
c) slusny chod spouste bez propadu (oproti brno 1) bohuzel spoust je plastova
d) drhnul zaver
e) hodne lehka
co se strelnice tyce tak presnost +/- stejna jako brno 1, zavisla na munici (5 ran na 50m cca v 3cm) problemy s podavanim naboju, kdyz jsem razantne neopakoval.
pepela
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 08.1.2009, 10:32

Re: Malorážka Baikal

Příspěvek od pepela »

Hasan píše:Zdravím. přemýšlím o pořízení malorážky Baikal toz-99 22LR nebo toz- 78 22LR.
Zkouknul jsem tady všechny příspěvky o malorážkách,ale zrovna o tady těch žádná zmínka. Tak bych se chtěl zeptat, máte někdo s těmito flintami nějaké zkušenosti? Díky za odpověďi :P
Vlastním malorážku TOZ zakoupeno v roce 2008, bez mířidel te??í hlaveň, dřevo nic moc ale na malorážku se to dá, používám kvalitní střelivo a přesnost je vynikající, spouš» je seřiditelná dá se zjemnit tak jako kdyby jsi střílel s napínáčkem, a není plastová pouze zásobníky jsou plastové. jinakje to krat?í lehká zbraň, kdo nechce vynikající dřevo, ale zbraň na škodnou - uplně v klidu. nesouhlasím s Pampuchem. Vlastní zkušenost
Hasan
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: ned 09.11.2008, 13:42
Bydliště: Černovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasan »

Díky za odpověďi :)
Odpovědět