Vyhřívací vlo?ky do bot

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
bananos87
Častý návštěvník
Příspěvky: 65
Registrován: ned 26.10.2008, 17:26
Bydliště: PS

Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od bananos87 »

Máte s tím někdo zkušenosti? Nebo raději koupíte pořádné boty?
KelneeQ
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 102
Registrován: pát 01.2.2008, 18:10
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KelneeQ »

Já jsem dostal jedny loni k Vánocům a vydržím s nimi tak o hodinu déle, než bez nich. Na ruku to moc znát není, ale když je máte v botě tak opravdu hřejou. Ale když si je dáte do botasek, tak vám noha stejně zmrzne, takže to chce i dobré boty :wink:
Tikka T3 varmint 6,5x55 + Zeiss 6-24x56
ZH 324 7x57R/16 (Delta Titanium 2,5-10x56 SF), ZH 324 16/16, Fabarm Euralfa 12
Cz 455 Thumbhole (Delta Titanium 4-16x42)
josefd
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 21.2.2008, 21:18

Příspěvek od josefd »

ja si letos koupil vyhrivane vlozky do bot na 4a4tuskovevydrzi 9az12hodin a stali1450KC a prd svitito jak vanocni stromek a kdyz mrlo tak to bylo hned vybito a nebylo znat kdy to hreje a kdy ne ted jsem to poslal vrati tak jsem zvedav radsi poradna ponozky z botama
vhool

Příspěvek od vhool »

to josefd: prosim trosku po sobe cti co a jak pises,sem tam chyba budiz ale madagaskarsky prosim neeee :wink:
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Kamarád si také zakoupil vyhřívací vlo?ky do bot. používá je do bot Hunter a tvrdí, že vydrží tak o hodinu déle sedět(v době kdy se teploty pohybovali okolo -5 až -10 stupňů celsia). Napájení je na tu?kové baterie a ty údajně vydrží na 2 hodiny provozu (obyčejné baterie, kvalitní prý jednou tolik). Cena za tyto vlo?ky se pohybovala okolo 450 Kč.
medo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 21.1.2010, 13:37

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od medo »

Ja tiež plánujem kúpiť nejaké kvalitné vložky alebo ponožky zatiaĺ som pozeral alpinheat , podĺa mńa nemá význam kupovať čokoĺvek s obyčajnými tužkovými baterkami majú mizernú kapacitu , napatie hlavne s klesajúcou teplotou ...Kéd tak jedine s lion
batériami nabíjacími s max . kapacitou a napatím .
sided
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163
Registrován: ned 28.2.2010, 15:57

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od sided »

Pokud hodně mrzne tak používám do bot tohle http://www.cabelas.com/cabelas/en/templ ... hasJS=true a pohodička. Ale pořádné boty jsou samozřejmě základ.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od Zdenek41 »

Mám vložky do bot.Jsou dobré,ale že by se člověk ohřál na to to vyrobeno neni.Garantuji,že při plném stavu baterií,vydrší i při mrazech -18 temperovat 5 hodin a noha je pořád v pohodě.
http://www.hunting-shop.cz/produkty/ele ... t_velikost
Uživatelský avatar
Nik.308
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 333
Registrován: ned 06.6.2010, 13:53
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od Nik.308 »

Loni jsem si koupil boty Meindl Sölden (2600,-), ale v těch mrazech mne stejně trochu zábly nohy, pořídil jsem tedy ještě vyhřívací destičky a potom super, netopí nijak silně, pouze vyrovnávají tepelnou ztrátu. Jsou na 4 dobíjecí baterie a stály, tuším, asi 850,- Kolega koupil nějaké drahé vyhřívací vložky a ty zase hřály moc, že se mu začala potit noha a tak když musel jet domů, tak já jsem lovil. Ale docela se mi líbí ty vložky, jaké má Zdeněk41. :)
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od michalos »

Nik.308 píše:Loni jsem si koupil boty Meindl Sölden (2600,-), ale v těch mrazech mne stejně trochu zábly nohy, pořídil jsem tedy ještě vyhřívací destičky a potom super, netopí nijak silně, pouze vyrovnávají tepelnou ztrátu. Jsou na 4 dobíjecí baterie a stály, tuším, asi 850,- Kolega koupil nějaké drahé vyhřívací vložky a ty zase hřály moc, že se mu začala potit noha a tak když musel jet domů, tak já jsem lovil. Ale docela se mi líbí ty vložky, jaké má Zdeněk41. :)
A můžeš napsat kde jsi je koupil nebo dají se někde objednat i na internetu...???
Uživatelský avatar
Nik.308
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 333
Registrován: ned 06.6.2010, 13:53
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od Nik.308 »

Jetli myslíš za topná tělíska, objednal jsem si je na: http://www.terko.cz/eshop/show_product.php?code=ON6417
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od Zdenek41 »

Já osobně bych do loveckých bot jen špičky nechtěl.I když ona u těch vložek co mám já hřeje taky jen špička.Pohyb něčeho v botě nemám rád.A abych se přezouval tak to taky ne.Strčím kablíky do bot a pouzdra od baterek do kapes a mažu. :wink:
Uživatelský avatar
Nik.308
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 333
Registrován: ned 06.6.2010, 13:53
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od Nik.308 »

Mně tělíska pouze ve špičkách nevadí, ač docela trpím na nohy, osvědčily se mi výborně. Jen v nich po výstřelu jít někam pro kus nedoporučuji. Loni jsem na ně zapomněl a šel jsem pro prase do ostružiním zarostlé smrkové houštiny a doma musela pomoct s opravou pájka, utrhal jsem všechny kablíky.
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od michalos »

a co tyhle máte někdo zkušenosti..přemýšlím že na zimu něco takového pořídím....http://www.e-lovec.cz/shop/index.php?ma ... rakiala4n1

to Zdenek41
nejsou ty první za těch 1990 stejný jako ty tvoje co máš z hunting shopu....???? podobné neli stejné jsem už viděl i na vseprolov.cz a tam je mají za míň a v tom hunting shopu se mi zdají taky hodně podobné jen ...tam nemají uvedeno co je to za značku u rudela ano...

díky za odpovědi...
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Vyhřívací vlo?ky do bot

Příspěvek od Petr 3 »

Chlapy,mám problém s nohama ve všech botech mě mrznou nohy až loni jsem si koupi boty a konečně mám pokoj.Fakt paráda,do bot kvalitní ponožka a je klid.Vše od BANNERA
Odpovědět