Brokovnice Lamber, co a jak?

Vše o brokovnicích
Odpovědět
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od Josef Kuřitka »

Dneska jsem viděl jednu brokovnici této značku v prodejně. Vypadala velice pěkně. Zámky na způsob Beretty, ale kovové - magnet držel. Co vy na to? Máte nějaké zkušenosti a to i případně z cizích netů a fór?
Josef L
Nový návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10.4.2010, 13:06

Re: Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od Josef L »

Pokud bych si měl vybrat mezi Lamberem a Betinsoli ,tak určitě Lambera .Je u ní lepší konstrukce proti náhodnému výstřelu při pootevřené zbrani,ale musela by mít dobrý soustřel. Moje zkouška dopadla tak ,že horní hlaven střílela výškově dobře ,ale 6 cm doprava což je paráda .Spodní 16 cm dolů a7 cm doleva .To je moje zkušenost s Lamberem Hunter 12/76,-h 710mm.Zkoušeno na 30 krků Slugem.
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od cejlon »

Pokud bych si já měl vybrat mezi Lamberem a Bettinsoli, tak beru určitě Browninga Citori.........
cirda
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: pon 25.5.2009, 14:48
Bydliště: České Budějovice

Re: Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od cirda »

Čau, taky jsem hledal, hledal brokovnici, líbil se mi browning, ale vše stálo pro mě ukrutnou raketu. Nakonec jsem po delší době pořídil Lanber sporting Lux a zatím dobrý. Vše funguje jak má zbraň mi perfektně sedí. Zatím ho používám jen na sport (nejsem žádný závodník,jdu na střelnici ta 1-2x za 14 dní). Je tomentován na ocelové broky a asi ho budu nosit na tahy. Jsem s ní velmi spokojený.
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od cejlon »

No jo,tak hlavně ať vydrží..... Mohl sis přišetřit 7-8tis a měl bys Browning.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od kojot »

Asi máte něco jiného než před lety, ale před dvěma roky v Lysé jsem na ně koukal a osahával. Dřevo škaredé a špatně dopasované k železným částem (na to, že to byly výstavní kusy, dost bída) a povrchová úprava mě přišla taky nanicovatá. Zkrátka za ty peníze bych to nekoupil.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Re: Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od Toma »

LaNber ne Lamber.Promiňte.
Lovec zabíjí jednou ranou.
gewarosse
Nový návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 04.1.2007, 22:53
Bydliště: Praha

Re: Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od gewarosse »

Kamarád má Lanbera a prohání ho na střelnici většinou dvakrát týdně. Zatím drží a maximální spokojenost.

cejlon píše:Pokud bych si já měl vybrat mezi Lamberem a Bettinsoli, tak beru určitě Browninga Citori.........
Pokud by to měl na myslivost dobrá volba, když hlavně na střelnici tak citorku nebrat.
Bory
Častý návštěvník
Příspěvky: 95
Registrován: pát 04.6.2010, 13:15
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Brokovnice Lamber, co a jak?

Příspěvek od Bory »

Mám Lanber Hunter 12/12x76, dl.hlavní 710mm. Take naprostá spokojenost, ale převážně lovecké využití. Jednotnou střelu jsem na střelnici nezkoušel,ale sele jem jed.střelou už jedno střelil(ale nechodím na nahanky s brokovnicí jen jednou jsem byl a 100% úspěšnost). Lehka a pěkně zpracovaná brokovnice. Jen je asi ještě málo ochozena neotvíra se úplně, musí se trochu zatlačit na hlavně směrem dolu, aby se tam dal dolní naboj. Uvidíme časem...
Blaser r8 ps .308win 47 cm + ZD 6-24x56 MIL-DOT 2 a 6,5CM 52 cm + S-B Exos 3-21x50 + A-TEC Optima 45; Lanber Hunter, r.12/12x76; IŽ-43EM-M-1C, r.20x76
Odpovědět