Výmarský ohař

Pejskové a jejich výcvik
Havran
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: sob 27.1.2007, 20:17
Bydliště: Ivančice

Re: Výmarský ohař

Příspěvek od Havran »

Tak dnes to přišlo.Spis je odložen.Podezřelý se (samozřejmě)nepřiznal a nepodařilo se mu dokázat držení furadanu.Jistě.Řekl jsem na policii,kde má furadan schovaný-vozil ho roky vedle řadící páky ve svém subaru justy.Ovšem nemá prý cenu tímto směrem jít,stejně prý řekne,že furadan našel,zdědil po tatovi a ani neví na co to je.Všechny tyto informace měli půl hodiny po zhasnutí mojeho psa.Svědka 1.se ptali na okolnosti,které uváděl svědek 2. a naopak.Když jsem to včera na výboru slyšel,myslel jsem,že si dělají prdel.
Jméno člověka,co mě otrávil psa,vám nic neřekne.Pokud ale budete chtít jméno napsat přímo sem,napíšu ho.
Tohoto člověka jsme před časem..cca 1,5 rokem vyloučili z našeho sdružení.Neustálé pomlouvání,lži,krádeže,kádrování.O pytláctví nepíšu,neprokázali jsme mu to.Vždycky říkal-a říká dodnes,že než my se vzpamatujem,on je sedumkrát doma.Já jsem do združení přišel před cca šesti lety.Přestože hlasoval a intrikoval proti mě,snažil jsem se s ním vycházet,dokonce kamarádit.Všichni mě zrazovali,at si sním nic nezačínám ,jinak mě dotlačí do pytláctví...musel jsem se tomu někdy smát.Vsadil jsem se,že ho předělám.Říkal jsem,že mu musíme dát šanci,aby mohl začít znovu.Domluvil jsem mu tlustou černou čáru a podání ruky od lidí,které udával-samozřejmě nepodloženě.K těm udáním.Ročně byly na naše členy cca 3-4 udání.Na mě za zapeřování bažantů,na dalšího za ulovení jestřába na honu-nesmysl,,na hospodáře....Podepisoval se jmény lidí v okolí.Oni samozřejmě o ničem nevěděli.Když jsem na něho potom udeřil,šel všechna udání stáhnout.Ano,čtete dobře.Kalich přetekl,když ulovil opět jinou zvěř,než měl.Obešel jsem lidi,zeptal se na jejich názor.Většina by ho vyhodila už před dvaceti lety,ale právě kvůli udáním měli velké obavy.Nakonec jsme do toho šli,z 22 členů bylo pro vyloučení 19.Proti vyloučení byl on sám,jeho syn a jeden člen.Nejsme žádná tlupa intrikánů,není u nás jednoduché někoho vyloučit.Členové se nenechají jen tak opít rohlíkem,velká většina z nich jsou podle mě velice slušní lidé.
Ovšem organizoval jsem to hlavně já,tak mě prý musel potrestat.Je to člověk který lítá po lese,pažbou dře o šutry a loví,aby nemusel kupovat maso pro psy.Je toho ještě moc,co bych mohl napsat,ale toto už píšu půl hodiny.Ted to nejdůležitější.Jmenuji se Roman Komarov,bydlím v Ivančicích a stojím za tím co píšu.Tak jak pojedete okolo,tak se stavte na pohárek vína-snažím se tím živit a můžem dát řeč.Zdravím všechny
CZ 550FS 308Win,Meopta 3100 3-12x56RD
ZH 308,Edenberg 1,25-4x32
Troják Merkel 7x65R,12,12,,Meopta Meostar 1-4x20 RD
Browning B 525
ZH 301
ZKM 451
ZBK 110 Hornet
Obojetnice Trnka Brno 6,5/52,,16,Optikotechna 4
Lověna Praha 16x70,16x70 1930
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Re: Výmarský ohař

Příspěvek od Perník »

No Romane, co na to říct? Jak už jsem napsal určitě výše, je mi to moc líto, ale popravdě musím přiznat, že jsem podobný výsledek očekával, i když jsem si ve skrytu duše moc přál aby se to vyřešilo a alespoň morálni satisfakce jsi dostal. Bohužel, nenaděláme nic....
Jinak podobné vztahy vládnou i u nás, anonymy, zakulisní čachry a dohady, pomluvy atd. Vám se alespoň podařilo onoho člověka vyloučit a alespoň Vaše MS trochu očistit, my jedeme dál ve starých kolejích a ikdyž se člověk sebevíc snaží kolektiv trochu stmelit a vytvořit lepší atmosféru, nakonec je stejně za blbce.
Přeju Ti, aby tě už nic podobného nepotkalo a měl jsi před sebou jen to lepší...
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Výmarský ohař

Příspěvek od kasari »

To Havran - problematika dokazování je bolestí celý společnosti. je to smutný, ale očekávaný... Mě kradou v lese dřevo a nic neudělám, protože než přijedou policajti, jsou všichni pryč. A policajti mi řeknou, že tam furt jezdit nebudou, že je to jen stojí benzín.
Ulkomaalainen...
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: Výmarský ohař

Příspěvek od Alda »

to havran: moc je mi lito, jak jsi dopadl... znam, jak moc tezke je bojovat za pravdu, a kdyz jeste za to musis takto zaplatit... zivot v ceske kotline je hodne specificky. nekdere veci jsou mozne jen u nas. ale vytrvej v tvem presvedceni!
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
Odpovědět