DACIA DUSTER

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Odpovědět
JWK
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.11.2009, 13:56

DACIA DUSTER

Příspěvek od JWK »

Zajimava novinka... SUV svetla vyska 200mm uzaverka mezinapravoveho diferencialu, dobre najezdove i vyjezdove uhly a hlavne bude asi zhava cena... tipuju do 300tis. coz za nove poloterenni auto ktere uzijete i v civilu neni vubec spatne...

http://news.auto.cz/nove-modely/dacia-s ... -jale.html
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od yardaz »

Vypadá dobře..... :shock:
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
ČENDA
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 247
Registrován: úte 09.1.2007, 17:53
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od ČENDA »

Škoda že nepřišlo o rok dřív.... Nekupoval bych suzuku,ale tohleto.Určitě tam bude 100 000 rozdíl. :?
CZ550FS-7x64 DOCTERclassic 8x56RD
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od gonias »

Vypadá opravdu slušně. Prostě praktické 4x4 s vysokou užitnou hodnotou. Ovšem pokud bude adekvátní cena. :roll:
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od Andy »

Taky jsem na to koukal, vypada opravdu zajimave... ale je to Dacia... bojim bojim...
TIKKA T3 Varmint Stainless 308WIN, Leupold VX3 4,5-14x50 long range ill fine duplex
TIKKA T3x TAC 300WM, EAGLE TSV 14:02/75 640
ZKM452 22LR, PARD 008
IZ27M 12x76
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od yardaz »

Ví někdo, jaká bude cena????
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od gonias »

Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
JWK
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.11.2009, 13:56

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od JWK »

toho ze je to dacia bych se nebal... karoserie je v pohode... 4x4 z nissanu a motor renault... to ze to ma ponekud horsi interier ano... ale taky tomu odpovida cena... logany kombi si kupuji ve velkem treba remeslnici v nemecku... a jsou spokojeni... jednoduche auto s minimem elektroniky takze uzitna hodnota a spolehlivost je dobra...

cena 360tis. pokud bude mit nejakou tu vybavu je to vcelku jeste dobre ale cekal bych trochu min... na dacii
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od gonias »

Od současných modelů Dacie bude Duster určitě o několik tříd výš. A jak píše JWK. Pohon 4x4 bude Nissan a motor Renault. Tuto kombinaci vozí třeba Nissan Pathfinder a je bezesporu povedená. Myslím, že se u Dacie máme na co těšit...A když Dacia nastolí rozumnější politiku než "naše" slavná Škoda(a zatím to tak rozhodně vypadá), tak za pár let už o Dacii "Dacia bojim bojim" nebude nejspíš nikdo pochybovat. :wink:
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
vhool

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od vhool »

jen podotknu: jedna vec jsou komponenty ci technologie ale druha a dost zasadni je zpracovani .... a to si myslim,ze u dacie to "bojim bojim" budem slychat jeste dost dlouho ....
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od gonias »

vhool píše:jen podotknu: jedna vec jsou komponenty ci technologie ale druha a dost zasadni je zpracovani .... a to si myslim,ze u dacie to "bojim bojim" budem slychat jeste dost dlouho ....
U nynějších modelů s tebou souhlasím, ale pokud chtějí vyrukovat s něčím konkurence schopným, tak i to zpracování musí jít nahoru(ovšem v závislosti s cenou auta). Přece to nemůžeme soudit podle modelu Logan, který stojí 200tisíc. Protože potom to zpracování je úměrné ceně. Nevím s čím to srovnáváš, ale musíš srovnávat věci srovnatelné. Když si najdeš auta do téhle ceny, tak tě svým zpracováním asi žádné neohromí ne.
Je mi jasné, že každý čech chce za málo peněz hodně muziky, ale musíme se na to dívat střízlivě. To znamená s úměrou k ceně výrobku.

Nejsem skalní příznivec Dacie, ale Duster se mi prostě líbí a jsem na něho zvědavý (včetně zpracování).
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
vhool

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od vhool »

vsak ho neodsuzuju ani nesrovnavam,jen jsem podotkl coz jsem v uvodu zduraznil :wink: na obrazku auto jiste libive a za sebe muzu tvrdit,ze nejsem z tech co za malo penez hodne muziky,urcite ne u auta :wink: ale asi opravdu az skutecnost ukaze jak to opravdu je 8)
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od gonias »

Jasně, uvidíme.

A snad budeme potěšeni.
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
Hunter
Častý návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 25.8.2008, 15:18

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od Hunter »

Taky jsem na to zvedavy, za ty penize nove auto..
Hanzi216
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 27.11.2008, 20:01

Re: DACIA DUSTER

Příspěvek od Hanzi216 »

Mám dva roky Logan MCV 7 míst. Používám ho jednak pro rodinu a samozřejmě pro myslivost. Najeto 56000 km. zatím naprostá spokojenost. Je dost vysokej, takže lesní a polní cesty, i když mám naloženo 6 pytlů, v pohodě. Všichni psali jaký je to hrozný mínus ty použitý plasty, já osobně bych je narval úplně všade. Mám malý děti - stačí otřít. Jízda v 7 do Chorvatska (4 dospělí a 3 děti) bez problémů. Kromě toho, že mi jí ukradli a za 11 dní policie našla a vrátila a že jsem nabořil svojí vinou práh, absolutní spokojenost. Takže už se těším na novou, asi to vyměním.
Odpovědět