Reference na offroady

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Odpovědět
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Reference na offroady

Příspěvek od Alda »

ahojte,

pro priblizovani do a po lese jsem prosel vyvojem od pionyra "jednosika" pres 250-ku (da se na ni odvezt i danci hola a mensi prase, pytel krmeni apod.) po skodovku 120 (kazdy rok ji menim vzdy za "lepsi" rocnik :D) ale obcas jsou diky stari problemy, takzte zvazuju neco jineho. premyslim o:

suzuki samurai
lada niva
daihatsu ferosa

jake mate osobni zkusenosti s temito typy? respektive mate jine doporuceni v cenove hranici kolem cca 50 tis.?

diky!
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

z těch co jsi napsal tak suzuki samurai nemá konkurenci kámoš ho má a super já jsem si na něj nisanem patrolem 260 ani navarou ne?krt tam kde neprojede samurai se nic už nedostane :lol: jako dalšího adepta bych dal nivu taky projede dost a daihatsu neznám sice to má unás jeden chlapík ale v lese jsem to neviděl
vhool

Příspěvek od vhool »

z toho co jsi jmenoval tak bych sel do nivy.co se tyka nahr. dilu a tak.samuraj ma o trochu lepsi pruchodnost ale hrozne trpi korozi.u nas ho ma revirnik a pravidelne ho jezdim vyprostovat :lol: .patrol je dle meho nazoru dobrej ale neohrabanej a do tezkyho terenu to neni (bez nalezitych uprav). :wink:
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

panove, diky za rady a zkusenosti! jak je videt, se samuraiem jsou zkusenosti ruzne. u nivy bych se mozna jeste bal vetsi spotreby a koroze...

to vhool: a s cim ho jezdis vytahovat??? :lol: :lol: :lol:
vhool

Příspěvek od vhool »

muj mazel :lol:
Obrázek
vhool

Příspěvek od vhool »

to alda:co mam zkusenosti tak samuraj zere stejne jak niva a co se tyka koroze tak vic uz hnijou snad jen ty isuzu a daihatsu a takovyhle potvory :wink:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

to je super mazel já mám teď jenom 4.0 L a 6V :lol:
vhool

Příspěvek od vhool »

to leon: mel jsem dva stejny ale ta evropska verze je na houby.tohle je o necem uplne jinym.mam ho sestej rok a jenom jezdim (10% silnice,90% teren).drzi to a nemusim nad nicim premejslet.uz to ma quadratrack II a to je chutovka :wink:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

vhool tak to je paráda já mám teď explorera hodil jsem to na velký kola 255x75x15 s pořádným vzorkem tak to docela jde ale na patrola 260 nemá to byl upravenej krasavec ale asi se líbyl nějakýmu rusákovi :( tak jsem měl smůlu
vhool

Příspěvek od vhool »

ja na tom mam 31,5xx10,5x15 takze to leze i po zdi :lol:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Mám Samuraje nedám na něj dopusti to,že ?ere to je fakt,ale taky si to odmaká.To co projede tohle auto se nikomu,kdo ho nemá ani nezdá.Voračka nevoračka,bláto,zavěje sněhu.Jednou jsem odhrnoval předním oknem sníh a pořád to jelo.Na poruchovost zatím těsnění pod hlavou.Koroze u nádrže a zadní lemy blatniků to je jejich problém. :shock:
http://img444.imageshack.us/img444/4769/pa180024ub5.jpg
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

to je stejná guma ale jinak napsaný rozměr ty jsi stejný ůchyl :lol: ještě lepší jsem měl na krátkým isuzu trooper 275 x15 výšku už nevím ale vypadalo to super a to byl asi největší pracant co jsem měl
vhool

Příspěvek od vhool »

samik neni spatnej ale ten tvuj vypada jeste docela mlade.ta koroze je u nich problem velikej.kdyz jsem ho kdysi mel tak byl i problem v jilovitejch sra..ach ze se zalepily podbehy a hrozne trpela spojka.je na tereni auto mala.stejnej problem jako u nivy nebo podobny kategorie.je ale fakt ze na takovyho prcka ma super pruchodnost.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Jo Vhoole mladej neni.Ročník 88,ale když jsem ho dotáhl zA tak měl najeto 17000 a za ty prachy.No nekupto.A kolik vlastně ?ere?Mě v terénu těch 12 i víc.Záleží jakej mu dávám kouř.Nikde jsem se to zatím nedočetl.Jak jsem psal tenhle rezne pouze na místech pro samíka obviklých.Jinak kdo má zájem.www.mobile.de.
vhool

Příspěvek od vhool »

no tak to byla funglovka.revirnik ma 91 a ted to vyvaroval.kdyz to odstrojil tak teprve zjistil co je vsechno v haji.to je ale bolest vsech tehle asiatu
Odpovědět