Kulobrok nebo opakovačku do začátku?

Vše o kulobrocích a dalších kombinovaných zbraních.
vlcak
Nový návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25.3.2010, 17:03

Re: Kulobrok nebo opakovačku do začátku?

Příspěvek od vlcak »

to je pravda. slyšel jsem že spousta obchodníků koupí zbrań na egunu a pak ji tu prodá plus 10000 Kč :( . přitom nákup zbraně v EU je brnkačka stačí trochu mluvit německy a nebát se :) .
Uživatelský avatar
Nik.308
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 333
Registrován: ned 06.6.2010, 13:53
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Kulobrok nebo opakovačku do začátku?

Příspěvek od Nik.308 »

No v první řadě je ozkoušet vybrané a potom kupovat. Z poslechu jiných, kupujících z egunu vím, že se tam dostávají a prodávají zbraně hezké, ale nedobré kvality.
savazka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 233
Registrován: čtv 20.11.2008, 17:20
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Kulobrok nebo opakovačku do začátku?

Příspěvek od savazka »

Platí obecně. že to chce před nákupem trochu pátrat.Kamarád sehnal kulobrok UB 7x6rR/16, Zeiss 6x50 plus výměnné hlavně za 16000, já ten samý ve slabší kulové ráži s Meoptu 7x50 rovněž za 16. Obě zbraně naprosto v pořádku jak vzhledově tak funkčně. Přitom tato řada kulobroku se slušnou optikou jde v komisi málokdy pod 24-25 000, spíš víc. Jde o to jen vyčkat a pořádně prohrabat net...:)
Brno Effect 6,5x57R
UB 16x70 / 5,6x52R
Belgie 16/70
ZKM 456
Lukajs
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 102
Registrován: sob 16.10.2010, 10:02

Re: Kulobrok nebo opakovačku do začátku?

Příspěvek od Lukajs »

Ahoj , chci se jen zeptat .. =) Kdyz zlamuju a zavíram uplne novej kulobrok nestrilenej tak sem tam drhne .. to je u novych zbraní zcela bezne ze ? :) Ze se to casem ochodí ... Ja jen aby to nebyl nakej nesvar =) Ze ?
CZ 557 Lux 243w + Meopta Meostar R1r 3-12x56 RGD
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Kulobrok nebo opakovačku do začátku?

Příspěvek od kojot »

Záleží na tom, co je to za kulobrok, což si neuvedl.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Lukajs
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 102
Registrován: sob 16.10.2010, 10:02

Re: Kulobrok nebo opakovačku do začátku?

Příspěvek od Lukajs »

kojot píše:Záleží na tom, co je to za kulobrok, což si neuvedl.
Bettinsoli Combo 8x57JRS/12
CZ 557 Lux 243w + Meopta Meostar R1r 3-12x56 RGD
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Kulobrok nebo opakovačku do začátku?

Příspěvek od kojot »

Kulobrok líbivej...............
Kámoš ho má a je spokojenej, jak želva. Druhýmu kámošovi chodí slug na 40 m 55 cm v ose na horu, tak z něho moc dojatej není a při reklamaci v Kozapu mu řekli, že je to na střelbu brokem, nikoli jednotnou střelou............čili se na to reklamace nevztahuje. Zajímalo by mě, jestli na to není nějaká norma.
S tím drhnutím taky záleží, kde to drhne. Měl jsem něco podobnýho na novým rusákovi a v prodejně mi pořád dokola při reklamaci tvrdili, že až odstřílím 500 ran, tak to přestane. Vystřílel jsem přes tři tisíce a dělalo to pořád. Nakonec jsem to úspěšně vyreklamoval a zbrojní technik oné firmy mi vše doleštil, načež to fungovalo, tak jak mělo.
Užij si s tím právě začínající sezonu, která vypadá pro kulobropk více než slibně a pokud to nepřestane do jara, odnes to na prodejnu k reklamaci, stejně je většinou od začátku dubna do 16. května takový hluchý období. Pokud jsi kutil, určitě tě to bude zajímat, kde to drhne a půjdeš pak k reklamaci na jisto. Hlavně se nenech ukecat jako já, že se to po pár ranách zpraví samo. Z kulobroku přece nedáš 500 ran za sezonu!
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Odpovědět