Antonio Zoli

Vše o brokovnicích
Odpovědět
gegnius
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 24.4.2012, 10:39
Bydliště: MORAVA

Antonio Zoli

Příspěvek od gegnius »

Hezky den,
jak sů na tom brokovnice Zoli? spolehlivost,kvalita zpracování... máte nekdo s tým zkušenosti?
Rempo
Nový návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07.5.2012, 7:50

Re: Antonio Zoli

Příspěvek od Rempo »

akurát som uvažoval, že založím túto tému..))

za 2-3 týždne si idem pre A.Z. Colombus. Veľmi pekná flinta, hneď mi sadla do ruky, no som zvedavý ako sa zatvári, keď budeme spolu na strelnici.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Antonio Zoli

Příspěvek od kojot »

Za ty peníze bych volil Berettu, např. prověřenou Silver pigeon I - II.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Antonio Zoli

Příspěvek od Rogam »

Určitě raději 10x Berettu, třeba i použitou, než Zoli. Třeba už jen v porovnání toho zpracování, stačí si Zoli rozebrat a rozebrat si Berettu....
gegnius
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 24.4.2012, 10:39
Bydliště: MORAVA

Re: Antonio Zoli

Příspěvek od gegnius »

supra má v nabídce lankasterku Zoli ve dvanáctce.Hluboké rytiny,krásné povrchové úpravy,supr dřevo ale pravda za cca 90 tisíc :lol: toš mě to nedalo a napsal sem jim,co že je na ní tak vyjmečného(mají to uvedené i v popisu zbraně),mimo jiné.Myslíte,že přišla odpověď? ...kdepak
upozornění pro uživatele fóra: Prosím nereagujte na příspěvky uživatele gegnius danys donald tornado tornados jedná se o jednu osobu která soustavně porušuje pravidla fóra.Nechceme blokovat ostatní banem na IP adresy, tak jej, prosím, ignorujte.Předem děkuji Leon
Rempo
Nový návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07.5.2012, 7:50

Re: Antonio Zoli

Příspěvek od Rempo »

Prvé dojmy Columbus, mi veľmi dobre sadol mám ho s 67 cm hľavnami 12/76 a ritiny ktoré sú v základe pekné. Drevo je veľmi podarené a musím uznať také sa málo vidí v základe, (aj samotný predavač hovoril). Spúsť výborná (jednospúšť) s možnosťou voľby prvej hlavne. Čoky sú k tomu takže niej o čom. Až roky ukážu či to bola dobrá investícia.
Odpovědět