No a je to tu zase...

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

No a je to tu zase...

Příspěvek od Zdenek41 »

Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od Tim »

Njn, zas budou mít lidi koho pomlouvat jak strašně chlastá a nevidí ani na pět metrů... No co už :roll:
Zítra jedu na hon ke kamarádovi na plzeňsko, tak snad to přežiju :wink:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
pultik
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 150
Registrován: ned 11.10.2009, 19:42
Bydliště: Královehradecko

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od pultik »

Podle toho co jsem si přečetl v diskuzi tak si beru zítra na hon asi neprůstřelnou vestu, kevlarovou helmu, taktické brejle a případně ještě pemprsku :P . Škoda že tam na novinkách není blicí smajlík.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od Leon »

těch nebezpečných situací na honech začíná přibývat :? lidi serou na pravidla a když je upozorníš tak jsou dotčený tak že se mi v poslední době ani na hony na drobnou nechce
CZ 550 american 308win.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od Tim »

No, já v sobotu už mohl být taky na novinkách. Vedlejší střelec vystřelil na bažanta, který byl si dva metry nad zemí mým směrem :roll: A když jsem na něj zařval, ať dává bacha, tak mi v klidu řekl, že to měl vypočítaný :evil:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
XAXAP
Častý návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: stř 02.1.2013, 12:11

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od XAXAP »

Koukám, že přichází čas na pravidelná přezkušování z matiky :-)
Česká myslivost se pomalu a jistě šine k sebedestrukci. Znám docela dost hodně chytrých a pohodových myslivců, co hodně přemýšlejí, než vůbec namíří natož zmáčknou. Mají i velmi citlivý vztah k přírodě. Protože ale většina z nich jen tiše přihlíží tomu, co se kolem nich děje, slíznou to v té mediální a společenské paušalizaci za ty blbce v podstatě oprávněně a svůj podpis maj pod celkovým obrazem myslivosti taky.
Jednou bych se chtěl dožít toho, až se myslivost i ochrana přírody očistí od šílenců, začnou tahat za jeden provaz a dají veřejnosti šanci pochopit, že jsou v lese a přírodě obecně tak často, že se jim dá věřit ve věcech týkajících se spravování území. Někdy mám ale pocit, že některé byznysově orientované skupiny si takové spojení vůbec nepřejí a skrze média obě skupiny rozeštvávají tak, aby nikdy nezískaly tuhle sílu. Škoda. Velká škoda.
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od gonias »

Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od Tim »

A opět velice výživná diskuze :roll:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od dalas »

Ano, duchovní zvratky duchovních naháčů. Jen obdivuji ty, co se snaží něco vysvětlit.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od Tim »

Jednou mne to taky napadlo, že se tam přihlásím a něco napíšu... Jenže by to bylo jako házet perly sviním, tak jsem odstoupil od svého úmyslu :roll:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od gonias »

To jsi nejspíš dobře udělal!
Kdo nechce připustit relevantní argumenty, tak tomu je zbytečné se snažit něco vysvětlit.

Na druhou stranu je to podle mě vždy porušení bezpečnostních opatření (tedy kromě mizivého procenta nešťastné náhody).
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: No a je to tu zase...

Příspěvek od Tim »

Je to asi třicet minut, co na TV Noha odvysílali reportáž o této nešťastné náhodě a jako záběry použili záznam z honu, který se konal 30.11. ve Šťáhlavech u Plzně. Tohoto honu jsem se spolu s tátou a několika kamarády zúčastnil i já a během následující čtvrthodiny mi volali tři lidé, koho jsme tam zastřelili a jestli jsme všichni v pořádku :roll:

Edit: A koukám, že fesoj jim na novinky odepsal :D I přes krátký pobyt zde na fóru jsem si již všiml jeho básnického střeva :lol:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Odpovědět