Zeiss Victory Varipoint M 3-12x56T

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
Luc333
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: stř 22.2.2012, 20:38

Zeiss Victory Varipoint M 3-12x56T

Příspěvek od Luc333 »

Dobrý večer, nevíte jaká baterie se do něj dává? a jak se zapíná červený bod?
Luc333
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: stř 22.2.2012, 20:38

Re: Zeiss Victory Varipoint M 3-12x56T

Příspěvek od Luc333 »

...dobrý, už jsem na to přišel. :o
sailormoon81
Častý návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: stř 01.2.2012, 9:00

Re: Zeiss Victory Varipoint M 3-12x56T

Příspěvek od sailormoon81 »

Ahoj, zaujímalo by ma porovnanie Zeiss VICTORY HT 3-12x56 a Zeiss Varipoint 3-12x56, hlavne za šera, veľkosť červeného bodu pri osnove 60. Ď., Ktorý je lepší, dajú sa zohnať za podobnú cenu resp. varipoint o nejakú 100vku 2 menej.
BigBore
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 07.12.2017, 9:26

Re: Zeiss Victory Varipoint M 3-12x56T

Příspěvek od BigBore »

Varipoint som mal asi 10 rokov je to dobra optika aj za sera, do HT som len pozeral ale ma lepsi kriz aj bod a je o nieco novsi. Varipoint ma zaujimave riesenie, ze osnova je v prvej a bod v druhej rovine preto ten nazov. Nieje to zle ale ja som to vymenil po rokoch lebo som chcel aj paralaxu co tento model nema a ani HT. Inak v pohode drzal na 300wm absolutne bez problemu. Za sera tazko povedat podla mna tam nejaky pozorovatelny rozdiel nebude medzi HT a VP. Sam mam teraz udajne najjasnejsi puskohlad na svete a zeby to bol taky rozdiel oproti Varipointu sa mi nezda. Proste ajtak si uz od nejakeho zotmenia posvietis. Ak by som mal z tychto vyberat tak zoberiem HT pretoze je novsi a ma lepsi kriz aj bod a oba v SFP. Ak chces nieco usetrit tak ber VP s tym tiez neurobis chybu. Neviem ake su teraz ceny ale boli dost drahe tie HT aj ako pouzite ci by uz nestalo za to dosetrit na Zeiss V8 pouzity alebo nieco podobne.
Odpovědět