Vyrabel Uhersky Brod puskohledy?

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
svarec77
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: sob 19.4.2008, 21:41

Vyrabel Uhersky Brod puskohledy?

Příspěvek od svarec77 »

Zdravim,chtel bych se zeptat jestli vyrabel Uhersky Brod puskohledy,presneji .....naskytla se mi koupe puskohledu 3-9x50 RD s tim ze vyrobce je Uhersky B.,ale nikde jsem jsem o tom nenasel zadne informace.Rad bych vedel jsou-li tyto puskohledy nekomu znamy a jaka je s nimi zkusenost,srovnatelna optika,cenova hladina apod..Budu rad za jakekoliv zkusenosti kdo se s touto optikou setkal.
milan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 457
Registrován: úte 03.10.2006, 14:22

Příspěvek od milan »

je to čína, podařený kousek je na malorážku OK
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

puškohled Česká zbrojovka

Příspěvek od TT33 »

svarec77 píše:Zdravim,chtel bych se zeptat jestli vyrabel Uhersky Brod puskohledy,presneji .....naskytla se mi koupe puskohledu 3-9x50 RD s tim ze vyrobce je Uhersky B.,ale nikde jsem jsem o tom nenasel zadne informace.Rad bych vedel jsou-li tyto puskohledy nekomu znamy a jaka je s nimi zkusenost,srovnatelna optika,cenova hladina apod..Budu rad za jakekoliv zkusenosti kdo se s touto optikou setkal.
Je to puškohled z jihovýchodní Asie u kterého jsou Použité levné lisované čočky, které mají výrazně horší optickou kvalitu oproti brou?eným čočkám, navíc mechanická část má výrazně menší mechanickou odolnost proti zpětnému rázu zbraně. Podle mého názoru tento puškohled zneužívá název a velice se divím, že se k tomu Česká zbrojovka Uherský Brod propůjčila, protože to znehodnocuje značku a odrazuje zákazníky... posouvá nás kvalitou do té jihovýchodní Asie :wink:
svarec77
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: sob 19.4.2008, 21:41

Příspěvek od svarec77 »

NO uz ho mam doma tak uvidim:-),v lovecke prodejne v plzni mi pan ktery prodaval i tuto optiku rekl ze patri k tem levnejsim,ale ze si na ni nikdo nestezoval,a vzhledem ze to mam na kulobrok 7x57R/12 a vystrelim tak 10 ran za rok,tak by to melo byt bezproblemove.CHlapik co mi to prodal, to pry mel na 7x57 (kulovnici) a pry vse ok.no uvidim.diky za info,ale klidne mi napiste dalsi kdo tuto optiku zna:-)
Skalák
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 361
Registrován: čtv 14.6.2007, 9:26
Bydliště: Horní Adršpach

Příspěvek od Skalák »

Nazdar. každý prodavač když chce prodat, tak vychvaluje zboží až do nebes. uvidíš sám po čase, jestli to byl dobrý kup nebo ne. LOVU ZDAR!!!
Sauer 202 Highland - 270W, Meostar R2 2-12x50 RD
ČZ 527 - 223 Rem, Artemis 2100 7x50 RD,
ZKK 600 - 30.06 Spr. Yukon Photon 4,5x42 RT
IŽ 27 E - 16/16
Drsnosrstý jezevčík Cit od Aglaii
svarec77
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: sob 19.4.2008, 21:41

Příspěvek od svarec77 »

Skalák píše:Nazdar. každý prodavač když chce prodat, tak vychvaluje zboží až do nebes. uvidíš sám po čase, jestli to byl dobrý kup nebo ne. LOVU ZDAR!!!
To je mi jasne...i ja kdybych prodaval tak sve zbozi vychvalim a taky bych si do sortimentunebral vylozene nekvalitni zbozi. ......a propo....psal jsem ze to zbozi prodaval. jiz je uz delsi dobu neprodava asi tak pres rok ,jiz se neda objednat takze kdyz jsem od nej dostaval tyto informace tak tak na tom nebyl nijak zainteresovan:-)
Odpovědět