Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230 Registrován: sob 02.12.2006, 10:54
Příspěvek
od w.e.n.aaa » úte 23.1.2007, 14:19
Podhuří Orlických hor---Stále čekáme...
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199 Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od cejlon » úte 23.1.2007, 14:41
Zlín: už tady máme tak 3-4 cm a vypadá to,že to jen tak nepřestane:-)
Marpie
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1296 Registrován: pon 16.10.2006, 7:33
Bydliště: severní Morava
Příspěvek
od Marpie » úte 23.1.2007, 14:45
Ostrava: Chumelí stále ale stále to taje. Zůstává to jen na stojících autech a na trávě. Na silnici a chodníku je jen slaboučká místy žádná vrstvička. Na těch autech jsou tak 3 cm.
Marocchi 03 Field 12/76; ZP49 12/12; Brno mod. 1 22LR Hawke 4-12x40; CZ550 Prestige 270W + Pard 008LRF; UB584 270W/12 Vortex Crossfire 1-4x24, Sauer 202 FS 8x57JS + Meopta ZD 16x44RD
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179 Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Zdenek41 » úte 23.1.2007, 15:26
-3C 5cm sněhu do rána toho bude dost.Zima přišla na jak dlouho uvidíme.
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840 Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha
Příspěvek
od Andy » úte 23.1.2007, 15:39
Zdenek41:
Aaaa tak to az se vylezis tak des na cuniky vid?
No budes to mit ted na vysocine zajimavy. Ja tam byl ted... a tenhle vikend uz nejedu. Nic nechodi.
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179 Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Zdenek41 » úte 23.1.2007, 15:45
Já jsem ještě v pelechu jak jezevec
.Ale abych pravdu řek už mě všechno bolí.ženská mi nadává,že pořád čumím z okna.Už to semnou pěkně ?ije.A sně?í a sně?í.Chudáci čumáčci černí.
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291 Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu
Příspěvek
od Alda » úte 23.1.2007, 15:51
Hranice na Morave - stale pada, celkem jiz asi 5 cm... uz to nemuzu vydrzet - vracim se ted zpet do prahy, ale beru to pres jih a vecer vyrazim na cuniky a lisky... uz abych sedel v tom mrazu, byl celej zapadanej a zmrzlej, ale hlevne: abych uz byl venku na snehu
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840 Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha
Příspěvek
od Andy » úte 23.1.2007, 16:06
Alda:
Tak az pojedes stav se pro me
jedu taky... v Praze nic, jenom duchodci a holuby
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171 Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Hynek » úte 23.1.2007, 16:53
Opava- u nás taky pořád padá a drží, je ho asi 3 cm...Už se těším na první lišku na sněhu!! Ráno půjdu obejít nory a kanály.
Pepa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163 Registrován: úte 28.11.2006, 21:01
Příspěvek
od Pepa » úte 23.1.2007, 17:25
U? je to tadyyyyyyyyyyyy
jenom aby to vydrželo aspon do dubna....
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 978 Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko
Příspěvek
od Fery » úte 23.1.2007, 17:49
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 978 Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko
Příspěvek
od Fery » úte 23.1.2007, 18:03
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291 Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu
Příspěvek
od Alda » úte 23.1.2007, 21:42
To Andy...ja jsem jel z moravy - 4,5 hodiny silenyho klouzani. cely narod vedel, ze bude dneska padat (nejenom myslivci
), jenom silnicari ne...
ale ted se uz oblikam a vyrazim! pro vsechny, kdo uz taky nemohli vydrzet a jdou ven: lovu zdar!
OndraH
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 281 Registrován: pon 25.9.2006, 7:17
Bydliště: PARDUBICE
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od OndraH » stř 24.1.2007, 9:11
Pardubice stále sype teď tak deset čísel sněhu, dneska zase vyrážím
Browning Maxus high grade 12*76
Tikka T3X CTR 308, Swarovski Z6i 2,5-15x56
Brno combo12/308W x Swarovski Habitch 3-12*50
CZ 455 22lr/17hmr x čínská kopie leupoldu