CZ 584 UB 7x65R 16/70

Vše o kulobrocích a dalších kombinovaných zbraních.
Odpovědět
johnysvoboda
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 29.1.2008, 17:11
Bydliště: Hlinsko

CZ 584 UB 7x65R 16/70

Příspěvek od johnysvoboda »

Dobrý den.Chtel sem se zeptat jestli nema nekdo z vas zkusenost s touto zbrani.Nabizi mi jeden znamý za slusny peniz.Flintu koupil v r.1987,osobne sem to videl,flinta vypada paradne ma k tomu jeste vymenne hlavne 16/70 ale kdyz se nasadi tak maji trochu vuli.Myslite ze by se s tim dalo neco udelat?
Děkuji za Va?e odpovedi.
pavel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 124
Registrován: ned 28.1.2007, 9:43
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od pavel »

přesně tuhle flintu jsem taky měl. jestli je v dobrym stavu a za slušný peníze tak ji ber. mně docela vyhovovala, ale chtěl jsem solo kulovnici, tak sem ji prodal. lehká vůle u brokových hlavní si myslim že až tak nevadí.
preparator
Častý návštěvník
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 24.12.2009, 9:41

Re: CZ 584 UB 7x65R 16/70

Příspěvek od preparator »

Ahoj tak tyhle kulobroky jsou u nas v rodině 3 dva pravě ve stejné raži a maji jestě dělené předpažbí jsou to určitě jedny z prvních modelu rok nevim ta vule u nich je u obou mala ale je oba strejdové tvrdi že jim to nevadi ale řešít se to da mě to dělá taky brokovnice CZUB a puskař řikal že v tom nevidi problem. Pokud maš honitbu kde ti muže přijít spárkata a stejně tak škodná tak muzu rict že jeto zbran k nezaplaceni a spolehliva jrdiná zavada právě na ton mém z těch 3 nejmladšim na napináčku takze pokud je v dobren stavu a mas pro kulobrok využití tak si ho klidne dopřej.
Odpovědět