Lov kladkáčem

Kuše, luky, praky a jiné
Odpovědět
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Severni cechy,sudety,neboli nackov:-))))........proud
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Tak to nemáš daleko..,většina závodú jsou Střední Čechy..,jinak závody najdeš tady http://www.chimerahk.cz/zavody#all.
Poslední závod je tuto sobotu..,a nepotřebuješ na něj licenci..,bude to srandamač :wink:
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Nj,ale posledni jsou tam sedmihorky a ty uz byly,nejak se tam ztracim:-)......proud
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Musíš si najít závody..vlevo dole,všechny závody...,otevře se tabulka se všema závodama na 2012
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Bischofstein,pekny,ale kde to je,priznam se ze jsem hledal,ale nenasel,leze mi hotel a nazvy vseho moznyho :-).....proud
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Tak závod je tady http://lk-dominik.ondrav.net/zavody/rozpis .Bude tam pár kladkáčú...,je to nepohárový závod,tak není třeba žádné licence,jen se zaplatí startovné..Bude to pohodovka..,tréning.
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Délka trasy: 187 km, celkový čas: 03:01 h , hm, skoda,do toho nejdu, nechame to na lepsi pocasi a udelame z toho vikendovou zalezitost,to uz by se pak vyplatilo:-)......proud
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

http://www.youtube.com/watch?v=lo18VWub70Q
Přesně tyhle zkušenosti mám..,co se ranivosti týče... :wink: Pokud se to trefí kam má...
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Pekny video,jj,tak to vypada kdyz strili zkusenej borec,uz vi co mu zvire udela ;-)......proud
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Vzpomel jsem si jak se kamarad vratil z velkyho parku u velkyho jezera a vypravel,jak nadstrelil par zvirat a vsichni ostatni s nim,co tam byli,asi 6 lidi,vyucili se tam :-).Zvirat plno (mule deer). Ale prave jak letel sip,zhoupli se jak ty jeleni z videa .Kdo to nezna,krouti pak hlavou,to zvire se zhoupne az do kolen,pak se divej dobry strelci na terce svejm "zasahum" v praxi :-)......proud
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Proto se vyrábí luky ,které mají velkou rychlost..,aby se eliminovalo nadstřelení zvěře... Je to ovšem na úkor stability a přesnosti.
Takový luk neodpustí žádnou střelcovu chybu..Z naší zvěře je na to nejcitlivější srnčí a muflon...
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Jako kriticka rychlost je udavano 300f/s,jestli to pisu dobre,od tech uz to pak hraje malou roli,par desitek feet vic,nikdo z nas nestrilel lukem pod 320 f/s,co vim,maji vsichni luky kolem 330f/s.To zvire proste ten sip slysi na posledni chvili a zhoupne se jak startuje,normalni chovani pri odrazu......proud
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Tak jak chlapi,zadny hlaseni? Snih je tady a mraz a nikdo nic neulovil? :-)......proud
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Red arrows »

Jestli se počítá nachlazení a náběh na zápal plic s zíráním do vejstřihu sestřičce tak já už mám naloveno.... :D
Uživatelský avatar
Sitka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 169
Registrován: sob 04.12.2010, 21:15
Bydliště: Ostrov Vancouver

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Sitka »

Tady bylo minus 46, takze se mi do lesa moc nechce. Ted je fajnovych minus 30 :)
Odpovědět