Remington 700 doplňky

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Remington 700 doplňky

Příspěvek od Lipes »

Zdravím chlapi co stím máte zkušenost. stal jsem se majitel r 700 sps a chci si stím pohrát ale nikde nejsou věci,třeba ten celý systém zásobníku,nebo spoušťák. raději bych bazarové věci. nebo ldo máte doma pažbu s tactica s hliníkovým beddingem tak tu bych si klidně vzal taky. díky za rady a poznatky.
Flash
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 118
Registrován: pon 07.7.2008, 8:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Flash »

Spoušť doporučuju Timney. Mám jí všude kde to jde. Jen se obávám, že z druhé ruky ji neseženeš.
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Lipes »

Jo a na kolik ta spoušť vyjde? jsem studenta takže navíc moc peněz nemám :-D doufám že vyjde tak kolem max 3-4 tisíc? :-DD ale to asi pochybuji:-D bo origo spoušť je na tom SPSku nic moc. a ta pažba je bez bedingu což mě celkem udivilo, protože krátkej tactical to má.
Jiskra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 375
Registrován: stř 10.3.2010, 9:11

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Jiskra »

No a nejsi moc mediálně zmasírovanej? Už jsi střílel dobrýma nábojema bez bedingu? Na co chceš měnit spoušť? Ta spoušť jde doladit velmi dobře. :roll:
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Lipes »

Jo střílel a ne málo. Třeba v CZUB se motám celkem dost a Ty nástřelky co jsem viděl hrůza a děs! a ty bedding ani neviděli. spoušť chci měnit jako poslední věc, nejvíce bych chtěl tu druhou pažbu na to, ta Hogue co má tactical se mi celkem dost líbí a sedí mi víc než ta co má spsko na základě. a nikde jsem ji neviděl že by ju někdo prodával.jinak s toho střílím Hornady match 155gr A-max. a chodí to kolem 2cm ale spíše k třem.
Jiskra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 375
Registrován: stř 10.3.2010, 9:11

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Jiskra »

Já nemluvil o bedingu všeobecně,tak sem netahej kulovnice z Brodu a nesrovnávej pažbu dřevěnou a plastovou. Ptal jsem se jestli už si střílel pořádnýma terčovýma nábojema z toho REMINGTONA SPS. Nevím jestli máš obyč tenkou hlaveň,nebo varmint.
Pokud tenkou ,tak nevím co očekáváš za zázrak. Jinak o jedné Hogui pažbě možná vím,ale to bys musel veřejně slíbit,že budeš celej rok úplně hodnej! :lol: :lol: :lol:
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Lipes »

Noo možná budu :-D záleží v čem :-D za pořádný považuji třeba hornady a s těma jsem střílel,jinak na přebíjení čas zatím nemám,ale lis se vším všudy jo tak uvidím.tak pokud bys věděl tak pošli SZ a domluvíme se. jasně s tenkou hlavní žádný zázrak nečekat ale myslím že pod MOA se stím dostat musím spíš bych si představoval kolem půl. ale uvídím. přece jen je tahle střelba běh na drlouhou trať.
Jiskra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 375
Registrován: stř 10.3.2010, 9:11

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Jiskra »

Ono nejde o to,že by Hornády s Amaxama byly třeba špatný (já je nikdy nestřílel,tak nebudu hodnotit).Ale . Mám Tikku T3 Hunter v 308W a mám i toho Remingtona SPS Varmint v 308W. Tikku mám ale zapažbenou v jejich fabrické varmintové pažbě a troufám si tvrdit,že by byl bedding celkem zbytečný.Ovšem aby to střílelo půl moa,tak to musíš přebíjet a pohrát si s navážkama a hlavně je daleko těžší to nastřílet než s varmintovou puškou.

Ten Remington je celkově hůř zpracovaný.Já zkracoval hlaveň na 20" a upravoval komoru.Vyladil origo spoušťák .Tu Hogue pažbu jsem tam nakonec taky dal ,protože ta originální je škaradá a nechtěl jsem do toho rvát moc peněz za kompozitovou pažbu. Mám částečně vyztužené předpažbí.Našel jsem navážku s terčovou střelou Lapua Scenar 155gr.Moc jsem toho s touto puškou zatím nenastřílel z časových důvodů a mám to poskládané chvíli. Na 100m to střílelo velmi pěkně do půl moa. Pak jsem zkoušel 300m ale se čtyřkou zvětšením (mám to nejen na lov,ale i na závody v kategorii standart a ta se střílí se 4 zvětšením) a jedna pětiranná položka byla do 5cm .Druhá byla tři rány do 4cm a dvě výš,ale to si myslím byla chyba v míření.Nejsem na tu 4 zvyklej. Normálně střílím závody většinou na 22x.Ale taky jsem nejdřív hledal navážku která bude Remimu chutnat.Nechci dělat ukvapené závěry,ale vypadá to,že to bude střílet pěkně a koupil jsem to za pusinku nestřílené :D .

Poptám se ti na tu pažbu a pokud ji dotyčný ještě má a bude ji chtít prodat,dám ti na něj kontakt.Ale musíš potom dát ten slib.Třeba že se budeš celý rok pilně učit a zvířátka budeš střílet jen tak,aby je to nebolelo :D .
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Lipes »

Vidím že taky do toho nechceš moc dát. já tto chci hlavně a primárna na lovecké účely + lovecká kombinace a lovecké kulové přebory,a čím lepší přesnost tím líp. já za něj prakticky novej s lištou dal 14 tisíc což si myslím že je dobrá cena? :-D tak to chci nějak doladit k dokonalosti a spokojnosti mé a i ostatních,čím přesnější tím budou líp sedět zásahy a nebudou zvířátka trpět :) jak říkáš plánuji scenar moly + hornady a lapua hilzny, a doufám že budud mít čas na hraní navážek. jak se dostanu na střelnici tak pošlu foto jak to vypadá a jak to lítá.
Flash
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 118
Registrován: pon 07.7.2008, 8:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Flash »

Kvůli beddingu nemusíš kupovat novou pažbu, když budeš šikovnej, tak si ho uděláš sám a nebo holt necháš udělat. Materiál na bedding počítej 1000-1500,-. Pokud Ti pažba nevyhovuje i v jiných směrech, tak by třeba šla upravit. Bedding Ti soustřel určitě vylepší. A střílet kolem 2cm s tímhle střelivem, to není tak zlé. Zauvažuj jestli přebíjením a vyladěním střeliva bys získal lepší soustřel a bedding můžeš udělat kdykoliv potom. I když vstupní náklady na potřeby k přebíjení jsou mnohonásobně vyšší než bedding. A Timneyho počítej tak 5000,- u nás a pokud bys ho objednával sám, tak ušetříš jen pár set.
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Re: Remington 700 doplňky

Příspěvek od Lipes »

Přebíjení mám,doteď jsem přebíjel 30-06 do R 715 a chodilo to max do 2,5cm interbondem(celou navážku si teď nepamatuji musel bych se podívat) spoušťák plánuji na potom teď bych to viděl na tu hogue pažbu někde sehnat,a původní je nějaká měkká a nesedí do ruky(úzká) jak v předu tak u pistolové rukojeti. budu muset dát inzerát a doufám že se někdo ozve co ju doma ještě má po přestavbě. sice asi pochybuji ale uvidíme.
Odpovědět